Adult World

David Storm

Kostýmy:

Meghan Kasperlik
  • JohnCZ

Výbornej John Cusack, na indie film tradičně dobrej výběr hudby vs. afektovaná protivná postava Amy (Emma je super, ale do téhle role se moc nehodí) a až moc temně laděný, rádoby asi moderní příběh. Příběhy o spisovatelích beru všema deseti, ale Adult World je naprosto průměrný film s podivnými charaktery a těžko uvěřitelným dějem. To by mi nevadilo, kdyby to byla čistá komedie, ale Adult World je spíše drama. Neoslovilo mě to.(11.4.2014)

Get out and explore. Coffey natočil príjemný film, ktorý sa na nič nehrá. Je síce x- krát videnou variáciou na mladého umelca v nehostinnom svete, ale udržiava si po celý čas nadhľad a vtip. Čo je vec, ktorá mi bola na tomto celom najsympatickejšia. Už mám totiž dosť tých hard world of teenagers filmov. Cusack výborný a Emma ako obvykle očarujúca. Je trocha škoda scén zo záverečných titulkov. Tie nakoniec dopomohli k tomu, že film dostal tri hviezdičky a nie 4, ktoré som chcel pôvodne dať. Vynútený happyend, keď to skončilo presne tak ako malo, mi totiž strašne nesedel. Dovtedy je to ale príjemná zábava. Nebudem hovoriť, že sa k tomu dakedy vrátim, ale dnes mi tento film strašne sadol. Z odstupom času mám z filmu veľmi dobrý pocit. Pamätám si určité scény aj atmosféru akou na mňa pôsobil. Zvyšujem o jednu nahor. Z čisto osobných preferencií.(13.9.2014)

• Riddick77

Výjimečně obyčejný film o dospívání, selhávání ("american dream" v postmoderním šedivém hávu neúspěchu - holt všichni jackpot vyhrát nemohou, že...), osobitosti, procitnutí a prozření (tak trochu). Usměvavá a energická Emma Roberts má něco do sebe, ale snímek má jakž takž šťávu především ve chvílích, kdy se na obrazovce poflakuje John Cusack. Toho (skoro)úspěšného básníka mu fakt věříte, už jen kvůli tomu jeho "háru" ;-) 4/10!(7.4.2014)

Emma Roberts v né příliš vtipném filmu, vlastně vtipný je minimálně, takže popisek že jde o komedii je trochu mimo, spíš se jedná o drama. Film patřící do zvláštní kategorie filmů, které netlačí na to, aby zde byla nějaká zápletka a aby šlo o mistrovské dílo, spíš jde o takové vyprávění běžného, dospívajícího člověka, který nemá příliš štěstí v tom, co ho baví a vztahy se svými nejbližšími nemá taky zrovna výborné.(12.7.2014)

Tady jde vidět, že život naivní básnířky není zrovna jednoduchý. Film měl zajímavou a temnou stránku, která se mi moc líbila. Je pravda, že chvílema tam trochu hluchý místa byly, ale to nevadí. Všechno zachraňoval herecký výkon Emmy a Evana. Taky nesmím zapomenout na výbornou hudbu. Před shlédnutím filmu jsem si myslela, že to bude komedie jak se píše tady na čsfd. V reálu je to ale spíš drama a vůbec ne s komediálními prvky. 75%.(27.9.2014)