Obchodník s autami César Borgnoli je na pokraji finančného krachu. Jeho sestra Alex prisľúbi, že mu pomôže dostať sa z jeho ťažkej situácie, ale kladie si podmienku. Keďže Alex a jej partnerka Kim si v Thajsku nemôžu adoptovať deti, César sa má vydávať za Kiminho manžela, aby si mohli do Francúzska priviesť malú Maily. Proces adopcie thajskej siroty je ale zložitejší, ako sa zdalo. Predovšetkým dokazovanie, že César a Kim sú skutočne milenecký pár pred svadbou, sa nezaobíde bez veľkých úskalí. A to – ako sa ukáže - bude začiatok nového skutočného dobrodružstva. (TV JOJ)

Lacike

Sympataci Christian Clavier a Jean Reno sa znova stretli v komedii, ktora mala celkom slusny potencial. Neviem ci za rozpacity vysledok moze slaby scenar alebo vlazna rezia, ale kedze mal vsetko na starosti Christian Clavier, tak je to jedno. U väcsiny gagov som mal pocit, ze sa z nich dalo vytazit podstatne viac. Herci takisto hraju len na pol plynu a ich fantasticke komedialne vykony z Navsetvnikov alebo Operacie Corned Beef su uz len davnou spomienkou. Skoro to vyzera ako keby si herci isli odychnut do exotickych lokacii a popritom narychlo spichli nejaky film. Reno uz s tym ma skusenosti z filmu Couples Retreat. Takze jedinym svetlejsim bodom v celej tejto sterilnej komedii je nadherna Héléna Noguerra, co je sakra malo. 4/10. ()

EricNor

Film ma sice napaditou zapletku, ale pak je tam dost epizodek, ktere působí nucene a celkove to neni takovy zazitek, jak bych cekal. Vubec neni vyuzit kontrast mezi buranskym Clavierem a slusnymi Thajci. Clavier je takovy rezijni rutiner a u Rena mi prislo, ze ho to moc nebavilo. Parkrat jsem se od srdce zasmal, ale pokud mate ke koukani jiny film, kouknete se na nej. A to mam francouzke komedie a vubec celou francouzskou kinematografii velmi rad. ()

Martin741

Christian Clavier ako reziser je u mna na rovnakom leveli ako isty Daniel Auteuil. Auteuil je vyborny herec- chameleon, ale na reziu nema, krasne to vidno na tej planobe Studnarova Dcera. Clavir je na tom podobne, za usami ma hodne, hrat vie, ale ked si sadne za kameru, je zle -nedobre, respektive z toho ciha poriadny masaker. V zlom slova zmyle- Clavier tocit nevie a co je este horsie, tu mal vsetko na starosti, este dobre ze si to neprodukoval a ze inym ludom prenechal hudbu. Tempo je nudne, zapletka sice dobra, no utopene je to v rutinnej rezii a s casto len vatovo planymi plkmi : 50 % ()

StandikK

Film je z počátku docela slušný, námět rovněž vypadá jako dobrý nápad. Z pohledu reálnosti však mám docela pochyby. To jako že dvě lesby si usmyslí, že adoptují thajskou holčičku a tak jedná z nich začne předstírat, že má manžela, kterého vůbec nezná. Vytvoří falešný oddací list a všichni jim to zbaští? Jelikož i zakončení filmu vypadá spíše jako parodie, než rozumný finál, z celkového filmového dojmu jsem zklamaný. ()

arnybossy

Uz dost dlho som sa tolko nenasmial :) Velmi prijemna oddychovka na nedelne popoludnie. Lesbicky francuzsky parik sa rozhodne adoptovat Thajske dievcatko, avsak navonok jednoduchy proces narazi na obrovske mnozstvo problemov a humornych situacii. Juuj, ale ta Héléna Noguerra, to je vam co za kraaska? ()