Hrůzná minulost

• USA The Pact (více)

Jejich matka zemřela a sestry Nicole a Annie se neochotně vracejí do domu svého dětství, aby uctily její památku. Během noci sestry vycítí přítomnost nadpřirozena: podivné zvuky, pohybující se předměty, obraz neznámé ženy padlý vedle fotografie jejich matky. Annie navíc prožije sérii velmi intenzivních a značně znepokojivých nočních můr - jsou to jakési vize, které ji vedou k odhalení matčiny minulosti, ta se však nakonec odhalí sama... (HBO Europe)

Zombiepod

Nesympatická hlavná hrdinka ani detektív Van Dien našťastie neodradili od sledovania, a v závere som s filmom spokojný. Zopár účinných lakačiek a vcelku nápaditý scenár poteší, len keby to nebolo v mnohých veciach také nedotiahnuté a najmä nakrútené menej uspávajúco, pretože atmosféra občas prestáva fungovať a nudí. Inak sa jedna o slušný duchársky kúsok. ()

windows

Vynikající scénář, narežírovat jinak a máme fakticky dobrej horor. Škoda. Katastrofě napomohla šíleně hnusná hudba :-( ()

Knor

Sympatická horůrek s dobrým příběhem a s příjemným hereckým obsazením. Nejde o nic ultraděsivého, ale párkrát mě docela mrazilo a myslím, že i vylekalo. Takže jako mírně strašidelná jednohubka na večer je to ideální. ()

TommyDiamond

Judas Killer je sériový vrah, který nebyl nikdy dopaden. Přidáme nebohého ducha jeho oběti, který opustí tento svět až po smrti svého vraha. Do toho všeho se zaplete mladá žena, která chce záhadě přijít na kloub… Tak zní stručný popis mysteriozního hororu, který nebyl vůbec špatný. Akorát, ze začátku byl film nudný a děj nedával skoro žádný smysl. Teprve poté, co se příběh postupně otevíral a rozkrýval svá tajemství mě film začal pomalu bavit. Líbil se mi vrah schovaný v útrobách domu, bylo to originální. Celkově dám tři hvězdy ()

ANTYCHRYST

Průměrná duchařská detektívka, kde režisér nevěděl zda li natočit kriminálku, nebo tradiční duchařinu a tak vznikla taková směska, na kterou se dá docela koukat, ale nic převratnýho nečekejte. Pár lekaček a všechno bohužel dosti předvídatelné. 40 % jednou a dost. ()

Bezda22

Jako leknul sem se jednou a to fest :-D. Rozhodně je to konečně něco zajímavýho. Řikal sem si, že jak to tam s hlavní hrdinkou házelo, že to budou Paranormálky a celej film pude do prdele. Protože do tý doby to bylo fakt slušný a byla by škoda to kazit něčim tak lacinym. FIlm drží slušnej standard napětí a strachu. Slušnej příběh, kterej sem ale značnou část před koncem dořešil sám, tak nějak. Takže sem čekal, jestli to tak bude. Konec samozřejmě pro tyhle filmy klasickej. Takže ač to je z tohodle druhu filmů jedno z nejlepších, neposral sem se z toho, i když jednou sem měl na mále :-D. 55% ()

joelly01

A Frau Joelly opet s cistym svedomim zveda rejtyng! Konecne zase po dlouhe dobe opravdu strasidelna ducharina ktera neni blba jak troky! Bala jsem se od zacatku do konce a to se mi u hororu/thrilleru uz dlouho nestalo (Insidious 2 me nudil jak prase). NO, jen at si kazdy vezme priklad, takhle se toci dobre horory (ty paranormalni aktivity jsou proti tomuhle slaboucky odvar pro prvni stupen zakladni skoly). Skoda ze Pact 2 se nepovedl, to pak byla opravdu hnusoidni ptakovina mnou pravem poslana do odpadu.... ()

