AdeLinaa

Jak může někdo hodnotit film jenom z traileru, proboha?! Mně se to docela líbilo! A všem, kteří filmům dávají odpad, jen protože to tak dělá většina, vzkazuji, že jsou nuly. Můj názor ;) ()

Y2ORSI

Když se mě matka ptala na jaký film má jít do kina, dodala, že to musí být jednoduché, spíše vtipné a bez krve a nechce, aby to bylo animované, zjistil jsem, že v současné době jsou Babovřesky jediný film, který to splňuje. Film , soudě podle plných kin, svou cílovou skupinu našel. Mám celkem rád Slunce, seno...ale v téhle věci není jediný herec, který by to svým hereckým talentem jakkoliv zachránil. Fóry jsou jednoduché, že to víc nejde, ale špatně provedené. Jedna hvězda, že Troška nemá ambice říct svým filmem cokoliv a dobře to ví, na rozdíl od Magnuska. Druhá je za hodnocení odpad od lidí, kteří viděli jen trl. Ale i tak je lepší ušetřit si 200 a počkat až to bude v neděli večer na tv nova. ()

elekta

Asi bude chyba v Matrixu..nebo spíš v hlavách zdejších "kritiků" ..? Když nemám ráda Trošku, tak na něj nepoběžím do kina! Je zvláštní, že máte chuť utratit peníze a podpořit tím tvorbu někoho, kdo podle vás tvoří odpad. Ale doba je zlá, tak proč si nezvednout ego kritikou něčeho, co sami nikdy nedokážete, že? Inteligenti, kteří hodnotí jenom na základě traileru za účelem odrazení případných návštěvníků kina, by měli změnit medikaci a zamyslet se, proč je na tom současná česká tvorba tak, jak na tom je.. ()

jardahar

Super, na tento typ filmu jsem šel a dostal ho, nevím co od něj očekávali ostatní. Plný kinosál smějících se lidí. Tento film rozhodně není odpad a ani 268 nejhorším filmem. Doporučuji pokud nejste zapšklý a chcete se pobavit.. ()

xxxblade

Když jsem viděl poprvé ukazky docela jsem se těšil. Ale po shlédnutí filmu sem zjistil ,že ty nejlepší hlášky a scénky byly vlastně obsaženy v ukázkách a zbytek byl chabí odpad. Lidé do kina chodili na tento film jako stádo a taky jako stádo se smáli rádoby vtipům ale spíš to byli sprostá slova a fráze které se občas vymkli kontrole a nepasovali do sceny. Já osobně sem se zasmál za film asi 2krát / protože jak už sem řekl nejvtipnější hlášky už sem viděl v ukázkách/ Když se tak zamýšlím děj filmu byl o ničem. Ja sem se docela dost nudil a to se vždy docela rád podívám na Troškovy filmy. Ale tohle byl vážně sestřel. Asi bych dal 2 hvězdy kdyby byl režiserem někdo jiný ale Troška je režiser vetšího formátu který má na víc. A tohle nezachránili už ani herci / priznávám že vetšina mých oblibených herců/ Proto jen jedna hvězda. Uprímě děsím se druhého dílu. Takovou tragedii která je v kinech nazivána jako HIT sem už dlooooho neviděl. A co mě dorazilo asi nejvíc ,že se nejednalo asi ani tak o film jako o velkou reklamu. Pořad tam žrali medovník div se s toho ........ najednou prijede dobré pneu.cz skoro všude jezdí Citroen , poslouchaji halo Impulsovi čtou Metro, prostě Troška se hodně snížil a lepší už to nebude. ()

eleazia

Jak vidím většině lidí tady, se tento film nelíbí, ale mě je to upřímně jedno. Je to klasika, která se od Trošky dala čekat. Nic intelektuálního, nemusíte o ničem přemýšlet. Prostě jednoduchá lidová zábava pro odlehčený večer. ()

