La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Digi_cz

Maestro to neměl vůbec lehké. Kolem sebe tři ženské a sám nevěděl, kterou dřív. No nedivím se mu. Nadaná nejspíš návrhářka a přítelkyně maestra Belén (která v průběhu je považována za zmizelou) to sním myslela v celku dobře, jenže kvůli své žárlivosti nad houstlistkou Veronikou mu připravila lekci, aby se utvrdila v tom, že bude jen pro ní. Lekce se jí nepovedla podle svých představ, ale povedla se pro ní samotnou. Nakonec Belén dopadla asi nejlíp ze všech třech. Houstlistka Veronika asi něco plánovala, ale maestro jí urychleně "posadil na řidli". Nejvíc odhodlaná a zároven, tak trochu posedlá movitým dirigentem servírka Fabiana (moje favoritka) měla našlápnuto nejlíp njn (chytrá to holka). Už jen tím jak se smála, že nejspíš nalezli tělo zmizelé přítelkyně Belén mě utkvělo v tom, že bude mít něco za lubem, ale kdepak dostala kapky a od Bernarda fotky. kde maestro je s jinou a došlo jí, že asi nebude poslední pro, kterou by dýchal. Snad se Fabiana ukáže časem i v jiných podobných rolích co ji sednou. Každopádně až dozraje bude se na co koukat :-) ()

Martazoe

Film mi doporučila moje sestra, milovnice hororů, takže jsem od toho moc nečekala, ale překonalo to moje očekávání. Ze začátku mě to tedy nijak zvlášť nebavilo, ale pak už to bylo mnohem lepší, když přišel konec klepala jsem se ještě pěkně dlouho. Taková klaustrofobická psychárna se hned tak nevidí. ()

Lenakf

Škoda, že jsem udělala tu chybu, že jsem si pustila trailer :( Trailer vás naprosto připraví o překvapení, které vám nabízí pomalu a postupně gradující děj... škoda no, svou hloupostí jsem se připravila o skvělý zážitek, takhle to pro mě byl jenom lehký odvar. Prosím nedělejte stejnou chybu a v ŽÁDNÉM PŘÍPADE SI NEPOUŠTĚJTE TRAILER!!! ()

Ondrakk

Už dlouho ve mně žádný film nezanechal takový pocit. Z tohoto španělsko-kolumbijského kousku na mě celou dobu dýchala zvláštní atmosféra, kterou u žádného hollywoodského blockbusteru nezažijete. Konec mě naprosto dorazil. A geniální soundtrack Federica Jusida tomu dává korunu. ()

Veer

Každý, včetně mě, kdo se k filmu dostal na doporučení někoho a ne díky trailerům, či jiným brutálním spoilerům, má totálně vyhráno. Asi bych se klidně vyhnula červený knihovně, na druhou stranu díky tomu je vidět, jak je Fabiana na toho dirigenta totálně nadržená a nemá v plánu, aby jí o něho někdo, ani jeho bývalá/součásná/ what ever přítelkyně, obrala. Člověk očekává nějakou parádu, nějaký nápad a dostává ho v totálně parádním provedení, že na konci filmu musí někoho poprosit, aby mu zavřel pusu, protože sám vlastně najednou neví, jak se to dělá. Do toho skvělé vybraná hudba plus třešnička na dortu se scénou ,,mohli si pro něho přijít, stejně jako pro kohokoliv v Jižní Americe, ale to, že to byl nácek už ti radši vyprávět nebudu''. Za mě za 5* ()

stuj

Nic mysteriózního a ani moc thrillerového a už vůbec ne horor. Spíš takové menší drámo. Díky některým až slintajícím komentářům jsem očekával víc, ale je pravda, že jeden moment překvapení tam byl, což bylo příjemné. Ale jen jeden. Též civilní herci (rozuměj žádné ultra modelky) byli příjemní. Ale, jak se již někdo zmiňoval, děj by bylo možné smrsknout klidně do nějakého povídkového formátu. 45 minut a tečka. Nemáte-li na co koukat, jukněte, ale nečekejte zázraky (třeba právě díky tomu budete mít z filmu víc než já). Jinak ženy si film možná užijí více než muži. Přeci jen jsou hlavními hrdinkami právě ony. ()

