Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

tron

Trápne, ak nejaký film pojednáva o sexualite (v hocijakej podobe) a pritom má problém ukázať čo i len prsia hlavnej hrdinky. V Girlhouse občas niečo šteklivé nájdete, ale vzhľadom na námet resp. prostredie je to skutočne bieda. Naopak, za plus pokladám relatívne sympatickú hrdinku (ostatné mi pripadali ako nudné barbíny), samotný dom má niečo do seba, gore je na slušnej úrovni a zaujal tiež solídny magor (a detský úvod). Všetko ostatné bieda, vrátane famózne stvárnenej polície, ktorej zavoláte, že ste sa práve stali svedkom vraždy, ale keďže neviete adresu, operátorka sa vám poďakuje za záujem a zloží. ()

Asia_Power

Já chci taky pracovat v Girlhouse, ta představa, jak si nade mnou všichni leštíte klacky, zatímco já se postiženě svíjím v zoufalé parodii na erotický tanec s push-up podprsenkou co mi z nulek udělá jedničky, mě naplňuje touhou jako už dobrých pět minut nic jinýho. Navíc bych tam měla šukézní kamarádky a i se soukmenovkyní a mohla bych je špehovat přes kamery, když by se zrovna předváděly a u toho bych si drnkala na "kytaru" a....mno ale zase na druhou stranu, aby mě pak naháněl vyžranej buřt v naprosto šukující masce ženy, to už by se mi asi tolik nelíbilo. Navíc já se znám, já jsem extrémní zbabělec, totální lůzr a vůbec absolutně neschopná kráva, takže šance, že bych přežila se rovná velikosti těch mojich koz (nulky). Spíš bych zakopla na prvním schodě a řvala tak nahlas, že by se až styděl, že nad takovou troskou honil. Hlavní hrdinka Ali Cobrin je velice seksy ale má u mě gigantický mínus páč ty svoje cecky neukáže a přitom s prdelí problém neměla. Navíc proč je neukázala, když ve Prci, prci atd je ukazovala směle? Blbka. Jinak její postava (charakter) je v pohodě až do momentu, kdy se zachová spolu s kámoškou jako UP (ultimátní píča) aneb bacíme killera po hlavě, hodinu na něj budeme čumět, zahodíme zbraň a utíkáme než se za druhou hodinu probere z bezvědomí. Já chňápu, že u hororu logika neni nejdůležitější ale PYČO TOTO NE. Já bych do něj tím vozembouchem, bo co to měly, třískala tak dlouho dokud bych mu z palice neudělala směs na boloňský špagety a i pak bych se bála, že po mně posmrtně vyjede. Až na tuhle kravskou, infantilní, ultrablbou chvilku to ale celý pěkně odsejpá a tý masky jsem se fakt bála (prostě bych se na místě Ali zesrala a umřela na infarkt) . Líbilo se mi provedení vražd páč LoverBoy se s tím fakt nesral a marně dumám, kdy jsem naposled viděla tak agresivní útočnou svini, když vyškrtnu důchodce u zeleniny o sobotní akci v Kauflandu. Takže si to shrneme (ne předkožku, prasata) - Spousta micic, bezva killer, odporná bubu maska, agresivní vraždy, já jsem (u)spokojená. ()

Zayl

Zesměšnit z mládí frustrovaného otylého psychopata se nevyplácí, o tom se mohly přesvědčit i (polo)nahé dívky z Girlhousu. Stačilo k tomu pár hackerských triků, chuť pocuchat několik pěkných obličejů a z vily plné děvčat, kompletně místnost po místnosti monitorované, se už neozývá vzrušivé sténání, ale jen nářek obětí. Inu, zabiják se rozhodně nebojí zašpinit a vymýšlí celkem zajímavé odchody ze světa. Jsem rád i za to, že si nasadil masku, vylepšilo to dojem a za jeho poctivou práci není problém přimhouřit oči nad logikou. Parádní slasher za čisté čtyři hvězdy. ()

