Celeste (Rashida Jones) a Jesse (Andy Samberg) spolu chodili už na střední škole. Brzy poté se vzali a nyní, na prahu třicítky, stojí na křižovatce. Zatímco Celeste zažívá úspěchy v podnikání, Jesse je nezaměstnaný, bez chuti do života. Celeste má pocit, že pokud by se rozvedli nyní, mohli by zůstat přáteli. Jesse, přestože Celeste stále miluje, její rozhodnutí pasivně přijímá. Celestiny představy se ale od reality liší. Zatímco si zvyká na nový život, pomalu a bolestivě si uvědomuje, jaké chyby v manželství udělala. K nápravě si ale vůbec nezvolila vhodnou chvíli. (oficiální text distributora)

hajner

Bol to jeden z mála, tých romantický zlátanin pri ktorých som necítil úplný odpor k obom hlavným postavám. Ale príjemná romanca jemne(naozaj len jemne)ladená do komedie. Asi prvý film v ktorom som dúfal v šťastný koniec. Koniec-koncov to inak skončiť ale nemohlo, ako to skončilo, pretože sa koniec vznášal vo vzduchu a tvorcovia Nás naň aj pripravovali počas celého filmu. Dávam lepšie tri takých 70%. ()

Dann99

Akokoľvek to tu niektorí rozoberajú,že takto to v reále nemôže vyzerať,tak ich sklamem,môže!Ťažko je odpútať sa od milovanej osoby,keď zistíte,že to už ďalej nejde a žiť zase nový život.Film si nájde svojich priaznivcov.Párkrát som sa z chuti zasmial,čo je iba bonus naviac.A akoby to bolo,aby som neohodnotil hlavnú hrdinku,Rashida Jones je tu v celku kočka a ešte aj hrať vie.Keď to všetko sčítam,tak s kľudom za 4* ()

rh1

On je uplny debil,ona totalna krava...Idealna kombinacia pre romanticky film,v ktorom je asi tolko romantiky,ako v severokorejskom lagri... ()

scarab82

Dost plytke zpracovani, pritom namet neni vubec spatny. Film se dost vlece a ne a ne se dostat do finise. Vyzdvihuji vykon Rashidy Jones, proto 3 hvezdy, jinak by to byly 2. ()

katikka

Už úvodné titulky sľubujú peknú nenásilnú komediálnu drámu. Označila by som ju za taký strednoprúd, ktorý sa odlišuje od primitívnych prvoplánových romantických komédií s Jenifer Aniston. "Keď nemôžes zmeniť situáciu, zmeň seba." ... a o tomto celom ten príbeh je... o páre, ktorý nebol schopný kompromisu... myslím, že vcelku pekný pohľad do duše vzťahu s veľmi dobrou kamerou (farebne aj kompozične) a nenásilným humorom.. _85% ()