Koprix

Jak se tak dívám, většina lidí tu má k filmu docela ostře vyhraněný názor. Já ne. Bylo to nijaké. Herecké výkony ušly, nicméně nic dechberoucího to nebylo, stejně jako hororové scény, kvůli kterým jsem si to vlastně celé pustila. Na druhou stranu se mi docela líbila zápletka, která se alespoň originalitou lišila od všech nekonečných hovadin typu Paranormal Activity, kde vše stojí (nebo spíš nestojí) na megasuper zlé přítomnosti (duchovi, whatever, říkejte si tomu, jak chcete), co posedne nebo vyvraždí všechny, co se přiblíží. Idea, že duch vůbec není zlý, ale celou dobu se snaží upozornit na masového vraha žijícího pod podlahou tajného pokoje, se mi vlastně po několika WTF momentech poměrně zalíbila. Ale rozhodně by se z toho všeho dalo vytřískat víc, takhle to končí jako další z filmů, na které se podíváte a za týden už nevíte, o čem vlastně byl. ()

chlebo

85 minút dobre natočenej nudy s peknou žabkou v hlavnej úlohe. Čo uznávam je, že konečne ide o ducharinu, ktorá sa nechytá slamky a nežobre o pozornosť miliardami lakačiek, ale už som asi podobných vecí presýtený. A ešte k tomu tá monotónnosť... ()

KateW

Úplný závěr filmu je kýč na světové úrovni, ale jinak se jedná o kvalitní místy horor jinde thriller, ale rozhodně to není ztráta času a donutí Vás to alespoň zauvažovat, zda nemáte ve stěně taky dírku. ()

kolik27

Po dlouhé době horor, který se neřadí do třídy absolutní bl*ost. Scénář velmi zajívavý, i když ne nijak extra. A režije velmi chvalitebně. ()

GoustDog

Jako režijní debut vynikající. Formální stránka filmu zde nabývá civilní podoby, která zvyšuje "realističnost" snímku. Navíc se zde nechodí kolem horké kaše a jsme vrženi okamžitě do víru děje. Krom toho ale příliš invence tahle duchařina nenabízí a ve výsledku působí až příliš odtažitě, takže jsem se místy docela nudil. ()

kakyn

Většinu filmu sem se nudil a skoro i usnul. Občas se něco stane, trošku se leknete a pak zase dlouho nic a najednou je tu konec. Slabší průměr. ()

petrik11

Priemerný filmík o hľadaní pravdy ohľadom dávneho zločinu, o duchovi, ktorý chce odhaliť pravdu, o policajtovi, ktorý klasicky natvrdlo pravdu nevidí a o slečne, ktorá to celé vyrieši aj za pomoci ducha. Najviac ma pobavila 23 minúta po celej hodine filmu, hlavná hrdinka si čosi píše do denníčka a náplasť má na rane pri pravom pleci, keď si o chvíľku líha do postele už má náplasť na ľavej strane, tak ako porezal jej milý strýčko pár desiatok minút pred tým. Čo sa udialo, ďalšie Akty X? ()

kloaf

Příběh mě moc potěšil, je to neskutečně zajímavé a konec byl překvapivý. Jenom to zpracování mě zklamalo. Takový příběh by si zasloužil mnohem více. Nebylo to pro mě strašidelné, jak by si film zasloužil. A bohužel místy nudný, což si zase nezasloužil. Herci odvedli dobrou práci, ale co se týče samotného příběhu, chtělo to více rozvinout. Pointa se totiž vážně vyvedla. Je to velká škoda, která vážně zklame. ()

jafuska

Tento film se mi nijak extra nelíbil, skoro do půlky filmu se nic neděje, pak možná nějaké lekačky, které jsou ale tak slabé, že se divák nemůže ani bát, asi nemám ráda nějaké paranormální jevy, a nevím, jestli by se tomuto mohlo uvěřit, kdyby to bylo natočeno podle skutečné události, a to naštěstí není, viděla jsem už lepší filmy a logističtější, ()

Fungore

Jedná se o takový průměrný, řekl bych televizní horor. Film nijak neurazí, spíše naopak. V určitých částech je to vcelku strašidelný film. 65% ()

KryplXxX

Kurevská paráda. A asi ten nejlepší horror za posledních 5 let minimálně. Nechápu některá hodnocení zdejších homoklád, co neumí ocenit kvalitu nad vyhypovanou sračkou... ()