Kórejská Američanka Hyun- Jae má osemnásť rokov, keď ju unesú, a pod vplyvom drog spolu s ostatnými dievčatami mladšími od nej ju prinútia k prostitúcii. Šéfom celej organizácie je policajný prednosta, takže ich aktivity sa im darí skrývať. Po roku väznenia sa stáva samotnou členkou tejto zločineckej bandy priekupníkov s ''bielym mäsom''. Je to jej spôsob, ako prežiť, alebo sa stala obeťou ''štokholmského syndrómu''? (sochoking)

Hapretor

Ve filmu se vlastně nic neděje, herci, herečky nic moc, neznámí, ale jakž takž schopní, děj okoukaný, provedení obyčejné, absolutně bez pořádného násilí, což daný žánr "definuje", konec jak z pohádky, tak proč to bylo tak chytlavé, depkoidní a celkově velmi rozrušující ??? - ale musím dodat, že snímek stojí na výkonu Jamie Chung. Na tu se kouká hezky. ()

KOOHA

Velice působivý a krásně zahraný film, který nám odvypráví příběh unesené korejské dívky, která je přinucena k prostituci. Příběh, který nám ukáže, jak se musela za dobu svého věznění kdesi v USA přizpůsobit a adaptovat, aby přežila. Co všechno musela obětovat, co všechno musela podstoupit a co jí to ve finále přineslo. Pokud to bylo opravdu natočeno podle skutečné události kdesi v USA a stalo se to v roce 1994, tak nemám pochyb o tom, že takových zařízení je na světě asi dost a to mě děsí. SVělé herecké výkony obou hlavních představitelů, kde si na nic nehrajou a ta energie z nich jen srší. Bravo! ()

Charlie84

Vzhledem k tématu bída, jediný O´Leary to zvedá do lehkého nadprůměru. Pokud se chcete fakt nas**t nad obchodními praktikami tohoto typu, je zde výtečný Whistleblower. V Srbsku mají totiž šokantní porno-thrillery zmáknuté a zajímavým faktem je, že je ani nemusí točit....úplně stačí, když se tam odehrávají:) ()

Kingjiri

Zajímavej počin, ale "inspirace skutečnými událostmi" určitě nebyla nijak rozsáhlá. Ve scénáři mně mimo jiný nesed nečekanej časovej posun o rok, aniž by byl divák víc konfrontovanej se začátkama hlavní hrdinky ve svéráznym pracovnim táboře. Pak jsem občas kroutil hlavou nad chovánim postav (např. Vaughan se mi občas zdál až moc milej) nebo jsem čekal, až nějaká náctiletá buchtička ukáže minimálně dudy a ... nedočkal jsem se. Mám takovej pocit, že kdyby takovýhle téma zfilmoval chlap, byl by výsledek určitě víc hambatej, napínavej a drsnější, což by bylo jen ku prospěchu věci. Ale aspoň, že byla Jamie Chung sympatická ťamanka a Beau Bridges hustej boss. Průměr, kterej neurazí ani nenadchne. ()

ExpertAsie

Osmnáctiletá korejka ze začátku má k prostituci veliký odpor, protože nechce žít takový život, ale během dalšího roku se z ní stala jiná osoba, protože si uvědomila, že musí pokračovat i přes tu nechuť a přizpůsobila se podmínkám, které pak na konci pak přinesli své ovoce, ale jaké ..... ()

DavidWebb

Podmanivé, zaujímavo spracované ale trochu povrchné. Koho by napadlo, že takýto film dokáže potiahnuť neznáma herečka s kórejskými koreňmi. Vďaka tomu, že sa autori rozhodli nezobrazovať explicitné násilie, sa Eden stáva oproti takému The Seasoning House oveľa jemnejším ale neviem či uveriteľnejším. Vybudovať si dôveru u svojich väzniteľov si vyžaduje chladnú hlavu, odvahu, trpezlivosť a veľa času. Jeden krok vedľa a prdí do hliny. No, aj keď pri podobnom feťákovi jej možno stačilo len počkať, kým nedostane infarkt alebo sa nepredávkuje. Ak to bolo naozaj podľa skutočného príbehu tak sa mi zdal ľahký priebeh akejkoľvek ich akcie akýsi neuveriteľný. A z filmárskeho hľadiska mi vadilo, že sa divák o peknej kórejke nič moc nedozvedel i napriek tomu, že to bol jej príbeh - jej postava vo filme dominovala. Tak či onak pozoruhodný snímok a keby som mohol (akože nemôžem) tak dám 3½ hviezdy. ()

