poster

Celeste a Jesse navždy

 • USA

  Celeste and Jesse Forever

 • Velká Británie

  Celeste and Jesse Forever

Komedie / Drama

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gaia.M
  ***

  Přiznám se, čekala jsem jiný závěr, tohle mě celkem překvapilo. Ano, v podstatě je to film o ničem, ale já se v něm vidím. Taky mi až příliš pozdě došlo, že někoho potřebuju, Celeste si to samozřejmě uvědomila až ve chvíli, kdy byl Jesse pryč, typicky ženské. Dobrý film, ve kterém se každá druhá najde, ale znovu to vidět nepotřebuji.(19.3.2013)

 • dr.fish
  *

  Toto je ten typ filmu, který si pustíte, půl hodiny ho sledujete a neustále si říkáte "Co to sakra ten vořech mele?, Co to plácá, vo čem to jako má bejt?". Naprosto, ale naprosto mimo. Oni si prostě mysleli, že když se tam bude hodně mluvit, že to bude inteligentní. A nemá to ani hlavu ani patu. Vůbec mne nezajímalo, jak to dopadne. 20%(27.6.2013)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,094,813Tržby Celosvetovo $3,536,813▐ ani tak ani tak, ani dráma ani komédia, pripomenulo mi to podobne nevýraznú Terapiu láskou /40%/(19.3.2013)

 • Lopezka1982
  ****

  Film se mi líbil a spíše bych řekla, že se jedná o hořko-sladkou komedii. Myslím, že pěkný příběh ze života a upřímně mě také někdy Celeste štvala, i když jsem jí vlastně i rozuměla, co jí vadí, ale prostě nikdo není dokonalý, a to ona zjistila, až když už není cesta zpět. Film ze života a ten konec mě zamrzel, pořád jsem doufala, že to dopadne nějak lépe :)(3.2.2014)

 • Seti
  ***

  Další indie vztahová sonda, která tentokrát míří někam mezi přátelství a lásku, a snaží se tyto pojmy představit v nejednoznačném propletenci, v němž jsou hranice citů velmi těžko rozlišitelné. Právě určitá míra podivnosti, netradičnosti a obtížné zaškatulkovatelnosti činí z Celeste and Jesse Forever nadprůměrnou podívanou, která je sice chvílemi utahanější než by bylo zdrávo, ale pořád se dostatečně vyvíjí natolik, aby udržela divákův zájem. Celé herecké obsazení je navíc velice sympatické, takže si tahle vztahovka rozhodně pozornost zaslouží.(15.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace