Vražedná dohoda

• USA Breaking the Girls

Měl to být dokonalý zločin, ačkoli Sára jako studentka trestního práva mohla dopředu tušit, že nic podobného jako dokonalý zločin neexistuje. Přesto s přítelkyní Alex daly dohromady ďábelský plán. Každá z dívek měla za zády svého parazita, který ji bezostyšně vysával a nic jiného než smrt si podle nich nezasloužil. Potřebovaly se ho zkrátka zbavit, a aby vražda postrádala jakýkoli motiv, dohodly se, že si své oběti jednoduše vymění a jedna druhé se postará o průkazné alibi. Pokud se snad něco pokazilo, pak to způsobily jiné plány uprostřed plánů… To, co zprvu vypadalo jednoduše, se totiž ze dne na den změnilo v děsivou hru o holý život. (North Video)

John80

Dve kamarátky, jedna z nich uje lezba sa dohodnú na vražde niekoho koho neznasaju a vzájomne si vymenia svoje nastávajúce obete , slabší Thriller, kde jedna nakoniec dostane druhu , ktorá bude obvinena z vraždy 2* ()

Leksland

Pokus o napínavý thiller, který je ztráta času si ho vůbec pouštět. Není zde nic, co bychom již jinde neviděli a v mnohem lepší kvalitě. ()

TommyDiamond

Žádný horor, pouze béčkový thriller. Film vražedná dohoda mě nenudil, pouze mě otrávil a znechutil jeho průběh a provedení. Diváka měla patrně zaujmout jednostraná dohoda, kdy každá dívka zabije nepřítele té druhé. Dokonalý čin, V tomto provedení nikoliv. Vše se navíc ještě komplikuje za pomocí intrik a nahoty. Dám dvě hvězdy ()

Daryl.Dixon

Tak z Grace z Chůvy k pohledání je už velká holka, jen si říkám, kde udělala slečna Fine při výchově dítěte Maxwella Sheffielda chybu, protože nejen že dospěla, ale ve filmu si hraje s panenkami trochu jinak než v dětství. Jo a taky krade a vraždí, ale to jen tak mimochodem, když nemá do čeho píchnout nebo líznout. Samotný film pak jede na jedné vlně, propletené takovým množstvím intrik, že se v tom možná i sám rejža ztratil. ()

Mikecat

Ani by som tento snímok nenazval hororom, skôr krimi thriller. Príbeh dvoch kamarátok, ktorých priateľstvo prepukne v lásku, vášnivé dotyky a objatia. Niet divu, že dokáže jedna pre druhú aj vraždiť. Tu začína zápletka aj keď je všetko jasné......alebo nieje? ()

mikessc

Strasne podpriemerný thriller a horor uz vonkoncom nie. A koniec je uz tak prekombinovaný že ked sa člověk teší na thriller s dobrým príbehom tak bude sklamaný. Ale ja som vedel do čoho idem ,ale bol som zvedavý na Madeline z Californication a lezbické scény a tých tam je dost :-P ()

Dreamer

Nebol to horor ani na sekundu a nebol to ani thriller, bolo to nudne prekombinovane krimi, ake chodili v TV davno, v minulom storoci. Nejak to ale preslo a preto davam aspon 20%. ()

Bejita

Celou dobu jsem hledala spojitosti a nakonec jsem měla pravdu. Došlo mi to sice až v poslední půlhodině, ale konec stál za to! Nedávám plný počet hvězd, ale pro mě má film hodnotu 85%, asi jsem opět pochopila, že nejsem tak náročný divák. Dokážu najít kouzlo asi v každém trošku promyšleném filmu. ()

ivanlaris

Jój, prekombinovaná lesbo kvázi krimi. Fakt slabé. Televízna inscenácia, kdeže horor! Tak mi to dialógmi pripomínalo ten nesmrteľný seriál LA 902 10 :-D ()

Ambin161

Nemyslím si že to byla zase taková hrůza, horor to opravdu nebyl, ale příběh byl jinak zajímavý, člověk nějak tak nevěděl co se vlastně děje dokud pravda nevyšla najevo. Nebylo to špatné, film na jedno podívání. ()

en130 odpad!

Označení tohoto filmu jako Horor/Thriller je nesprávné. Ani jedno z toho to není !!! Je to obyčejná, levná slátanina, která s hororem ani thrillerem nemá zdaleka nic společného. Nikomu tento film nedoporučuji, je to pouze ztráta času !!! ()

zmirix

Výrazně lepší než zdejší hodnocení.Horor to není a v podstatě ani thriller.Ale je to celkem dobře zamotané a je to jeden z mála filmů kde jsem neodhadl konec už v půlce.Herecké výkony vzhledem ke kategorii filmu nadprůměrné.U mě 75% ()