Téměř čtyřicetiletý Denis se živí se jako profesionální kulturista a ve svém věku je stále starý mládenec. K seznámení mu chybí dominantnější povaha i správná příležitost. V posilovně se mu nedaří a celou situaci rozhodně nevylepšuje fakt, že bydlí pod jednou střechou se svou vetchou, ale panovačnou matkou. V momentě, kdy se Denisův strýc ožení s dívkou z Thajska, rozhodne se rovněž skoncovat se samotou. Odjíždí do Thajska, aby našel „pravou lásku“. Ale nevěsta se v sexuálním turistickém ráji s názvem Pattaya nehledá tak snadno... Denise čeká dlouhá a strastiplná cesta erotickými podniky, aby na konci našel ženu, která pod jeho vypracovaným svalnatým tělem objeví i jeho křehké srdce. Originálně pojatá romance autenticky i s humornou nadsázkou zachycuje různé podoby lásky, ale především citlivě zobrazuje niternou potřebu po blízkém člověku, touhu po opravdové lásce. (oficiální text distributora)

Fr

,,JE TO KRÁSNÁ ZEMĚ A LIDÉ JSOU OPRAVDU MILÍ. JSOU TAM KRÁSNÉ HOLKY. A JE LEHČÍ SE S NIMI SEZNÁMIT...…“ /// Dennis je chlap jako hora. Ale ženská žádná. Kromě mámy. V Dánsku není ten výběr ženskejch asi moc pohárovej – tak proč nezkusit Thajsko? Zvlášť, když ty holky za to uměj (jak se říká) vzít… Úvodních 20 minut vyznívá tak nějak … festivalově? Pak konečně odlet a… vzhledem k Dennisově charakteru se jedná spíš vo takovou zdvořilostní návštěvu. Ne, že by to extra vadilo. Pro nás, co to tam neznaj, je to zajímavej vejlet. Příznivce zběsilýho píchání nejspíš zklame lehká romantika a taky pomalej příběh. Byť uvěřitelnej, protože vodletět z rodnýho hnízda bejvá někdy složitý. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přemejšlím vo tom, že se zamiluju v bordelu. 2.) Je mi 40 a žiju s maminkou. (nepíšu o tobě, to já tady jen tak …) 3.) Thx za titule ,,KrustyDB“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Superpero

Čekal jsem depresivní dánské drámo a přitom je to docela romantický film. I když jde vlastně jen o osamostatnění osmatřicetiletého introvertního meganamakance film rozhodně nenudí a přál jsem mu, aby ke štěstí přišel. Výlet do Thajska tomu hodně pomáhá a hned je to o dost zajímavější. Musím uznat, že jsem byl docela nervózní, jak proběhnou ty rozhodující konfrontace s panovačnou matkou, ale film se jim celkem vyhýbá, nejde na dřeň a hysterických výlevů nás naštěstí ušetřil. ()

POMO

Oproti filmu Fúsi, ktorý taktiež sleduje hanblivého, asociálneho brumíka, je Teddy Bear zatupelo bez pocitov a psychologických detailov. Akoby chceli tvorcovia emocionálnou plytkosťou rozprávania paralelovať intelektuálnu prostotu hlavného hrdinu. Na druhú stranu je ale scenáristicky čistý a bez zbytočných odbočiek vedený do oslobodzujúceho cieľa. ()

Malarkey

Při sledování jsem si říkal, že ta postava mi něco připomíná. No a když jsem se pak podíval na filmografii režiséra, bylo mi vše jasno. Mazel je takovým rozšířeným vyprávěním mini filmu Dennis, který mě už tenkrát zaujal. No a stejně tak mě zaujal i tenhle film. Kim Kold hraje tichého, introvertního hodného kluka, co má třikrát víc svalů, jak já v pupku tuků. Nehraje ho špatně a stejně tak není špatně napsaný samotný příběh, který se odvíjí tak nějak klasicky, ale vy stejně celou dobu doufáte v pozitivní zakončení. Skandinávci tyhle realistické životní dramata prostě umí a tak i tenhle film jsem si mohl díky nim maximálně užít. ()

emma53

Už od senzačního krevetového začátku jsem věděla, že půjde o pěknou podívanou. Příběh o velkém muži s velkým srdcem s jednou velkou starostí - jak si najít dívku s kterou by chtěl žít. Nakonec šel hledat tu pravou až do Thajska, ale pozor ! Tam si musel také popřemýšlet o co mu skutečně jde, protože asiatek se mu tam nabízelo víc než dost. A když už konečně jeho srdíčko zaplesalo, když našel tu pravou, tak přišel jiný vnitřní boj skoro čtyřicetiletého Medvedíka. A to s jeho malinkou maminkou k pohledání, ale o to větší citovou vydíračkou, která to jen tak nehodlala všechno vzdát. Jak to všechno dopadlo, to se musíte podívat už sami. Za sebe můžu jen říct, že jsem s Denisem strávila velmi příjemný večer. ()

• Mnoho postav je ztvárněno neherci. (Terva)
  • Kim Kold (Dennis) měří 193 cm a jeho váha se pohybuje kolem 140 kg. (žvanimírek)