Vegas, Baby!

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Fantasy
Velká Británie, 2011, 8 min

Jedná se o speciál k seriálu Misfits, ve kterém jedna z hlavních postav Nathan (Robert Sheehan) odjíždí do Las Vegas, aby zde díky jeho nové schopnosti vydělal spoustu peněz. Hlavní hrdina však není z nejbystřejších. (Scelleton)

pufina

Vegas, baby! Rozloučení s Nathanem bylo vtipné a svěží, ale abych z toho byla tak nadšená a obrečela to, že už se Nathan nevrátí, tak to zase ne. Závěrečný trik s králíkem byl nejlepší :-) ()

Pajky3

Předělový díl zaměřující se na odchod/zmizení Nathana, který jen jasně dokazuje jaký to byl idiot. Nedá se nic dělat, série s ním byly lepší, ale Rudyho jsem měl nakonec radši. ()

Tony DiNozzo

Tretia séria bez Nathana už nie je to, čo to bývalo. On bol z nich najvtipnejší. Ďalšie sklamanie ako pri Skins keď po druhej sérii prišla nová generácia postáv. ()

T-pack

Kdo jinej, než Nathan může dostat vlastní kraťas. A kdo jinej, než Nathan dokáže se svou novou schopností hned něco posrat. ()

Wayne

Každý, kdo tohle po druhé sérii Misfits sleduje, by měl mít na paměti, že ačkoliv je to krátké a do těch pár minut nestihnou moc dobrých hlášek naprat, je to lepší než co vás v následujících sezónách Misfits čeká. Takže přeji hodně zábavy. ()

sskrblik

Velmi pěkná web-epizoda a připomínka Nathana, díky jehož asbenci upadá výrazně citelně kvalita seriálu ve své třetí sérii. ()

Brain-D

S3e00 díl, který odstřeluje srdce (hlavní postavu) ...bohužel. Prostě takové vtipné rozloučení s hlavní postavou seriálu "Zmetci". ()

Wade

7+4 je 11 tim jsi jsem jistej,ale na kostkách neni 7.Opravdu? Blbost kterou Robert Sheehan(Nathan) táhl seriál Misfits.Škoda že jen tak krátce každopádně Nathan je Misfits a Misfits bez něj nebude nic. 80% ()

VanTom

Desetiminutový webový speciál, odůvodňující nepřítomnost Nathana od 3. řady. Zapadá do skládanky, ale o žádné terno nejde. ()

Ragdoll

Krátký, ale neméně vtipný dodatek k jednomu z mých nejoblíbenějších seriálů, zároveň důstojné rozloučení s nejlepší postavou Nathanem, jehož nepřítomnost viditelně ubrala třetí sérii na kvalitě. Jen je škoda, že film trvá tak krátkou dobu, v pestrém prostředí Vegas se určitě mohlo odehrát něco kreativnějšího. Ale Nate se nezměnil a počet zasmání ku délce trvání je procentuálně vyšší, než u kteréhokoliv dílu poslední série. Povedené, další by rozhodně neurazil. 90%. ()

Marrty3

Vysvětlení proč není Nathan ve 3. sérii MisFits je jednoduchý. Pořád ten stejný blázen. Pořád ta samá mluva a pořád nějaký podvody. S novou schopností se dostane do maléru, ze kterého už není cesty zpět. Jede to v klasickém Nathanově stylu a proto je to super. Skvělé rozloučení s jednou z nejlepších seriálových postav. Další krátkometrážní snímeček o tom jak se má, by rozhodně neuškodil. ()

Ixbalanke

Člověk kdo neprošel závislostí na Misfits toto asi úplně nedocení. Je to takové rozloučení s Nathanem, což mnozí z nás jistě obrečeli:) (neberte mě doslova). ()

jedenzdvoch

Labutia časť pre Roberta Sheenana a jeho nezabudnuteľného Nathana. Pre pochopenie a plné vychutnanie je nutnosťou pozrieť prvé dve série Misfits a až potom tento mini dielik. Keby to bolo dlhšie bolo by to za 5* ()

Martin_W

Hodne podprůměrné ukončení nejlepší postavy z celého seriálu. Velké zklamání, Nathan si zasloužil něco lepšího. 44% ()