Tak fajn

• Slovensko Tak fajn

Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity. (oficiální text distributora)

SeanLSD odpad!

Fajn, fajn, fajn! Každý si predsa môže natočiť video z dovolenky! Ale ak pri tom nemá nadhľad, talent a dokonca ani len partu, ktorá by nebola retardovaná, primitívna a otravná, nemal by to vydávať za film a odvažovať sa premietať druhým ľuďom! ()

ecceHOMMO odpad!

Neuveriteľné, pri sledovaní tejto nehoráznej blbosti som našiel aj zopár pozitív: fajn hudba, letná príjemná atmosféra. Bohužiaľ scenár, námet, kamera, strih.....všetko mi prišlo, akoby to robil niekto, kto nemá žiadnu skúsenosť, a robí to po prvý krát. A tie pokusy o vtip....proste tragédia. (A tak rozmýšlam či tá hudba a letná atmoška si zaslúžia aspoň jednu hviezdu. Asi ani nie, veď ostatné je odpad odpadov....). ()

Johnny.ARN

Letná komédia, s fajn teplou atmosférou, srandovným scenárom ( vyhodiť emocionálne scény ), peknou výpravou, zo začiatku amatérskou kamerou a so samozrejme kolotočárskym soundrackom. Herci nemali čo hrať, len sa zabávali. Najvác však bola Barborka Žilecká, kvôli ktorej som ochotný tento film vidieť aj niekoľko krát. Treba to brať ako Kameňák. Vtipné situácie natočené na krásnom, Slnkom zaliatom pozadí ktoré sú navliekané na dejovú nitku. Preto, kto sa chce zasmiať, uvoľniť sa a pripomenúť si leto, nech neváha. Tak fajn. 3 z 5 ()

tommy187

Svojim spôsobom je to príšerné. Otrasní herci, otrasné spracovanie, zbytočne napchané hviezdy, príšerný scenár. No dá sa nad tým zasmiať, a uvoľniť sa :) - a to je hlavným cieľom. No umeleckú hodnotu to nemá prakticky žiadnu, takže nemôžem dať nič iné ako * - odpad je trochu prehnaný. ()

klukluka

Nemá to žádné kvality, nic mi to nedalo. Nebylo to ale ošklivý, nebylo to zlý - to kdyby chtěl třeba Miki Milanovi ještě odloudit Beatu - to se tady nestalo a já jsem to po pravdě tak trochu čekal. Hvězdičku tedy tentokrát uděluji nikoliv za to, co se tady stalo, ale pro změnu za to, co se tady naštěstí nestalo. ()

AdamesWWE

[5/10] Kombinácia žáner komédia a slovenská tvorba nikdy k sebe nesedeli a tento film je toho dobrou ukážkou. Každopádne sa nemôže tento film brať ako nejaká vážna komédia, kto to tak berie, robí strašnú chybu, pretože natočiť dobrú komédiu je strašne ťažké a režisér/scenárista/kameraman v jednom musel mať strašne veľa odvahy a penazí, že sa na toto podujal a natočil tento snímok. Ja to beriem ako oddychový film pri ktorom nič neriešim, herci sú prijateľný, prostredie pekné, fajn známe pesničky od našich interprétov, humoru je málo, iba pár úsmevných situácií, výraznejší nie je takmer nikdy ale najviac sa mi páči Labuda starší. Neriešim dejovú líniu, kameru a podobne, pretože to nemá význam. Takisto ako nemá význam točiť tento film, ako oddychový film áno, ale bohužial nič viac. Pri najlepšom priemerný snímok, nie nudný, ale nepotrebný. Čo z toho je horšie?! ()

jedenzdvoch odpad!

Škoda filmového materiálu , vtipy nevtipné, kamera mimo, scenár dafuq o čo tu ide :D som zvedavý čo bola cieľová skupina tohto filmu lebo si neviem predstaviť ľudí ktorím sa to páči :D ()

orkadimenza

Vyplavený uhynulý vorvaň Marián Labuda junior zatím ještě nedorostl do svého otce ani objemově, ani filmařsky, a to je jeden z důvodů, proč se z filmu o nepodařené dovolené stává film sám o sobě nepodařený. Všechno to začíná reklamou s rádoby vtipným komentářem "Ak chcete vedieť ako je v pekle vystrčte hlavu von z okna, dnes tridsaťšesť stupňov", a dalších 10 minut to pokračuje příšernou eskapádou Tomáše Palondera. Ten je nesnesitelný po celou dobu, všechno to ale zachraňuje nádherná Barbora Žilecká, a tak je alespoň trochu na co se koukat. Takže kromě toho, že si natáčecí štáb chtěl udělat hezkou dovolenou u moře, neshledávám žádný jiný důvod, proč by se mělo točit něco, co postrádá jakýkoliv náznak scénáře či humoru, a není nijak užitečné. Tímto nepovedeným kouskem můžu zároveň odkázat na žánrově podobnou, jen vtipnější, herecky lépe obsazenou, a celkově mnohem povedenější záležitost "Účastníci zájezdu". Češi:Slováci - 1:0 (možná i 2:0). P.S. To, že ve filmu zazní pár slovenských písniček v čele se Strakovým Žijeme len raz neznamená, že bude žánrové zařazení Muzikál! To fakt nechápu. ()

