Vegas, Baby!

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Fantasy
Velká Británie, 2011, 8 min

Jedná se o speciál k seriálu Misfits, ve kterém jedna z hlavních postav Nathan (Robert Sheehan) odjíždí do Las Vegas, aby zde díky jeho nové schopnosti vydělal spoustu peněz. Hlavní hrdina však není z nejbystřejších. (Scelleton)

fallanga

Tohle je rozhodně nejlepší díl celého Misfits. Po odchodu Roberta a Iwana to šlo všechno do sraček. No, aspoň vzniklo tohle. ()

kubilov

Epilog a derniéra velkého tahouna Misfits, kterého pro další pokračování vystřídal v mých očích neméně skvělý Rudy, jako kraťas objasňující velký konec kouzelníka Nathana toto dílko obstojí velmi dobře. ()

Nowasek22

Kdo miluje tenhle seriál s takovým nadšením jako já, určitě by si tento krátký díl neměl nechat ujít. Tím spíš, že je jen o tahounovi tohoto seriálu - Nathanovi. Jeho absence ve 3. řadě je tak obrovská, že mě to celkem mrzí. Proto mě tohle krátký oživení tohoto seriálu potěšilo :) ()

Janie.

Slušné a uvěřitelné (Nathan byl vždycky pako :D) vysvětlení absence největšího miláčka diváků ve třetí sérii Misfits. Rudy ho ale nahradil víc než dobře :) ()

sergiokish

Toto je skvělí "přídavek" k originálním Misfits,já sem ho teda eště neviděl ale určitě se kouknu protože musím zjistit co to Nathan má za další schopnost :-). ()

TheJirkaW

BOŽÍ ''FILM'' . . . ale . . . Bez Roberta už není Misfits, to co to bejvalo... Omlouvám se za spoilery, ale stejně ve čtvrtý sérii už neni nikdo z první a druhý... Ten seriál už stojí za hovno... Ale kdo ví.. Třeba to vytáhnou... :D ()

boris323

Nemam rad ked to robia, preco nieje obsadenie take ako ma byt. Bez Nathana uz 3 seria nebola taka ako predosle. Precoooo? Takisto ako ked Jeff uz nehral v Coupling a len ho nahradili tym divny typkom alebo ked Alice uz nehrala v Lutherovi. To je vzdy taka skoda. Nathan je proste typek a flegmatik najhrubsieho zrna. Ak bude Misfits pokracovat aj 4 seriou dufam ze Nathan sa vrati. Ale myslim ze mozno by bolo lepsie keby uz Misfits ostal tak ako je a dalej netocili uz radsej nic aby ich nahodou este viac nepokazili. Tento mimidiel je super, kludne by mohli este naky dat. Trebars taky Nathan v base musi husty namet. ()

ES13

3.sérii ani 4 si rozhodně stahovat nebudu. Každej je z Rudyho unešenej, ale mě pobavila jen hláška a to v úvodu seriálu o hovně v hajzlu. Ale tim to zkončilo. Postupně vyšoupli celej tým Misfits a zůstal jenom černoušek bubu (nejsem rasista), kterýho sem od 1.série nemusela. Jak si věčne olizoval rty, když se snažil hrát na baliče... vatáčka! Zkrátka vyšoupnutim těch hlavních komediantů, jako Nathan, Kelly nebo idiotsky přitroublího ,,Berryho" :D to total podělali! ()

Venum

Misfits , mi prirostlo k srdci prave diky tomuhle panovi Nathanu Youngovi. On do toho serialu daval neskutecny grady, jeho charakter tomuhle poradu daval dobrych 60% jen on sam , podle me kdyby to bylo natocene jen snim tak by to neztratilo nic, je mi tohle opravdu lito ze se sam rozhodl odejit ( podle jeho rozhovoru ) , ale odesel na vrcholu a vtom nejlepsim, jak nekdo zminil tak pro me misfits take skoncili nultym dilem 3 serie, zkusil jsem po doporuceni koukat na 3 serii s Rudym ktery je hodne precenovany , jeho vtipy vubec nejsou prirozene a jde jen videt ze se snazili sehnat kopii nathana , protoze ne vzdycky tahne jeden clovek celou TV serii, miss you nathan! ()