Hugo (Mario Casas) sa po niekoľkých rokoch strávených v Londýne vracia späť do Barcelony. Stretáva sa s Babi (María Valverde) a ich vzájomná náklonnosť stále pretrváva. Hugo sa rozhodne získať jej srdce späť skôr, ako sa vydá za iného muža. (TV Markíza)

Trailer 1

castor

Až příliš dokonalý hošan (vlhký sen dívčin a nejednoho homosexuála) se vrací do své rodné Barcelony, kde platil za velkého kápa jedné bandy a za životní lásku Maríi Valverde. Teď je zpět, starší a snad i moudřejší, začne nový vztah s dívkou, která si dělá, co chce a nikomu své kroky nevysvětluje, jenže minulost (Valverde) se záhy začne ozývat. První kus téhle španělské limonády pro mladé jsem neviděl. I tak je mi jasné, že divačky piští, ostatní si užijí formálně solidní kus s překvapivě dobrou kamerou nebo střihem. Obě skupiny však musí vidět, že jde „jen“ o přehnané vášně, velká gesta a urputnou snahu vecpat do dvou hodin všechny strasti a slasti světa. Prostě emoce napěchované za každou cenu, až jim divák horko těžko věří a chápe je. Ale dívá se na to zatraceně dobře. ()

Arsenal83

Pozitívnejšie než jednotka, a to len preto, že psychotické prejavy boli v miernejšej povahe a popolnice ostali na svojom mieste, sem tam len nejaký nábytok náš hrdina presunul. Každopádne stále mu ostala tá herecká poloha besného párnokopytníka, kde vysunutím krku a navretím žili na spánkoch chce tak strašne ukázať svoj hnev, že kardiológovia už určite chystali bypasy. Inak je láskyplný kruh súčasnej doby uzavretý tým, že dievčatá túžia prísť o panenstvo pod vplyvom drog s neznámymi nositeľmi semena niekde na hajzloch diskotéky, proste čistá amorovská romanca. ()

Kejdyna

Tohle pokračování byla už tak trochu telenovela, hrdinové se chovali ještě impulzivněji, Hache je pořád stejně hajzlík jako posledně, pořád stejně dobře vypadající a všechno je emocionálně vypjatější. České titulky jsem nenašla, anglické psal asi nějaký Mongol, protože osoby nehrály roli a Babi nazýval Grandmother, byl v tom dost zmatek. Ale má to studijní charakter, fráze Tengo ganas de ti je moje oblíbená, ta se ve Španělsku bude hodit :)) 4 hvězdičky za to, že když dám 3, sklouzává film do modré a mě se líbí ta moc o tom rozhodovat :) ()

emma53

Babi, Babi, kam jsi se mně poděla? Bylo Tě tam jen kousíček, ale i ty jsem si s Tebou vychutnala. Maria tam opravdu byla jen pár momentů a docela mě to mrzí, protože na mě v s Hachem po té emotivní stránce zapůsobila přece jen víc. Tady jí nahradila nezkrotná, divoká, ale pro Hecheho uhrančivá Gin. Mohla jsem si opět užít spousty barviček, několik střídajících se chviliček smutku, smíchu, lásečkování na neobvyklých místech (ale bez té "ach" jiskry), bezvadné muziky, aby se to vše na konci slilo v jediné možné vyústění. ()

Pedross800

Pokračování skoro lepší jedničky. I když se říká, stará láska nerezaví, dokáže někdy nasekat pěknou paseku, že Babi? Moje oblíbenkyně Maria Valverde upozaděná, ovšem náhrada za ni více než koukatelná. Kulisou opět podmanivá Barcelona a náš hlavní hrdina Hache lítající ode zdi ke zdi jménem "zapeklitá láska". Trocha emocí, trocha sexu, trocha drámy a hodně,, hodně krásné hudby! ....."I když ty to nevíš, vybájila jsem si tvé jméno, omámila jsem se sliby a přespávala v autech. I když ty to nechápeš, nikdy na obálku nepíšu odesílatele, abych nezanechala po sobě stopy." ()

• Film sa natáčal v Barcelone a Girone (Španielsko). (Arsenal83)
  • Film vychází z knižního konceptu španělského novelisty Federica Moccia. Tomu takřka 500 stránkový titul stejného jména vydalo knižní nakladatelství Planeta v roce 2006. [Zdroj: planetadelibros.com/] (Conspi)