Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

rollman1

Konečně!!!! PO dlouhých letech trápení s hnusnými, nudnými a céčkovýmu slashery ke mně dorazil Girlhouse a nemůžu dělat nic jiného než jásat až do 8. patra. Grilhouse obsahuje vše co takovej slasher má mít. Charismatického, nabušeného a slizkého zabijáka se skvělou maskou, který dokáže nahnat hrůzu a vymyslet si hezké mordy. Také zde nechybí pěkné broskvičky, kozičky, gore a také atmosféra. Co víc si přát. Tohle byl orgasmus přímo z nebe. Jako fanoušek slasheru dávám plnou palbu. Nefanoušci, klidně si tu hvězdu uberte. ()

castor

Holka, co má super hadry, super vlasy, tak nějak nemá na školu a musí mezi ostatní slípky, které se svlékají před webkamerou za úplatu. Žijí společně v luxusním domě, který je hlídaný a střežený moderním security systémem tak „spolehlivě“, že se do něj nabourá průměrný upocený programátor, který doufá, že tentokrát to s nějakou vyvolenou klapne. Mezitím se naše milá Kylie zamiluje do chápavého hošana, párkrát zavrtí zadečkem a pokecá při večerním dýchánku s holkami, u kterých se casting nemýlil. Z hlavního řezníka nicméně nejde strach, protože ho dobře „známe“, takže nějaká maska už toho příliš nezachrání. Tvůrci si naštěstí pohlídali vizuál, natahovaný úvod i díky tomu ožil do koukatelných rozměrů. Umírající dívčiny až tolik nevřískají (čímž by možná upozornily kolegyně), krvavých cákanců je dost (ale nejsou nikterak zajímavé/originální, to si přiznejme), napětí hodně kolísavé a když už někdo udýchané hovado v masce sejme, nesmyslně (však to znáte) ho nedorazí a hystericky uteče o pár metrů dál. Rozhodně však nemluvím o nějaké scenáristické prázdnotě a odfláknuté práci, Girlhouse je milé překvapení, které se nebojí nahoty, ale nebát se mělo ještě po hororové stránce!! Silných tří hvězd se ale nebojím.. ()

Frajer42

Krajně neatraktivní thriller. Všechny postavy jsou maximálně nesympatické, a tak jsem byl nucen držet palce ošklivému tlouštíkovi, který většinu filmu působil dojmem, že do 5 minut zemře na infarkt. Když si ovšem nasadil masku a vydal se vraždit, tak byl jako vyměněný. Nejvíce nesnesitelný byl úvod do děje, který byl zbytečně dlouhý a po celou dobu extrémně debilní. Vzhled slečen ušel. Bohužel bylo zřejmé, že castingem neprošly díky hereckému umu, nýbrž díky ochotě spolykat trošku toho režisérova DNA. Na film se dalo koukat až od samotného vraždění, které ovšem také nebylo kdovíjakým zázrak. V slasheru bych ocenil, kdyby bylo tu a tam i cosi vidět. Postavy jednají v kritických situacích krajně nelogicky, ale to bývá ve filmech tohoto typu typické a výrazně se nad tím nepozastavuji. Při vymýšlení všech záležitostí z oblasti IT bylo celkem zřetelně vidět, že tvůrci nepožádali o konzultaci odborníka. Celkově se jedná o krajně nezáživný film s nulovou atmosférou, bez špetky napětí a s žalostným střihem. Dávám dost hnusnou hvězdičku a ani pořádně nedokážu identifikovat za co vlastně. Zřejmě za to může jen pozitivní vánoční nálada. ()

misterz

Mohol to byť po dlhej dobe prvotriedny slasher, keby nie nešvarov, ktoré sú pre tento hororový subžáner tak typické. Úvod bol zbytočne natiahnutý, vlastne kým dôjde na akciu tak film už pomaly končí. Pridal by som aj na masakry, niežeby niektoré mordovačky neboli nápadité, ale mohlo sa to inak zostrihať a ani viac gore by neuškodilo. Najväčšou slabinou ale zostáva hlúpe chovanie sa postáv v kritických momentoch - napr. baby už majú zabijaka "na lopate", omráčeného s tvárou k zemi a niežeby ho ešte preventívne dorazili riadnym náprahom kovovou tyčou rovno do lebky, ony radšej vybehnú von z miestnosti... Na druhú stranu, v momentálnej slasherovej mizérii patrí tento snímok k tým lepším. 65/100 ()

Real Tom Hardy

"I AM NEVER GOING TO ANOTHER PORN SITE AGAIN... AND I AM DEFINITELY GOING TO NEED THERAPY." ---------- Dlho som rozmýšľal, čo s hodnotením. Film má pre mňa dve časti – pred vraždením a po ňom – sonda a slasher, kdežto prvú hodnotím vysoko kladne a druhú opozitne. Je síce pravda, že film hodnoverne nereprezentuje dané odvetvie pornopriemyslu v celkovom ponímaní (tobôž nie ostatné snímky a tento z nich prakticky vychádza najlepšie), psychológia vystupujúcich dám a sledujúcich však bola solídne spracovaná. Keď sa prejde k vraždeniu, tam strácam kompetentnosť, pre mňa je to stále o tom istom a inovácie v tom, ako kreatívnejšie skonať a ako viac krvi preliať, ma nezaujíma. Zo súčtu týchto dvoch faktorov mi vychádzajú tri hviezdy. K obsadeniu jednej slečny sa vzťahuje aj jeden dlhý osobný príbeh, za ktorý by som dal najradšej päť, ale tak to nefunguje. Replay už čoskoro. ------ (9.4.2020) Spokojnosť aj po druhý krát... x) ()

• Mnoho skladieb zo soundtracku bolo naspievaných hercom, ktorý si zahral záporáka – Slaine. (Real Tom Hardy)
  • Slaine uviedol, že maska bola značne nepohodlná a nasadzovať a zosadzovať ju mohol len s pomocou druhých, preto ju mával na sebe väčšinu času. (Real Tom Hardy)