Muhammad Ali: Největší souboj (TV film)

Muhammad Ali's Greatest Fight

USA, 2013, 94 min

Je to celé trošku rozhárané, těžko se člověk drží základní linie a toho, co chtěli autoři vyprávět, ale na druhou stranu je to zajímavý vhled do zákulisí amerického Nejvyššího soudu. Pompa, luxus, ale současně soudci, kteří se nechají ovlivnit politikou a třeba podvádějí při basketu. Hvězdné herecké obsazení dělá své.(16.8.2014)

• zekon

Takový zmatený film o ničem. Banda důchodců na nejvyšším soudě za které makají studentíci. To co asi každý čeká, něco o boxerovi, je hodně na pozadí a jde o postoj Muhammada Aliho k vojenské službě. Téma na 10minut v 94min. Jediné pozitivum je jaký na mě tímto postojem Muhammad Ali udělal a z některých jeho reakcí to vypadalo že není jen tupý boxer. Jenže toho tam bylo opravdu málo.(20.6.2014)

• sator

Studen práv možná ocení víc než já...(27.5.2014)

• Hanys_

Čekal jsem něco trošku svižnějšího a záživnějšího. Banda staříků buď kecá v kanclu, nebo ve sklepě kouká na porno a jejich mladí zaměstnanci hrají basket. Sem tam se taky mihne v archivních záběrech i Ali.(28.2.2015)

• Johnny.ARN

Dobre obsadená politická dráma, ktorá ale nijak nenadchne a miestami strašne nudí. Kto má rád príbehy podľa skutočných udalostí a má rád box. tak odporúčam. 2 z 5(25.5.2014)