Haggy odpad!

Hodně slabý a bezduchý pokus o natočení něčeho, co by se přiblížilo trilogii Slunce seno. Nehezká kamera, soundtrack opomenutelný a humor neexistující. Bohužel, blesk dvakrát na stejné místo neuhodí a to platí i o filmech Zdeňka Trošky. Namísto pokusů o jakýsi revival Slunce sena by se měl pan režisér zaměřit na tvorbu něčeho nového, nebo ještě líp - vykašlat se na to už úplně. ()

Aeres odpad!

Jsem hrdý na to, že mne tento film nijak neoslovil. Nehodnotím, protože bez donucovacích prostředků ani neuvidím. Třikrát fuj české kinematografii, a metál za chrabrost tomu faráři, co bojoval proti natáčení v kostele. Edited 15.07.2013: Tak bohužel už viděl... nedokážete si představit, jak žalostně malé zadostiučinění, je dát tomu filmu pouhopouhý odpad... ()

reno.d odpad!

Troškovi už nezbyde nic jinýho,než se dát do kupy s Magnuskem a natočit třeba Slunce,seno a Bastardi?Jinak škoda peněz na takovej shit!!!!! ()

quasar odpad!

Čestně přiznávám, že jsem viděl pouze upoutávky k filmu a pak pár skečů na youtube. Vycházím z toho, že film prezentuje to nejlepší z filmu. Tak pokud to tak tvůrci zamýšleli, nezbývá než dát - odpad! První upoutávky jsem viděl před filmem Nespoutaný Django, kino bylo plné lidí a nikdo, vážně nikdo se Troškově taškařici nesmál. Poznámky typu: "co to jako bylo" a "to myslí vážně?" pak zněli ještě do titulků Tarantinovy novoty, která naštěstí na babovřeský trapas dala rychle zapomenout. ()

Gtados

Když to můžou hodnotit lidé, co viděli jen trailer a hodnotí to ODPADEM, tak to můžu hodnotit i já a to plným počtem... :) S tak beznadějně vyprodaného kina všech generací jsem už dlouho neodcházel, navíc s úsměvěm a skvělou náladou jako po tomto filmu...na 5* to není ale když vidím zdejší naprosto nesmyslné hodnocení, tak proč je nedat... Byl jsem s babi a ta se také nesmírně bavila a řekl bych, že pro takové lidi na rozveselení a zasmání se, byl tento film natočen... Svůj účel splnil... :) ()

DanielaE odpad!

Tohle není "český humor". Tohle je absolutní srágora, pardon. Český humor je Švejk, Werich/Voskovec, Šlitr/Suchý, Horníček, Svěrák, Menšík aj. A přesto, že např. Menšík byl vyloženě "lidový" bavič v tom nejlepším slova smyslu, doufám, že za toto by se styděl. Toto není doufám "český humor", není to ani absurndní humor či lidový humor, toto je jen trapné, trapné a vyloženě blbé! ()

Dixieboy odpad!

V jisté době jsem Trošku respektoval... Vyrostl jsem na Jasněnce a komediích se sluncem a senem... ale po kameňácích, primitivním humoru a tlachání o tom, jak dělá filmy pro všechny dobrý lidičky, kteří se dnes potřebují hlavně smát, mi došlo, že čím dýl bude tato jeho rovnice fungovat, tím déle do nás bude rvát podobný nevkus. A přiznám se, že jsem v tomto krutý soudce, protože ten film v mých očích nevrhá stín na režiséra (to je jen sentimentální blázen), ale na publikum. Mrzí mě, že lidem stačí tak málo... nacpat do nich tlupu stereotypních babek, opakovat stále stejné hlášky, z Bílé zase udělat cigošku (velmi špatnou mimochodem) a vybrakovat předchozí tvorbu včetně zoufalého obsazení :( To, co dříve fungovalo, už prostě nefunguje... Troška by se měl dát na točení výpravných pohádek a já se už těším, až toto veledílo zaplácne díru v nedělním televizním programu, protože okamžitě vypínám TV a jdu dělal něco smysluplného. Těch 20 minut života mi už nikdo nevrátí :( ()

