Potom, čo Sabrinu (Zoë Bell) unesú tajomní útočníci, ocitne sa v podzemnom brlohu, kde je nútená bojovať s ďalšími nevinnými ženami iba pre pobavenie neviditeľných divákov. Každá z týchto bojovníčok má čo stratiť, no len jedna má ostať nažive po skončení brutálnej hry. (Steny94)

Mírouš

Mnohem víc by se mi líbilo, kdyby ty samičky soutěžily o nejsvůdnější striptýz. Takovýhle krasavice se nehodí do ringu smrti... ()

mosnak odpad!

Tahle sračka neměla s hororem pranic společného. Celý film koukáme na to, jak se mezi sebou řežou ženské a zbohatlíci se vesele baví. Věřím, že je spousta hošíků, co jsou doma sami bez přítelkyně a budou brát tohle dovádění za super akční řezbu. Pro mě je to nezáživná, nudná a bezpříběhová "akce" se Zoe Bell, kterou nemám rád :-( - 0% ()

mira007

Čekal jsem béčko, dostal jsem béčko, ale to realistický mlácení holek mne po třiceti minutách moc nebavilo. Film pro fajnšmekry, ale mne to moc neoslovilo, ikdyž překvapivě se mi zdály některé herecké výkony nad klasické béčko. ()

Silviaxx

Najväčší potenciál vidím najmä v námete. Síce kostra je podobná s inými filmami, ale prešpekulovanie z hľadiska bojov, ktoré boli teda kvalitne drsné, medzi ženami ma celkom zaujalo. Nedá sa tu hovoriť o nejakom hlbokom príbehu alebo pointe a mám dojem, že tá príbehová línia tvorcom ani veľmi nevyšla. Napríklad ten záver na moste som absolútne nemusela vidieť, už na začiatku mi bolo jasné ako ich tam dostali. Čo sa ale týka jednotlivých scén - tým myslím hlavne boje, tie boli určite skvelé a hlavným ťažiskom všetkého. Charaktery mi sadli rovnako ako uliate a na boj s tou vyšinutou som sa nemohla dočkať. Hoci sa zomlel rýchlo aj tak som si ho vychutnala. Ku koncu to už skôr pripomínalo Seagalovku v ženskom vydaní, ale ani to netrvalo príliš dlho. Čakala som menej, dostala som viac - tak to mám rada! ()

Heroine

Hlavní problém tohohle filmu je, že nemá pořádný příběh. Zoë Bell je v pohodě, některé rvačky jsou drsné až k nechutnosti, ale to nestačí. Místy je to nudné, a jako celek to působí nedomyšleně, a neoriginálně. ()

Hapretor

Surová nuda bez pořádné myšlenky a nápadu. Když budu chtít vidět super bitky kouknu na "Undisputed III." Tohle je na mě moc ujeté. ()

Rathalos

No ty vole,tak to bolo dost brutalne,vyborne natoceny film,bitky a samotne nasilie boli realne a musim pochvalit vykony hereciek,skvelo zahrali svoje postavy,len skoda toho konca,ale pobavil som sa...:-) ()

Acrobat odpad!

Uff, tak na toto treba iné diagnózy. Režo so spisovateľom minimálne pred sudcu a ten ich posiela na ochranné liečenie, kde si môžu honiť navzájom, ale za zavretými dverami. Úchylnosť vyššieho stupňa bez jediného prvku, ktorý by mohol zadefinovať, že ide o film vo vedeckej kategórii jeho slova. Bez príčinnej súvislosti, s ďalším filmom od Zoe, kde sa prerušuje tok rozumu. Ostáva stodola kdesi v púšti a rozvrat človečiny. Extrémne mizerná filmárčina, kde by za sledovanie mala hroziť pokuta (!!)... Do čerta, idem pozrieť účet.... (videné 22.04.2016, HDrip) ()