kingik

Hardcore soda se vzdáleným odkazem Mike Myerse a Jasona Vorheese, co dočasně na erotickém chatu vystupují pod nickem Loverboy. Následně transformováni do šíleného maniaka naběhnou do porno rezidence, kde udělají ráznou čistku. Jo, tak už to chodí. Chudá studentka Kylie si na studium musí vydělávat svlékáním se na porno webu s vysokým zabezpečením proti hackerům. Mladým dívkám by tak nemělo zvnějšku hrozit žádné nebezpečí. Jenže vždycky se najde způsob, jak úchylný klient vystopuje svoji vyhlédnutou oběť, zvláště když je to počítačový programátor. V tu chvíli už webkamera není hodná kamarádka a Loverboy není tak prozaický milovník. Z úchylného čumila je jedním kliknutím vražedná mašina likvidující vše, co mu stojí v cestě za Kylie. Jedná se o jedno z příjemně krvavých překvapení horor sezony. Na svědomí ho má režijní dvojice Trevor Matthews & John Knautz. Dohromady se ani jeden neblýskli nijak zvláště vypečeným hororovým počinem, za zmínku stojí snad jen The Shrine, ale dohromady stvořili zběsilou jízdu plnou krve a násilí. Zpočátku tomu tolik nenasvědčuje. Jede se v příjemně nastaveném tempu, s příměsí erotiky. Apropó, erotika. Není to s ní, navzdory tématu, tolik přehnané. Jako holčiny luxus, o tom žádná, ale že by se za film dostaly víckrát dál, než za spodní prádlo, tak to zase ne. Nějaká ta nahotinka samozřejmě je k vidění, ale třeba hlavní hrdinka Kylie neukáže vůbec nic, akorát tak zadek a ruce zkřížené přes prsa. Erotika spíše probíhá v decentním stylu, ne už tak vraždění, které ve druhé polovině rezultuje v brutál řež. Přesně tak, už od dětství ponížený a duševně narušený muž (ostatně, jak k nenávisti k ženskému pohlaví došlo, uvidíme v úvodním prologu) naběhne mezi děvčata a udělá s nimi krátký proces. Vraždy i jejich nápaditost jsou poměrně luxus provedené, naaranžované a dynamicky nasnímané pěkně barvitou kamerou. Většina holek zařve ve spodním prádle, takže je na co se dívat. Film nabere zběsilý spád a prakticky se vraždí na nejrůznější způsoby až do naběhnutí závěrečných titulek. Vše je umocněno tím, že si šílenec na své vražedné hrátky vzal masku s dlouhými vlasy. Určitě naběhne každému horor příznivci, kde se scenárista asi tak inspiroval. Maniaka ztvárnil skvělým způsobem rapper s uměleckým pseudonymem Slaine, který nestojí před filmovou kamerou poprvé. Herecké ostruhy získal třeba v režijních počinech Bena Afflecka. To Ali Cobrin a spol. nepatří zrovna k těm, které byste si spojili s nějakým filmem. Pokud uspějí, mají slibnou hereckou kariéru před sebou. Spojení talentu s pěkným zevnějškem ani jedné rozhodně nechybí. Shrnul bych to tak, že i přes náznaky jakési psychologické hry kočky s myší v kyberprostoru, se po nějaké chvilce rychle vycouvá a pak následují jatka. Jste-li příznivci hardcore hororů, tady se pomějete. 100% ()

honajz2

Tak tohle mě hodně zklamalo. Strašně nudný film, který nemá žádný pořádný děj (a který je navíc poměrně hloupý), je strašně utahaný i dějově, absolutně postrádá nějaké napětí i atmosféru a i když tady o postavách něco víme (což je bod k dobru), stejně mi žádná nesedla tolik, abych jí fandil (ačkoli jsem si úplně nepřál, aby hlavní hrdinka zemřela, protože přece jenom ve srovnání s těmi ostatními holkami měla aspoň mozek). A tak jsem znuděně a s rychloposuvem sledoval, jak se nějaký hnusný tlustý magor snaží dostat do vily plné nahých holek a kamer a asi v posledních 40 minutách se mu to povede a zabíjí tam každou, která mu přijde pod ruku. A na to, že je sám, je celkem silný, jelikož odrovná i nějaké hlídače a nakonec na něj pošlou ozbrojené komando, aby ho konečně dostali. Úplně nejlepší na celém filmu je ta úvodní scéna, pak to stojí čím dál tím víc za prd. Prostředí mělo potenciál na víc, ale když scénář píše někdo bez fantazie, bude to prostě stát za prd. Slabé 2* ()

• Mnoho skladieb zo soundtracku bolo naspievaných hercom, ktorý si zahral záporáka – Slaine. (Real Tom Hardy)
  • Natáčanie prebiehalo na predmestí kanadskej metropoly Ottawa s názvom Kanata. (Real Tom Hardy)