Prochy84

Tak se nám tu wannabe puritánští hlupáčci opět rozmohli se svým fňukáním, co že si to Troška dovoluje házet špínu na český národ. Kdybyste už konečně jednou pochopili, že Troška na nikoho neútočí a netočí o žádném "vzorku", mohli byste přestat s neustálým hledáním viníka čehokoli a mohli prostě jen sledovat jednoduchou blbůstku, která není uměleckým dílem ani zdaleka ne kinematografickým superzážitkem, ale prachobyčejnou nenáročnou jednohubkou, která na druhou stranu nenudí. Jo abych nezapomněl, když jsou zdejší filmoví elitářští fajnšmmekři z ČSFD takoví bojovníci proti fekálnímu, pokleslému a ubohému humoru, čím to, že Jackass se pohybují zpravidla v červených číslech? Aneb další díl série Jedu s davem bez názoru. Mě by docela zajímalo, kdo se to v tom kině pořád tak smál a bavil, když dávají všichni odpad... ()

Reiner

Hezky české! Vulgární a sprosté. Navrhuji, aby všichni ti, co zde vulgárně píší své komentáře tyto komentáře již psát nemohli. Tohle má přeci recenze - komentář a ne diskuze s obsahem takových slov ... K filmu. Nezaujal mne, nelíbil se mi. Je natočen stejně jako všechny od autora, který nenabízí nic nového. Jen tam přidal tolik oblíbených narážek na všechno. Kde moc, tam příliš. ()

CrazymanM

Film jsem neviděl a ani příliš nechci,protože tuším,co mě by mě asi čekalo!Onehdy jsem ale v práci vyslechl rozhovor,týkající se tohohle "skvostu",šlo o to,že nějací spolupracovníci si chtěli zamluvit vstupenky a ono bylo vyprodáno na několik dní dopředu(nebo pouze pár jednotlivých sedaček a oni chtěli sedět vedle sebe).Tak tohle teda naprosto nechápu,musím se nad tím pouze pousmát!!! ()

Jastřabík

Neviděl jsem, neuvidím. Ale napadá mě zajímavé srovnání s The Room. Chci říci, že ti, kterým se líbí Babovřesky, můžou mít stejný nadhled nad dílem, jako mají fanoušci 'zábavných špatných' filmů. The Room a Babovřesky jsou devianti a jejich fanoušci to ví. První z norem filmové produkce, dramaturgie a vůbec základních pozemských měřítek smysluplného jednání, druhý z každodenního sebe-omezování a norem slušného chování. Jejich diváci tak mohou za pozitivní popsat spíše zážitek ze sledování a i přesto obě skupiny ví moc dobře, že film je špatný, či že postavy jsou špatné. Možná, že nečekáme, že takovou schopnost nadhledu jsou schopni běžní diváci, kteří na takový film jdou, ale to je přeci jediné vysvětlení, proč na to chodí tolik lidí. Nejsem ochoten připustit, že obsahově tohle může být příjemné prostředí a okouzlující příběh pro více než zanedbatelné množství lidí. ()

wenUULka

Ač mám nesmírně ráda filmy pana Trošky, tak tohle je blbost.. kdyby to mělo alesoň nějaký děj jako v trilogii Slunce, seno... ale ne..NIC! Všechno je moc hranéa kýčovité:/ Nejlepší výkony: Žílková, Langmajer, Kikinčuk :) ()

xBarushe odpad!

Ať jdou do háje všichni, kdo mají potřebu tenhle film něčím obhajovat.. je to brak a ostuda českého filmu. Poprvé jsem odcházela z kina před koncem, protože vážení.. tohle se vážně nedalo. ()

rafix

Nechápu to hodnocení a co víc nechápu to, že se někteří uživatelé vyjadřují vulgárně. Mě se ten film hrozně bavil královsky od začátku do konce. ()

Anarion

Věru, není to tak špatné, jak jsem očekával. Herecké výkony, obzvláště mladších protagonistů, tedy nejsou nic moc, ale to by se ještě dalo snést. Co ovšem Babovřesky sráží ze všeho nejvíce je přespříliš dlouhá stopáž – 133 minut je na komedii zkrátka příliš. Do filmu je z toho důvodu přidáno několik dějových linek - jako např. ta s hledáním pokladu - které si myslím, že jsou zcela zbytečné. Přesto nelze snímku upřít jedno velké pozitivum: je to (jednoduchá, a tudíž ohromná) zábava pro prostý lid, kterýžto jest díky tomuto zase jednou s to zvednout se od televizí a monitorů a jít do biografu. ()

Kokutek odpad!

Na tento film nepůjdu a nebudu se ani obtěžovat ho stahovat a koukat se na něj a následně hodnotit. Je mi fuk. Oprava : Nakonec jsem ho viděl při pobytu v blázinci. Odpad je milosrdný hodnocení. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015