Středoškolačka Tara, dívka tak bolestně plachá, že nedokáže ani napsat jediné písmeno na tabuli před celou třídou, má úžasné tajemství: je dýdžejka a promlouvá z „Radia Rebel“ ke svým vrstevníkům tak, že ji všichni milují. Když si Tara ve svém pokoji nasadí sluchátka a začne hrát svůj denní podcast, stane se z ní sebevědomý, otevřený, inspirativní, anonymní hlas v éteru. Její nevlastní otec, majitel rádia SLAM, zjistí, jak to vlastně je, přestěhuje Taru z ložnice do zvukového studia, aby pro SLAM hrála živá vystoupení. Všechno probíhá v krásném chaosu, dokud ředitel Moreno nezruší školní ples a studenti z toho viní “Rebela”. (JOJ Cinema)

Renie42

Průměrná love story z prostředí americké střední školy. Dřív bych z toho byla opravdu hotová, ale po zjištění, že střední škola v Čechách je o něčem jiném než v Americe, tak mě přešla chuť na nějaké to vzdychání. Příšerný dabing hlavní hrdinky mi šel proti srsti, ale dalo se na to dívat. ()

Todd_Hewitt

Jááj. Disney Channel by vážně měl přestat točit filmy pro desetiletý nány. Těšil jsem se na to hlavně proto, protože tam hraje Debby a tu já nesmírně miluju, nejen z Disney Channelu. Klasický příběh,nic novéhol. Doufal, jsem, že to bude úplně něco jiného, ale jak jsem zjistil, Disney Channel už ničím nepřekvapí. 15% ()

rigby

Nezatracoval bych to, desetiletým se to může líbit. Je to barevné, má to švih, hezky se na to kouká, nechybí love story. Proč ne? ()

aktakanamor

Dosti jednoduchý nápad, který musím říct je i obstojně zpracován. Ovšem od společnosti pro děti nemůžeme očekávat zázraky, proto některé scény jsou na hranici trapnosti, v jiných se zase můžeme, tak trochu najít. ()

a_hofferson

Zapáčil sa mi názov filmu Radio REBEL. Vždy mi boli sympatické veci od tvorcov Disney a aj keď tie nové nie sú vždy dobré, tak tento je. Debby Ryan sa dobre zhostila svojej úlohy a sú tu aj pekné myšlienky ako byť sám sebou a nevzdávať sa. ()

anousek

Tady už jasně kvalita upadá. Nic pěkného. Ředitelka byla zřejmě bachař a ta úhlavní zloduška vypadá jako kdyby si přežehlila obličej žehličkou a taky moc rozumu nepobrala. Navíc Debby Ryan vypadá vážně divně a myslím si, že dny kdy mohla hrát takové role už dávno zmizely. Myslím si, že by měla hrát jiné filmy. Do komedie už nepatří, protože sama už je k smíchu. Neuvěřitelně se změnila. ()

MirINDay

Lidi, kteří tenhle film hejtují si asi nevšimli, že je od Disneyho, což mluví sami za sebe a pokud je jim pohádkový scénář málo, můžou se jít koukat na HBO. Chování postav je v některých situacích vážně hloupé, ale má to zajímavý námět, spád, zápletky i zajímavý soundrack. Takže - já se bavil. ()