jafuska

další film s obchodováním s bílým masem, ono je dobré čas od času si pustit tyto filmy, aby si člověk uvědomil jaká zvěrstva se páchají nedobrovolně na dospívajících dívkách, které musí se propůjčit k prostituci, a i k jiným hrůzným praktikám, o kterých nemáme ani potuchy co se děje za dveřmi bordelů a podobných podniků, ale obyčejný člověk těžko nějak může pomoci jen snad osvětou, na co by si mladé dívky měli dávat pozor aby neskončily jako v tomto filmu, ()

dzberry

Téma jako hrom. Třeba i na slušný seriál. Z tohohle jsem přece měl mít okousané nehty i na pravačce mé legálně nabyté spolunocležnice, já si však sotva ožužlal malík na své levé... Mňo... Nepovedlo se... Škoda té béčkovosti – levné, rychlé, ošizené, povrchní. Promr...haná příležitost. 2,5. ()

pafka

Urcite to neni prvni film s touhle tematikou, ale rozhodne je povedeny. Dej vas pripouta k filmu a vy vlastne nevite, co se bude dal dit, ale predpokladate, ze to bude s hepacem. Ovsem nevite jak se k nemu tvurci dostanou. Rozhodne za povsimnuti stoji skvely Scott Mechlowitz a taky Beau Bridges. Jamie me spis okouzlila krasou, nez herectvim. Rozhodne stoji za to film videt. ()

a0001

Film v jednej línii, úvod, jadro, záver mali pulz ako zrazený kocúr grófa Dráculu. Plochý, nudný, ťažko uveritelný príbeh s kopou medzier. Nulové predstavenie postáv. Film pôsobí ako päsť na oko nulovou silou. Dej riedky, nevýrazný, nudný. A čo je TOP?!!: ZNÁSILŇOVANÉ DIEVČATÁ BOLI ZNUDENÉ :D (asi ako ja) Vyzeralo to tam ako v dakom detskom domove. Prostredie, postavy, "dej" vyzerali úplne NEVIEROHODNE !! ()

fafejt001

Nebyla to úplně hloupost ani nějak výjimečné . ASI chtěli navázat na Obchod s bílým masem , ale tohle nedosahovalo zdaleka té kvality . Takže dalo se to ,ale . . . JE TO STEJNĚ HNUS S TÍMTO OTROCTVÍM !!!!!!! ()

Arehanah

Chytrá hlavinka ta Hyun-Jae. Drsný příběh, který vás donutí dodívat se až do konce, i kdyby jste stokrát nechtěli. Závěrečný únik byl geniální. Jen by mě zajímalo, jak dopadla ta ostatní děvčata, ale o to koneckonců ani tak nešlo... ()

furrec

Pekná ukážka toho, čoho sú paraziti obývajúci túto krásnu planétu (t.j. my, ľudia), schopní. Občas si myslím, že ak by zajtra ľudstvo zaniklo, bolo by to viac ku prospechu než na škodu, keď uvážime kolko utrpenia by to vlastne zastavilo. Skôr či neskôr by sa na tejto planéte rozvinula ďalšia, azda ohladuplnejšia a hlavne mierumilovnejšia forma inteligentného života. A pritom vlastne na zmenu stačí tak málo - aby nikto nerobil zle a pomáhal druhým, podľa svojich možností. Ale sme toho ešte vôbec schopní??? ()

zigy

Dobře. i když naivně zachycená jedna velmi americká organizace podnikatelů s bílým masem....naše hlavní hrdinka v tom musí nějak existovat, a tak ji celou dobu držíme palce, ať se z toho dostane. Škoda, že film je natočen ultradecentně a je tak přístupný všem. Což je ale svým způsobem plus, protože pro děti může film sloužit jako varování, bacha, s kým sedáte do auta. ()

Jurcekk odpad!

To len v bondovkách je sprej ktorý nájdete pod dresom, medzi čistiacimi prostriedkami, streknete - stačí trošičku- do perníkovej fajky, maník si dá práska a odkvecne. A len v bondovkách sú injekcie ktoré, keď niekomu pichnete - celkom neodborne - zozadu do krku, okamžite odkvecne. Ten "kurník", "sparťanské" pomery by som bral niekde na balkáne . Neveril som im to ani na sekundu. Úplná pičovina. ()

Feacher

Mně se to docela líbilo. Příběh měl hlavu a patu, hercům jsem jejich role věřil, zvlášť se mi líbil Matt O'Leary, jemu jsem tu roli věřil dvojnásob. Hudba padnoucí, ideální délka.. není to nějaký super film, ale u mě to na 5* stačí! ()