poster

Jessabelle

 • český

  Jessabelle: V tváři démona

 • USA

  Jessabelle

 • slovenský

  V tvári démona

 • USA

  The Ghost

  (neoficiální název)

Horor / Thriller

USA, 2014, 89 min

Režie:

Kevin Greutert

Scénář:

Robert Ben Garant

Hudba:

Anton Sanko

Střih:

Kevin Greutert

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Carol Cutshall
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stallone
  **

  Jako expert na žánr horor jsem při své osobní filmové inventuře musel shlédnout i tento horor. Vůbec v ničem se neliší od desítek podobných nekvalitních filmů, které jsou v tomto žánru ročně točeny. Máme tady tradiční šablonu. Sympatická mladá žena, starý opuštěný dům, ve kterém straší a mládenec, který je do hlavní hrdinky zamilovaný. V televizi neurazí, ale do kina rozhodně snímek nepatří. Chválím dobrý, neokoukaný nápad umístit hlavní hrdinku na kolečkové křeslo a v této úrovní pro mě televizních hororů přijatelnou pointu.(9.1.2016)

 • dots24
  **

  Spolu s Annabelle najhorší horor roka. Pointa mohla byť celkom dobrá kebyže je zbytok filmu zaujímavejšie spravený. Minimum zaujímavých scén a lakačky ktoré možno nastrašia ale čo s toho keď ste ich vedeli predvídať a vyľakala vás skôr hudba ktorá k nim bola vložená aby spôsobila efekt miknutia. Prvá scéna filmu ma dokonca rozosmiala. Chvíľami mi to pripomínalo Kľuč, ale ten aspoň nechcel nasilu strašiť len aby bol označený za horor, ale radšej budoval atmosféru.(15.5.2015)

 • corpsy
  ***

  Snaží sa to všemožnými ( rozumej klišovitými ) prostriedkami strašiť, dokonca by som kadenciu ľakačiek mohol počítať na desiatky, ale slabá réžia tu kope divákovi do gulí. Tuctovka, ktorá azda ani nemala spatriť svetlo ( tmu ? ) kinosály, a pobrať sa rovno do ríše D-TDVD ( Direct to DVD - Blu-Ray bla bla bla ).(16.11.2014)

 • J*A*S*M
  **

  To byl tak líný film! Tady se tvůrci opravdu vydali cestou nejmenšího odporu, zrecyklovali co se dalo, nepokusili se o vůbec, ale opravdu o vůbec nic zajímavého. Nebo nedejbože netradičního. O žádnou zajímavou scénu, o žádnou zajímavou lekačku. Pusto prázdno. Nedávná Annabelle měla alespoň takové ty svižné wanovské nájezdy kamery a pár funkčních lekaček, ale tohle je i nudně a tuctově natočené, jak pro televizi.(7.11.2014)

 • M1k9
  odpad!

  V rozjezdu mám u takových od pohledu béčkových filmů docela dobrou náladu, jenže ke konci už musím plivat. 0 za scénář a 0 za provedení. Tak bezradné ukončení filmu jsem už dlouho neviděl. Buď tvůrci spoléhají na IQ 1-10, takoví to přece nemůžou nijak řešit, natož do hloubky. Anebo spoléhají na IQ 200-300, ti by to měli přece jenom pochopit, nějak. Bohužel si troufám tvrdit, že většina diváků bude někde mezi. Omlouvám se za použití IQ, protože to nemá s tímto filmem moc společného. 0/10(1.10.2016)

 • - Film se natáčel ve Wilmingtonu v Severní Karolíně. (rafix)

 • - Dne 17. září 2013 studio Lions Gate Enternaiment oznámilo datum premiéry 10. leden 2014. Poté však bylo datum uvedení přesunuto na listopad 2014. (Stoka)

 • - V jednej chvíli povie šerif Jessabelle, že DNA vyšetrenie kostry dieťatka nájdeného v hrobe poukazuje na to, že bolo čiernej pleti. Avšak v DNA nie sú zaznamenané žiadne údaje o rase svojho nositeľa. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace