Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerstvá absolventka vysoké školy Amy (Emma Roberts) věří, že je předurčena být velkou básnířkou. Nicméně zjistí, že svět není příznivý pro splnění velkých snů. Místo toho skončí jako prodavačka v obchodě s knihami pro dospělé. Jednoho dne se zde setká s Ratem Billingsem (John Cusack), který je jejím oblíbeným poetou, a stane se jeho asistentkou na Syracuse University, čímž se příblíží ke splnění snu o svém vysněném povolání. (cardinals)

(více)

Recenze (37)

kaylin 

všechny recenze uživatele

I když mě tyhle příběhy v současné době docela zajímají, tak tohle se prostě už nedalo ke konci snést. Emma Roberts je super, ale jakmile přejde do příliš afektovaného projevu, je nesnesitelná. Výborný je John Cusack, kterému role sedla. Skoro jsem v něm viděl něco ze Sellerse. Škoda, ve srovnání s podobným filmem "Stuck in Love" u mě "Adult World" prohrává. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Nikomu som nič neveril. Strašne nedôveryhodný film z dvoch svetov, ktorým nerozumiem: poézia a kamenné pornopožičovne. To všetko v klasicky naliňajkovanom schematickom príbehu. Škoda. John Cusack celkom dáva a na Emmu Roberts sa dobre pozerá. No jedine skutočne výrazne nadpriemerná vec je skvelý indie soundtrack. ()

Reklama

Riddick77 

všechny recenze uživatele

Výjimečně obyčejný film o dospívání, selhávání ("american dream" v postmoderním šedivém hávu neúspěchu - holt všichni jackpot vyhrát nemohou, že...), osobitosti, procitnutí a prozření (tak trochu). Usměvavá a energická Emma Roberts má něco do sebe, ale snímek má jakž takž šťávu především ve chvílích, kdy se na obrazovce poflakuje John Cusack. Toho (skoro)úspěšného básníka mu fakt věříte, už jen kvůli tomu jeho "háru" ;-) 4/10! ()

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Tady jde vidět, že život naivní básnířky není zrovna jednoduchý. Film měl zajímavou a temnou stránku, která se mi moc líbila. Je pravda, že chvílema tam trochu hluchý místa byly, ale to nevadí. Všechno zachraňoval herecký výkon Emmy a Evana. Taky nesmím zapomenout na výbornou hudbu. Před shlédnutím filmu jsem si myslela, že to bude komedie jak se píše tady na čsfd. V reálu je to ale spíš drama a vůbec ne s komediálními prvky. 75%. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Get out and explore. Coffey natočil príjemný film, ktorý sa na nič nehrá. Je síce x- krát videnou variáciou na mladého umelca v nehostinnom svete, ale udržiava si po celý čas nadhľad a vtip. Čo je vec, ktorá mi bola na tomto celom najsympatickejšia. Už mám totiž dosť tých hard world of teenagers filmov. Cusack výborný a Emma ako obvykle očarujúca. Je trocha škoda scén zo záverečných titulkov. Tie nakoniec dopomohli k tomu, že film dostal tri hviezdičky a nie 4, ktoré som chcel pôvodne dať. Vynútený happyend, keď to skončilo presne tak ako malo, mi totiž strašne nesedel. Dovtedy je to ale príjemná zábava. Nebudem hovoriť, že sa k tomu dakedy vrátim, ale dnes mi tento film strašne sadol. Z odstupom času mám z filmu veľmi dobrý pocit. Pamätám si určité scény aj atmosféru akou na mňa pôsobil. Zvyšujem o jednu nahor. Z čisto osobných preferencií. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se 22 dní v únoru 2012 v Syracuse, New York. (Hal_Moore)

Reklama

Reklama