Amynka

Tak tenhle film mě dostal!!!!Jako když si pustim film typu Srpski film, I Spit on Your Grave nebo The Seasoning House, tak počítám s tím, že mě ten film rozseká a budu o něm přemýšlet a nebudu na něj znuděně koukat a jíst popcorn..A právě tenhle film jsem si po přečtení zdejších komentářů pustila jako oddychovku,že se prostě podívám jak se pěkný holky bitkujou a pak půjdu spát a nebudu už druhej den nad filmem přemýšlet..Ale mě ten film uplně vtáhnul do děje ,fakt jsem s těma holkama soucítila a ve chvíli(bacha asi SPOILER) kdy spolu musely bojovat dvě kamarádky jsem si říkala no dopr... a pak když se ta černoška obětuje a nechá se zabít, tak mi vyhrkly slzy do očí!No a když nastoupila ta kráva Phoebe,tak jsem se fakt těšila až jí Sabrina umlátí k smrti:-))Jako ano není to jako když mi bylo fakt špatně a chtělo se mi brečet, když znásilnovali holčinu v I Spit on Your Grave2 a ona koukala jak jí umírá kamarád to je masakrrr, ale chci tím říct ,že tenhle film není uplně ubohoučkej filmek bez emocí kdy jde jen o ty bitky...Mě to prostě dostalo a fakt jsem se bavila takže jednoznačně 100% ()

Najt

Tenhle film je příběhově naprosto o ničem, naštěstí to alespoň trochu zachrání akční stránka, která je drsná a rozhodně se nejedná o horor. ()

Romeroo

Jednoduché jako facka bezrukému dítěti s obrnou...souboje končí prakticky až na malé vyjímky furt tou samou smrtí. Prostě nevyladěná kytara s kterou si dal někdo moc málo práce na to aby se na ní dalo zabrnkat v lepším a melodičtějším rytmu. Za konec o hvězdu navíc. ()

gicous

Tam, kde áčkové filmy ustrašeně odvracejí kameru, štafetu přebírá Raze a jde zcela nadoraz. Hrdě se hlásící k exploitation žanru, ukazuje jedny z nejbrutálnějších bojových scén, jaké jsem za posledních několik let viděl. Nemá to nosný příběh. V podstatě tam vystupuje několik ženských, oblečených v teplákách a tilkách a ty se spolu v sérií zápasů rvou o život. Souboje jsou dokonalé a velký plus je, že v nich vystupujou nikoli nabušení a hodně okoukaní béčkovi herci, ale naopak ženy. Zástupci něžného pohlaví dávají filmu zvláštní vyznění. Těžko se to popisuje, ale jednotlivé momenty nebo sekvence byly velice dobře natočeny, především dobře fungovala paraela mezi Sabrinou a její dcerou. Pokud vám nevadí krev, stříkající proudem a sem tam se rádi podívate na dobré pěstní souboje, tady vyšperkované ženským elementem, potom vám Raze vřele doporučuju. 6/10 ()

mark9th odpad!

''Odpad'' hodnotím čisto len zo subjektívneho pocitu frustrácie :). Takže nemá to nič spoločné s technickou stránkou filmu, ktorá bola postačujúca. A už som radšej ticho. ()

Mamlas odpad!

Nějaké baby jsou zavřené ve sklepení a musí se mlátit. Celý film je o tom, že se mlátí a kují pikle. Slaboduchá nedívatelná stupidita. Podívat se dá až na posledních 15 minut, abyste věděli, jak to dopadne. Ani tu chvilku nejde vydržet bez přetáčení, protože je prostě debilita. (3%) ()

elanista1

Slabucky odvar ktory nicim neprekvapi, obcas nechcene rozosmeje /trapne dialogy, smiesna "pointa"/. Jedno co sa mi pacilo bol prolog, zvysok nuda.. vsetky bitky som odzíval, a Sherylin Fenn od Twin Peaks riadne stučnela. No a ze vraj zeny sa vedia len tahat za vlasy. ()