Už celé generácie detí v mestečku Summerset počúvajú pred spaním príbeh o zlej čarodejnici zvanej Wicked, ktorá žila v neďalekom lese a živila sa deťmi, čo jej zabezpečovala večnú mladosť. Pre dnešnú generáciu mladých ľudí je to už len folklór. Blíži sa Halloween a osemnásťročný Zach sa spolu so svojimi priateľmi rozhodol vydať do lesa a vypátrať dom, v ktorom vraj tá čarodejnica bývala. Čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že na každej legende je minimálne zrnko pravdy. Bosorka sa totiž vrátila a detičky má stále zo všetkého najradšej... (beso74)

peiton

A zase to tu máme..,Stále sa opakujúca partička prihlúplych teenagerov ide riešiť veci nevídané (v tomto prípade),alebo sa ocitnú v neriešiteľnej situácii.. .Tento horor s prívlastkom akční tak to už vôbec nie ma nudil a to tak veľmi,že som musela niektoré pasáže preskočiť.Hrôza a des,no v inom slova zmysle.Najviac ma dostali naši hrdinovia skrývajúc sa v kríkoch a pritom si svietiach baterkou.Akože palec hore :) Slabé 2 hviezdy za vcelku slušný nápad,no už horšie podanie a spracovanie.Celé mi to prišlo ako nevydarený remake alebo skôr pokračovanie čarodejnice s Blair. ()

Havaj8

Takovej menší sranec noo. Poslední dobou jsou 4/5 hororů naprosto vtipný až skoro trapný tou logikou. Ať už od pohybování čarodějnice, stylu věznění až po úplnej závěr, kdy se nic jinýho čekat nedalo. Sem tam nějaká oběť, takže to takový happy nebylo. Jedinej komu se tam dalo fandit byla ta sexy brunetka, jaký štěstí, že ta se z toho dostala. Tyhle druhy nízkorozpočtový se mohly uplatnit před několika desítkama let, ale ne teď... ()

Khumbac

Jako večerní projekce to u mne mělo úspěch tak na půl. Herci sympatičtí a Mahonyova košile nedopnutá :) MEZERY ve scénáři byly kruté, ale zato romantická chvilka mezi mladou blondýnou a mladším bratrem se docela povedla. I hudba byla v pohodě. ()

Lachtaan

Horor viděný v době, kdy jsem tenhle źánr lízal jen skrze nízkorozpočtové blbiny, které doteď nepřetržitě běží o pátečních večerech na COOLu. Atmosféra, která mě mrazí i při nynější matné vzpomínce. Když by bylo napětí v lese pořád řádně vystavěno, filmy s čarodějnicemi bych sledoval častěji. ()

LEGACY

Moje hodnocení je velice subjektivní, jelikož mám čarodějnice dost rád a přiznám se, že jsem vlastně žádný o nich neviděl, proto jsem byl vcelku příjemně překvapený. Samozřejmě ale vím, že má tento film spoustu nesmyslností, které film (který čerpá z dobrého nápadu) tlačí ke dnu. Jako největší blbost, která podle mě měla být ihned odstraněna byla moc dlouhá stopáž, každopádně mě to vynahradila skvěle vyzobrazená čarodějnice - dlouhou dobu jsem neviděl tak dobrou zápornou postavu. Za normálních okolností tomu dávám tři hzvězdičky, ale kvůli nízkému hodnocení, budiž to dar. Hodnotím 70% ()

Haymar

Aneb jak to dopadne když se průměrný rejža televizní produkce vrhne na celovečerní film (a ke všemu horor). Téma slibný, rozjezd výbornej, atmosféra slušná, čarodějnice fakt hnusná (rozuměj: parádní)... Ale pak se to zvrhne a celá cca druhá půlka filmu se zacyklí v debilní smyčce: "parchanti zdrhaj - ježibaba je chytí - jednoho sežere... parchanti utečou - ježibaba je chytí - dalšího sežere... parchanti zdrhaj - ježibaba jednoho chytí..." atd... atd... opravdu horor! Navíc s postupující stopáží je tam cítit až příliš nízkej rozpočet, takže to čím dál víc připomíná některou z nepovedených epizod "The outer limits". No a ten wtf závěr?! Heh! ()

Alaitos

Asi by to bylo i na dvě hvězdy, ale kvůli těm ochotníkům, co tam hrajou jak na školní besídce, dávám jednu dolu. ()

TERRORDROME

Toto bola takmer dokonalá strata času. Koľko tisíc stupídnych hororových historiek o bubákoch čo sa zjavia keď vyslovite ich meno, alebo im naštíte pred rohožku a oni vás zabijú sme už videli? A táto rozhodne nie je ničím výnimočná, hrdinami sú otravný teenageri čo riešia svoje kraviny a blúdia lesom, zlá čarodejnica vypadla zo seriálu Xena a digitálne efekty taktiež. Ten film sa fakticky nesnaží vôbec o nič, bosorka spúta obete starými plachtami alias votreleckými kokónmi, do huby im strčí jablko a zopár ich pomelie vo veľkom mlynčeku, čo je síce fajn nápad, ale vyzerá to tak strašne amatérsky že nad tým fanúšik len vypustí pietny prd. Striekajúca krv je najlacnejšia digitálny sračka popri ktorej vyzerá realistickejšie aj krv z Itchiho a Scratchiho a to čo z mlynčeka vychádza vôbec nevyzerá ako to čo by malo z mlynčeka vychádzať. No a tak sa všetci motkajú okolo stašidelného baráku až ktosi príde na myšlienku že čarodejnice predsa horia ( pretože sú z dreva, akoby povedali Monty Pythoni ) a tak ju upália pomocou zapalovača a spreja čo je sprevádzané pravdepodobne najhorším digiefektom na svete. A vôbec ak platí že jej  musíte rozbiť okno aby si pre vás prišla, tak akože zabíja každého koho stretne tak že mu švihne rukou po krku?! Na čo sa to vôbec pýtam, lebo s najväčšou pravdepodobnosťou ona sama netuší nič o vlastných pravidlách. Len toľko som chcel. ()