Ladull

Přiznávám se, že se mi do toho kina vůbec nechtělo... ale tak přemohla jsem se. A světe div se, stálo to za to. Jak všichni tvrdí, že je to to samé co Slunce seno..., tak to nemůžu posoudit, protože jsem Slunce.. neviděla, ale tento film mě opravdu překvapil. Herci zahráli své role opravdu perfektně, dokonce i V. Žilková, kterou zrovna moc nemusím a zdálo se mi, že některé své role zbytečně "přehrává". I místo, kde se celý tento film natáčel, působilo velmi příjemně. Sál v kině byl narvaný k prasknutí a myslím, že se nikdo nenudil, a dokonce i já, která české filmy zrovna moc nemusí, jsem se smála prakticky celý film. Takže humor, něco málo z napětí (u několika lekaček jsem opravdu nadskočila) , a dokonce i nějaká ta záhada... to všechno Babovřeskám nechybělo. Normálně bych dala 3*, ale protože, jak jsem už řekla, české filmy ráda nemám a tento mě opravdu hodně potěšil, musím dát o tu 1* navíc :) ()

e.hawe

Právě jsem přišla z kina a jsem nadšená!!!! Film je parádní komedií která určitě pobaví a rozesměje. Ti kdo to berou jako urážku Jižních Čech nechápu. Za A.) režisér jen chtěl ukázat krásy Čech. Za B.) jde o komedii a každý určitě chápe trochu nadsázky. Oceňuji práci pana režiséra, protože v době kdy každý točí dramata, thrillery a detektivky, je tento filmový počin něčím osvěžujícím a zábavným. Komu se nelíbí nemusí sledovat, ale neurážejte laskavě tvůrce filmu. ()

Gechitka

Já tedy nevím, proč se film nelíbil. Dneska jsem na tom byla s přítelem v kině a nehorázně nás film pobavil. Něco na styl Slunce, seno a Kameňák, zkrátka nasmějete se až do konce filmu. Chtěla bych vidět, jak si představují zdejší lidé, kteří hlasovali * nebo odpad. Jinak pokud byste chtěli podotknout můj věk, tak mi je 23 let. Zřejmě Kalousek zkazil lidem i humor a lidé se neumějí ani pobavit u večerního filmu. ()

panter666

Neviděl jsem, nehodnotím film. Spíš mě zaujali komentáře. Je vidět, že třetina lidí tady Trošku zbožňuje a většina je proti němu. Já osobně bych ho za Kameňáky trestal a ty jeho pohádky už taky nejsou co bejvaly. Upřímně jestli tenhle film někdy uvidím tak pravděpodobně pod vlivem omamných látek, když nebudu schopný říct: ,,Ne nezapínejte to!" Dřív jsem býval zastáncem "zkouknu všechno", ale je fakt, že po některých filmech se můj názor změnil. Vím, že Babovřesky se mi líbit nebudou a po jejich zhlédnutí bych dal odpad. A kdo si teď říká jak tohle můžu říct, je to jednoduchý. Všemi uctívaný Slunce, seno považuju ze nejhorší filmy, kdy natočené, Kameňáky úplně nejhorší. Jo a nejsem žádnej intoš, který si tu zvyšuje ego. ()

XpointCZ odpad!

Jen mi nejde do hlavy jak nekdo tady muze dat 5 hvezd a porovnavat tenhle film s klenoty kinematografie. Lidi jsou hloupi. Me je uplne stydno a trapne, kdyz vidim co se dokaze natocit. A vyber (ne)herců?? Boze to je odporny! Uz nikdy nechci videt Zilkovou, Vondrackovou i ten Kikincuk se mi zprotivil. Ale asi to bude tim silene trapnym "scenarem". At mi proboha nikdo nesrovnava Slunce, seno.. s timto .... ()

Guga1974

Vidím , že opět tady začíná antiTroškománie....:-) zase tady bude kopa hnoje jaká je to pič..a a pak na to všichni polezou ...:-) , když tady ty sračky čtu tak se na ten film už moc těším........:-))))) ()

QeeBee

Nejsem zarytý anti Troškista, ale tento film se opravdu nepovedl. Šel jsem se odreagovat po psychicky náročném dni, tedy rozhodně jsem neočekával intelektuální zábavu. Nepodařilo se. Zpětně mohu tvrdit, že jednak za to může příliš dlouhá stopáž (133 minut), chabá dějová linka a podivné herecké výkony. S výjimkou Kikinčuka a Langmajera (i ta Vondráčková ušla) jedna velká umělohmotnost. Naprostým omylem bylo účinkování L. Bílé, WTF? ()

Dauphin23

Pripájam sa ku užívateľovi Knotovka. Film som tiež nevidel a preto nedávam hodnotenie (na rozdiel od minimálne 80% prítomných pseudointelektuálov). To, že to bude ľudová zábava, bolo jasné a nikto sa tým netajil. Slunce, seno sú strašidelne trápne a nie sú ani vtipné (v dnešnej dobe), sú však kultové. Všetci sme stáli v nekonečnom rade na lístky do kina, ktorý tromfol aj Winnetou-a. Ale fčuleky sme pravda, filmoví kritici :) ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015