Stuck in Love

Writers

(festivalový název)

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2012, 97 min

Tenhle film jsem si našel potom co jsem viděl "Love, Rosie" a stopoval filmografii Lily Collins o které jsem do té doby v životě ani neslyšel. Musím říct, že kdybych "Love, Rosie" předtím neviděl, asi bych zrovna psal komentář k 5* hodnocení. Stuck in Love ale na 5* bohužel nemá. Celý film mě štvala především hysterická, zdrogovaná Kate a když se nad tím zamyslím, kdyby se ze scénáře vyškrtla celá zápletka se synem a táta spisovatel měl jen dceru, trochu víc prostoru by se věnovalo jejím vztahům a názorům (které jsou na začátku boží, něco jako Ryan Bingham a "Up in the Air") dal bych 5 bez váhání. PS: Lily Collins je furt boží a to i když má obočí jak ruskej vzpěrač.(10.2.2015)

"I kind of picture your dad opens me a door. Could you shut it and go get him?" Fantaskně příjemný snímek s neskutečně sympatickým přístupem Samanthy aka Lily Collins ke vztahům a světu. Vždycky mě udivuje, jak všichni mají jednu oblíbenou píseň, jednu knihu, jeden seriál, jeden film, jedno jídlo... já tohle nedokažu. Těch oblíbených mám tolik, že je pro mě těžké vybrat jen jedno, co bych považovala za nejnejnej, nehledě na to, že postupem času člověk objevuje nové písně, nové knihy, filmy atd... Jinak fajn snímek, který nevím proč nějak unikl mé pozornosti v době vydání, přestože tam hraje Kristen Bell. P.S. Stále mě nepřestává překvapovat obočí Lily Collins.(11.7.2014)

Crazy, Stupid, Love na malinko indie způsob. Hlavně ale neskutečně feel-good film s nehorázně sympatickým obsazením, u něhož budete mít po většinu stopáže úsměv od ucha k uchu a ještě se k tomu občas stačíte dojmout. Ano, pár scén bylo až zbytečně emocionálně vyhrocených a moc puberťáků asi tolik rádoby intelektuálně se svými blízkými nemluví. I přes to vás však snímek svou upřímností a pohodovou atmosférou naprosto semele. A Lily Collins chci domů.(13.2.2014)

Na světě jsou dva druhy lidí. Beznadějní romantici a realisté. Nakonec se z každého realisty stane beznadějný romantik, jelikož být realistou paradoxně znamená být sám. Stuck in Love nabízí pouze krutou pravdu o lásce, a to je sakra hodně. Vynikající soundtrack a Lily Collins. » 75% «(16.7.2016)

Tak to jsem nečekal. Film mě naprosto dostal, především díky Lily Collins, která mi tu zatím přišla nejvýraznější, než v jakémkoli jejím jiném filmu. Ale zdatně jí sekundují i ostatní, mladí talenti jako Logan Lerman, Nat Wollf a Liana Liberato, i ti zkušenější Greg Kinnear a Jennifer Connelly. Za mě naprostá spokojenost.(20.9.2013)

• - Mezi známé spisovatele, kteří jsou ve filmu zmíněni a jejich dílo diskutováno či citováno, patří Stephen King, Richard Ford, Joan Didion a Raymond Carver. Hlas Stephena Kinga dokonce ve filmu i zazní, když volá Rustymu (Nat Wolff) ohledně jeho povídky. (PogoJoe)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Severná Karolína. (MikaelSVK)

• - Po filmu Perks of Being a Wallflower (2012), je The Stuck in Love druhým snímkem, kde se postava, kterou ztvárnil Logan Lerman, plánuje stát spisovatelem. (FMJ)