Flopik

Nič nové kamaráti idú do lesa užiť si a neveria na zlú čarodejnicu.A ako to už býva čarodejnica je skutočná no a naša partia má po chlebe.Vôbec by mi to nevadilo no to by to muselo byť spravené o dosť inak.Typická vyvražďovačka to nieje , lebo vlastne skoro nikto neumrie.Je to bez nápadu a strašne lacné.Čarodejnica vyzerala celkom hnusne , čiže lakačky by sa dali spraviť bohužiaľ nebola ani jedna a poviem to rovno aj čarodejnica tým pádom stála za hovno.Hrala sa na Assasina alebo čo. Herci boli sympatický a za mlyn dám 2*. ()

helraiser

Podprůměrný horůrek o jedný čarodějnici z lesa. Chvíli se divák nudí, chvilkama se i baví, ale celkově nic moc. Atmosféra nic moc, čarodějnice nestojí taky za moc, na jedno zkouknutí to ještě ujde, ale po druhý na to většina lidí asi nemrkne. ()

snoodles

Neni to to nejlepší, ale ani zdaleka to nejhorší, co jsem viděla. Takový oddech, od kterýho se nedá nic čekat. A ta blondýna je k sežrání. ()

KUFI odpad!

Nechal jsem se nalakat carodejnici a lesnim prostredim coz je od dob BW moje nejoblibenejsi kombinace. Ale tohle se nedalo. Nekde pred pulkou jsem to zacal preskakovat a nakonec to rovnou cely smazal. Dalsi particka extreme nesympatickych teenageru, ktery snad pres nejakej kopirak (umely kozy, blby kecy, iracionalni chovani) serou do vsech teen horror movies. Clovek jim nepreje nic jinyho nez aby co nejrychlejs posli tou nejhorsi moznou smrti za to, ze se na ne musi divat a poslouchat ty jejich stupidni bezduchy blaboly. A carodejnici, tu jsem videl na detskym maskarnim bale strasidelnejsi. ()

Shredder

Po tom komickom zaciatku som ocakaval neskutocnu somarinu, ale nakoniec som sa dockal celkom podareneho beckoveho hororu. Vsetko sa zacina typickym klise, particka teenagerov sa vyberie kempovat mimo civilizaciu, aby sa zabavili bez rodicov a uzili si niaky ten sex. Dostanu sa k strasidelnemu domu, kde "neocakavane" ciha zlo. Od tohto momentu sa Winther uz neobtazoval s dejom a cely zvysok filmu je prakticky jedna nekonecna nahanacka medzi carodejnicou a ostatnymi postavami, pricom sa len strieda prostredie lesa a domu. Tvorcovia filmu sa upenlivo snazia svoje publikum vydesit a tak vyuzivaju vsetky klasicke metody - strasidelny dom, noc, tajomna postava zahalena kapucnou, tiesniva instrumentalnu hudbu, lakacky fungujuce na kooperaci obrazu a zvuku, hlasy sepkajuce v neznamom jazyku a tak trosicku aj gore. Vysledok je az na uplne primitivny dej velmi prijemny. Vyskytuju sa samozrejme nelogickosti, napriklad preco ma carodejnica na policke polozeny jediny predmet, ktory ju dokaze odohnat a ublizit jej a tiez komedialne vlozky uberaju miestami filmu na atmosfere. Wicked ma vsak zaujal a pobavil viac ako vsetky ostatne horory z poslednej doby, co vzhladom na nizky rozpocet vobec nie je zle. PS: V zavere uz carodejnica pripominala pornohviezdu, avsak BJ by si od nej asi nikto spravit nenechal. ()

BrianStorker

Velmi dobrý horror silně kazí nelogičnosti v ději (vím, co říká pověst o rozbití oken domu čarodějnice a najust to půjdu vyzkoušet), jakož i pointa - kdo rozbije v domě čarodějnice okno, toho čarodějnice zabije. Tak takovou zhovadilost jsem fakt nečekal. Tuto pointu a nelogičnosti změnit, vynechat nechutné scény s mletím teenagerů v mlýnku, tak tu máme vynikající gotický horror. Jako celek výborný nápad, avšak připadne mi šitý horkou jehlou. Nicméně za podívání rozhodně stojí. Nutno dodat, že dojem z filmu kazily i titulky. Jejich tvůrce si vůbec nelámal hlavu se skloňováním, mužským a ženským rodem, jakož i občasné doslovné nesmyslné překlady. ()