Jessabelle

The Ghost

(neoficiální název)

Horor / Thriller

USA, 2014, 89 min

I když Jessabelle není žádná pecka, tak návštěvy kina nelituju. Duchařský subžánr mám rád a v Jessabelle se to Kevinovi Greutertovi jakžtakž povedlo dotáhnout do vítězného konce. Po většinu stopáže je to velmi záhadný film co se vyprávění týče. Závěrečné pointě se daří poslepovat jednotlivé kousky záhady v sympatickou podívanou.(17.11.2014)

Snaží sa to všemožnými ( rozumej klišovitými ) prostriedkami strašiť, dokonca by som kadenciu ľakačiek mohol počítať na desiatky, ale slabá réžia tu kope divákovi do gulí. Tuctovka, ktorá azda ani nemala spatriť svetlo ( tmu ? ) kinosály, a pobrať sa rovno do ríše D-TDVD ( Direct to DVD - Blu-Ray bla bla bla ).(16.11.2014)

• JASON_X

Doufal jsem, že Sarah Snook, jejíž zjev je sice... diplomaticky řečeno "zvláštní", ale která těžce zaválela v Predestination, pozdvihne svou účastí i potenciálně průměrnou a hloupou duchařinu do nadprůměru. Ale nakonec tomu bylo úplně jinak - příběh se mi (aspoň v první půli) docela líbil a bavil mě (taková příjemně relaxační záležitost), ale S.S. ho svou rolí nesvéprávné hloupé husy, navíc příšerně afektovaně přehrávanou, celý poslala do kopru. Doufám, že tuhle ženskou zase hned tak dlouho v ničem neuvidím. Připočtu-li k tomu navíc trapného trubce ze střední, otřesnou matku-neherečku a strašnou ruční kameru, nemůžu dát víc než dvě. A (SPOILER) závěrečné převtělení sexy negroidní zombice do šeredné zrzavé kačeny považuju za vrchol scénáristicko-režisérského nevkusu a zvrhlosti.(4.2.2015)

• M.i.k.e

a další jedna velká nuda do sbírky.Pomalý a nic nepřinášející horůrek,kde se přes hodinu nic moc neděje,aby pak přišlo opravdu neočekávané rozuzlení.Atmosféra nula,lekačka možná jedna dobrá a hlavní hrdinka taky není žádná velká sláva.Z trojice Annabelle-Jessabelle-Ouija tak vítězí creepy panenka o prsa všech hlavních hrdinek.Bohužel je to ovšem vítězství Pyrrhy.Jdu teď koukat z okna,tam se aspoň můžu bát,jestli mi nějaký dobrák neukradne auto ...20%(19.11.2014)

• panMartin

Řekl bych, že rok 2014 je jedním z nejslabších roků pro hororový žánr a tahle ''úžasná'' Jessabelle to celé podtrhuje. Nuda, nuda a ještě jednou nuda .... strach žádný, jenom děj si plyne jako voda. Nesmyslná pointa. Film, který ničím nepřekvapí (solidní je tak max scéna ve vaně - jenže ta už byla ukázána v traileru ). Je mi smutno ..... jak se může tahle nudná hovadina dostat do kina. A finální rozuzlení není tak uspokojivé.(30.5.2015)

• - Dne 17. září 2013 studio Lions Gate Enternaiment oznámilo datum premiéry 10. leden 2014. Poté však bylo datum uvedení přesunuto na listopad 2014. (Stoka)

• - V jednej chvíli povie šerif Jessabelle, že DNA vyšetrenie kostry dieťatka nájdeného v hrobe poukazuje na to, že bolo čiernej pleti. Avšak v DNA nie sú zaznamenané žiadne údaje o rase svojho nositeľa. (beso74)

• - Film se natáčel ve Wilmingtonu v Severní Karolíně. (rafix)