Tempter

Když si odmyslím veškeré ty logické a stavebně konstrukční nesmysly, tak nám tady zůstala docela svižně natočená a místy až zábavná, lehounce lechtivá, telenovela o tym, že lézt do cizího ( pardon ani partnerova ) mobilu se prostě nemá. Snad jen ten spálený Modrý Mauritius Maxmiliána Drápa tomu chyběl, ale to už je přeci jen trošku jiný příběh. ()

TeeToTaller

Pecka, bomba, pumelička! Dámy a páni, tohle se prostě musí vidět. Báli jste se někdy podívat po ránu do zrcadla? Hm, tak po zhlédnutí tohoto skvostu se možná nekouknete celý den. Ten pocit beznaděje, která je umocňovaná znovu, znovu a znovu - něco absolutně nepopsatelného. Prostě jsem chvílemi ani nedutal, a pak přišel ten závěr a já mohl jen s natevřenou pusou vypustit "aha" a jít spát. Teda, zkusit spát... ()

C.A.T.

První část filmu troufám si říct hrozná, ale jakmile se tím vším přeslazeným "cukříčkem" prokoušete, čeká vás bomba. Bezvadný nápad, napětí a excelentní konec. Úžasné překvapení. ()

yrik

Z podřimování rychle do sedla napětí, výborně vypointované, nedře to, jen ta prsa mohla být větší... ()

solefald

Konečne zaujímavý námet a výborné rozuzlenie. Jednoducho natočené, priemerné herecké výkony ale scenár dominuje. U mňa spkojnosť. ()

molotow

..dobrej film,a velmi povedená zápletka, která nám hezky ukazuje čeho všeho jsou zamilované holky schopné. Jsem rád, že ve filmu nejsou žádné laciné ,,lekačky". spojler !!!! : to si jako nikdo nevšiml, že uprostřed baráku je velká místnost ? ()

Marsy83

Jednu hvězdu ubírám za první cca půlhodinu, kdy se film vyvíjí jako celkem klasická duchařina. Naštěstí jsem se rozhodla dát mu po několika dnech druhou šanci a už jsem se od něj neodtrhla až do konce. Na Španělsko překvapivě dobrý film! ()

poppy75

koniec mi prisiel taky nedokonceny...namet dobry,ale chcelo by to viac deja,naviac-mne ako zene bolo chovanie fabiany i belen uplne predvidatelne.....tolko zaberov na nahe telo martiny garcii s jej malinkymi prsiami a tvarickou dietata mi pridu zo strany rezisera a kameramana dost pedofilne,navyse su zdielane asi na kazdej porno stranke....plus za krasne prostredie a dobre vyzerajucich hercov :P ...skoda,ze za zrkadlom neskoncil adrian... ()

Sonjoe

Juuuj, tak toto bolo velmi nudne, nezazivne, predvidatelne, urcite ziadny horror. Nedokukane, nemal som sil to dalej kukat. Jedna hviezdicka za pekne herecky a ich postelove sceny :D ()

bowow

Film rozhodne a jednoznacne patri je o mnoho lepsi nez prumerne napsany/zpracovany/natoceny/zahrany snimek. Je plny temne atmosfery a v podstate se zde zhmotnily moje vlastni vysoke tlaky zpusobene hledanim klicu ve sve vlastni kabelce...psychologicky neuveritelne, kdyz si sebe na chvilinku predstavite v roli Belen...jak se teda do te situace dostanete je uz mene predmetem chvaly (jako, co cekala ze se bude dit?), nicmene na kvalite filmu neubira. Snad jen to, ze si vsichni pritomni slusne otevreli dvere k druhemu dilu. A divak chce videt, jak tohle pokracuje, a soucasne druhy dil nechce, protoze statistiky o kvalitach druhych dilu jsou proste neuprosne...zkratka druhy dil? Jak rikaji nemci, JA-IN. Pet hvezd za logicky zduvodneny zvyseny tlak krve, protoze tyhle dva aspekty najit u jednoho filmu soucasne dnes neni vubec jednoduche. ()

mdf

Příjemná změna v záplavě béčkových sraček,bavilo mě to,škoda,že v traileru všechno to nejdůležitější vyzvonili,bylo by to asi napínavější,i tak dávám do své sbírky oblíbených...... ()