Jak funguje katolícka cirkev

USA, 2007, 5 min

Režie:

Scénář:

Louis C.K.

Sarkastická komedie o vnitřním fungování katolické církve a jejich přístupu k mladým chlapcům. (Dragoni)

korndaddy

Předpokládám, že odkaz na tohle video nebude vytištěno v bibli, i když by to mohlo být celkem zajímavé. Louis se toho každopádně nebojí, ale proč ne..Svým způsobem má pravdu. ()

Perverz

Louie zas válí. Pravda zabalená do komického balícího papíru vyrobeného z humoru který C.K tak bravurně, perverzně ale pravdivě umí podat. Přímo pro mě. ()

anitae

Zábavně znějící téma mě přilákalo .... ale byl to tak trapné - pousmála jsem se akorát konci. Nehodnotitelné. Tak nevím jestli by autor natočil něco podobného i o islámu - tam bych se možná nasmála následkům;) ()

PEZ

Myslienka fajn, Louis C.K. nakoniec nemusel ist po nu daleko, staci si obcas zapnut spravy, ale prevedenie je prilis povrchne, az trapne. Ale ta nekorektnost a opravnena kritika pridavaju hviezdicku navyse. ()

danny_21

No jo Louie, vtipné to bylo, ale k popukání zase ne. Satira je fajn, ale nic světoborného v tomhle krátkém fláku nevidím - 60 % ()

MartinTerran

V tomto krátkém videu Louis odhalí jak funguje katolická církev a jaké je její poslání. A jako bonbónek na konci se dozvíte zajímavou informaci týkající se Boha. Hodnocení:60/100. ()

Psychotic17

Tak ten konec je k popukání, ale celkově mi to přišlo takové suché. Určitě se z té premisy dalo vytěžit víc. Za těch pět minut to ale určitě stálo :-) 60% ()

hony23

Krátká a vtipná skeč na už mnohokrát použité téma zneužívání chlapců církevními hodnostáři. Chápu, že spousta lidí se bude pohoršovat, dalším to přijde trapné, ale já se u toho dobře bavil! ()