poster

Rádio Rebel (TV film)

 • USA

  Radio Rebel

 • Slovensko

  Z nuly hviezdou

Drama / Rodinný

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Todd_Hewitt
  *

  Jááj. Disney Channel by vážně měl přestat točit filmy pro desetiletý nány. Těšil jsem se na to hlavně proto, protože tam hraje Debby a tu já nesmírně miluju, nejen z Disney Channelu. Klasický příběh,nic novéhol. Doufal, jsem, že to bude úplně něco jiného, ale jak jsem zjistil, Disney Channel už ničím nepřekvapí. 15%(21.5.2012)

 • suzanne1997
  ****

  Když jsem začala psát tenhle komentář, nevěděla jsem, jaké dám tomuto filmu hodnocení, byl tak osobní, rádio rebel byla vlastně holka, která se styděla, chtěla být někým jiným a když se jím stala, alespoň na pár desítek minut denně, tak získala sebevědomí a možná i proto se mi tenhle film líbil, měl záměr a poslání, šel za určitým cílem, některé situace sice byly zdlouhavé a šlo je přeskočit, moc jich však nebylo, proto tenhle film vřele doporučuji, myslím, že té ''mladší'' generaci by se mohl líbit.(15.4.2015)

 • Kacitr
  **

  Pro ty kteří mají tendenci na svět koukat skrze růžové brýle, šité na míru ...Debby Ryan sice nebyla špatná, ale to je tak vše. Silně mi to připomínalu Hannu Montanu. Nevím proč, myslím si že se scénaristé inspirovali ( tajná identita, dvojí osobnost ... ) koneckonců u disney nic nového pod sluncem až na vyjímky. Pro mě za dvě.(21.6.2012)

 • anousek
  *

  Tady už jasně kvalita upadá. Nic pěkného. Ředitelka byla zřejmě bachař a ta úhlavní zloduška vypadá jako kdyby si přežehlila obličej žehličkou a taky moc rozumu nepobrala. Navíc Debby Ryan vypadá vážně divně a myslím si, že dny kdy mohla hrát takové role už dávno zmizely. Myslím si, že by měla hrát jiné filmy. Do komedie už nepatří, protože sama už je k smíchu. Neuvěřitelně se změnila.(30.4.2014)

 • blackrain
  odpad!

  Na tenhle film jsem narazila omylem. Hledala jsem něco jednoduchého, přičemž by člověk nemusel přemýšlet, ale že se mi dostatene do ruky něco takového, tak to jsem fakt nečekala. Nejsem ta správná cílová skupina, pro kterou je právě tento snímek určen. Deset let mi bylo ještě v minulém tisiciletí. Takže tohle považuju za pořádnou stupiditu.(12.9.2012)

 • - Film sa po celom svete vysielal na Disney Channel. (Scraffy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace