Storage 24

Vojenské nákladné lietadlo havarovalo a prísne tajný náklad, ktoré prevážalo, je rozhádzaný po celom meste. Londýn je v karanténe. Nič netušiaci Charlie a Shelley (Noel ClarkeAntonia Campbell-Hughes), spolu s najlepšími priateľmi Markom a Nikki (Colin O'DonoghueLaura Haddock), sú v sklade 24, kde si rozdeľujú svoje majetky po ich nedávnom rozchode. Zrazu vypadne elektrický prúd. Ocitnú sa uväznení v temnom bludisku nekonečných chodieb, kde ich jedného za druhým začne loviť tajomný predátor. Ako uniknúť z miesta, ktoré je navrhnuté tak, aby udržalo veci zamknuté vo vnútri? (figliar)

jefff

čtyři hvězdy je možná trochu nadhodnocené jenže z tak malého rozpočtu, který Skladiště mělo vytřískal režisér maximum a povedlo se mu vytvořit skvělou ponurovu atmosféru a dobrými akčními scénami a i ne úplně plochými postavami. Takový mix epizod Akt X, Vetřelce a béčkových sci-fi hororů. Ke všemu poslední scéna je opravdu pěkná :-) ()

iXtr3m3

Film slabučký ako bežná niekoľkoročná TV produkcia, ale tam kde to skončilo, by si to pokračovanie zaslúžilo. ()

Teabag

Námět není vůbec špatný, ale provedení dost vázne. Když opomenu low budget stran efektů, tak největší slabinou Storage24 jsou jednoznačně hrozně nesympatické postavy a tupý scénář. Nenápaditá režie a nepřesvědčivé herecké výkony pak jen podtrhují tuctovost tohohle snímku. Nejpozději od chvíle, kdy se na scéně objevila ta pixeloidní příšera, se to už nedalo brát nijak vážně. 3/10. ()

Heroine

Mám v hororech ráda příšery z vesmíru. Takže nebudu kritizovat béčkovou zápletku, protože to je trochu moje oblíbené. Ale je to taky trochu nuda, a čas od času se tam objeví neskutečně špatný dialog. Jasně, technicky to není nic moc. Ale na odpad to nevidím. Colin O'Donoghue je navíc docela fešák, což na druhou stranu "kompenzuje" Campbell-Hughesová, protože to je odporná a nesympatická slečna! Skoro jsem se celý film těšila, že jí ta příšera sejme. A nic... ()

Rathalos

Vojenske lietadlo spadne a z neho vylezie nejaka mimozemska prisera,ktora zabija ludi,chyba napatie,atmosfera,herci su amatersky,takze jednu hviezdicku davam za votrelca...:-) ()

johnsnow

Náhodou v pohode britské scifíčko. emzák vyzerá dobre, síce ho tam ukazujú menej ale fakt je kvalitný, jeho vraždy sú krvavé jak sviňa, až niekomu so slabším žalúdkom môže prísť zle. A prekvapivý je aj koniec, vhodný na pokračovanie. Za silné 4*. ()

Mamlas

Nadějný začátek, ale jen 5 minut. Zbytek nuda s nějakými nonamy a bubákem ve skladu. Aspoň to neskončilo úplně americky. (22%) ()

djbarrel

A tak nebylo to úplně hrozný, ale ani to nebylo ničím dobrý. Monstrum nic moc, lokace potemnělé skladiště, nezáživní herci ... pro milovníky sci-fi emzáckých potvor povinnost, ale vetřelce od toho nečekejte. 37 % ()

Mukade

Mnoo, tá mimozemská bytosť proste len testovala IQ a schopnoť postaviť sa na odpor, s tým že uplných neschopákov, úplných retardov, odošle radšej do ďalšej inkarnácie, nech tu na Zemi nekazia vzduch :) ()

BillieM

Na začátku ztroskotá letadlo v Londýnském parku a elektrická energie se zblázní. Uvězní v jenom skladišti pár zaměstnanců a jednu příšeru. Příjde technik, závadu opraví a příšera ho zabije. Mezitím má do skladiště namířeno shrzený černoch, který má v plánu přijít na kloub tomu, proč ho holka nechala. S kámošem jdou taky do skladiště, kde je i ona holka s přáteli. Pak se zase objeví příšera, začne vraždit, z černocha se vyklube hrdina, který chce všechny zachránit a v některých scénách jsem se vážně popadala za břicho. Nebýt právě těchto vtipných momentů, dala bych 2*, takhle 3*. ()

drbimbo odpad!

co to mělo být?!! Jednání postav naprosto nelogický (nemohl jsem se dočkat, až je to seřere!) A to "monstrum" - trikaři se opravdu vyznamenali! Mimochodem hlavní hrdina věřil, že ho zabil několika rachejtlema z tržnice! (a ta hloupá vláda, kvůli němu povolala i tanky...) A kde ti vojáci vlastně celou dobu byli, když se vědělo, kam s ním to letadlo spadlo? V 70-tých až 80-tých letech bych tenhle film označil C-čkový. V současnosti na to nestačí abeceda! ()

Mrliš odpad!

Ubohá hloupost, na kterou se nedá dívat. Už od začátku bylo vidět, jaký brak to bude. Nedokoukal jsem. Ztráta času nad takovou bejkárnou je pro mě silné kafe. ()