mira007

Letní komedie, která moc vtipná nebyla. Pozitiva: sluníčko, bohyně Barbora Žilecká ( škoda, že ji režisér nesvlékl do naha, přidal bych další dvě hvězdy ) a hudba ( hlavně tituková pecka Žijeme len raz ) Za pokus o příjemnou letní komedii dávám tři hvězdy ()

toi-toi

Potom čo som videl trailer som čakal rôzne typy zla, ktoré by mohli iba sršať z tohto filmu. Potvrdila sa hnusná kamera a ešte horší strih, taktiež i herecké výkony na úrovni detského divadelného súboru, kde vrchol hrania je afekt a odreptanie textu. Moja predpoveď o lacnej kópií filmu You, Mvne and Dupree sa však nepotvrdila. Film je dlhotrvajúci videoklip s pohľadom na zakryté poprsie hlavnej herečky, ktorá na môj podiv sa asi jediná ako tak snaží. Napriek tomu je film dopozerateľný aj bez vážnejšieho utrpenia, i keď časť mozgových buniek spácha harakiri. Film je jednoduchý a stupídny, no svojim spôsobom milý. ()

ypres.bass

Hodinu a půl jsem čekal kdy ten příběh fňukny, silikonů a blbečka přejde do děje. Přešlo to do titulků. Ta jedna hvězdička je za Labudu staršího ()

Vakomlok odpad!

Tři předabovaný slováci jedou na dovolenou. Nic se tam neděje, postavy si vyprávěj trapný historky, dělaj rádoby kůl věci na skůtrech a člunech, v podkresu hraje stupidní hudba a upřímně pochybuju, že k tomuto filmu někdy existoval scénář. Leda něco ve smyslu: "No tak budem dělat príma věci na plážích a vono to nějak dopadne." Šel jsem do kina s tím, že to bude hrozný, ale že to na celé čáře předčí moje očekávání. to už je moc. Už dlouho jsem v kině necítil tak silnou potřebu odejít a vyškrábat si oči, v libovolném pořadí. ()

Olík

„Tak fajn“, jdeme na to. Jakým numerem nejlépe ohodnotit hodnotu této letní komedie, a to nemyslím uměleckou hodnotu, ale jakoukoliv hodnotu. No, kdyby šlo čistě jen o filmařinu, tak nula by byla myslím fér. Ale zkuste to udělat jako já…..v neděli jsem se po svátečním obědě vyvalil do postýlky a společně s vydatným menu pozvolna trávil i Janíkův debut……a najednou bylo devadesát minut pryč, chorvatské slunce mne nespálilo, žiju a dokonce si dovedu živě představit, že se s tímto, pro některé uživatele „odpadem“, za několik let znovu potkám. ()

Redbee

Já si myslím, že je dobře, že tento film vzniknul a mám k tomu rovnou dva důvody: 1) slovenským tvůrcům snad opět dojde, že filmy neumí a na pár let dají pokoj, 2) budeme si více vážit českého filmu. Jednu hvězdu dávám za letní song Žijeme len raz a za herecký výkon Barbory Žilecké, která v porovnání s ostatními výkony přímo září! ()

IMartin

Filmu bych "odpadem" možná trochu křivdil. Je to celé natočené v krásném prostředí. Tolik k plusům. Herci hrají na baterky a chovají se jako mentálně retardovaní, celkový klišé příběh stojí za nic a když si na konci filmu máte říct, o čem to bylo, tak marně lovíte v paměti a přemýšlíte. Snaha tu byla. Jedna hvězdička. ()

Drom

Hm, proč přesně tu je napsáno, že to je muzikál? To mám počítat ty popový skřeky a tu scénu jak skoro zpíval ten jejich přitroublej kamarád? Jinak našlo se tam několik, řekněme, zábavných momentů, ale je to takový slabý. Ono to celkově vypadá, že Paľo Janík, řezník a sedlák v jedné osobě, si půjčil auto a kameru a jal se točit film s rozpočtem v ceně pohonných hmot na cestu do Chorvatska a zpět. Měli tam původně účinkovat dva páry, ale protože otec tohoto díla nechtěl jet v kufru (kde už navíc byla kupa báglů a ještě střecha kabrioletu) musel někdo zůstat doma. Odnesla to Zuzana Norisová, asi patrně proto, že má menší prsa, než Barbora Žilecká. A v plavkách na pláži... no zkrátka každý divácký voko se počítá. Ta kamera byla někdy děsná a v některých záběrech bylo až okaté to svícení. Ale upřímně, po prvních deseti minutách jsem čekal větší katastrofu. Pak jsem si na ty postavy trochu zvykl a bylo to lepší. Všimli jste si mimochodem, že nejzlejší postavou je auty posedlý Marian Labuda (který byl mimochodem výborný)? Nebyl to odpad, navzdory handicapu zápletky, výpravy i zpracování. A dokonce ani nemám potřebu pomlouvat obstojný herecký výkony. ()

aLCaP0Ne odpad!

Fakt som neveril, že tento film môže byť až taký odpad ale plytký príbeh, ktorý je absolútne nudný a nemá naozaj čo ponúknuť, strašne zlá kamera, strih.. hm celé zle. Z celého filmu je najlepší len soundtrack, ktorý by si zaslúžil nejaké to hodnotenie, pretože nazvať ho odpadom by bola veľká chyba Aj napriek tomu, že celý film je opäť o obľúbenej téme lásky a všetkým tým čo k tomu patrí, je len škoda, že výsledok dopadol až tak katastrofálne a keby sa tento počin neudial bolo by o jeden trapas menej.. ()