Reklama

Reklama

Šéf společnosti Gary Oldman vydíráním přinutí Liama Hemswortha stát se špiónem v konkurenční firmě. Adam Cassidy je vynikající vývojář moderních technologií, který pracuje pro společnost Nicholase Wyatta. Poté, co bez povolení použije firemní kreditku a na večírku s přáteli utratí čtyřicet tisíc dolarů, začne Wyatt Adama vydírat, aby začal pro jeho korporaci pracovat jako špion, jinak ho okamžitě udá za krádež peněz. Nutí Adama, aby pronikl do firmy Jocka Goddarda, což je jeho hlavní konkurent, který ho v minulosti podvedl. Chce, aby Adam ukradl prototyp vynikajícího smartphonu, jenž by mu mohl přinést zisk miliardy dolarů. Adam tak rozehrává hru, která se mu brzy vymkne z rukou. (TV Nova)

(více)

Videa (24)

Trailer

Recenze (223)

zipper111 

všechny recenze uživatele

Nechápu, jak se k tomu Ford a Oldman dostali. Protože scénář je takovej tuctovej, stejně jako režie, hlavní postava je silně bez charisma. Sice to je dobře vypadající namakanej týpek, ale herec je to mizernej. jeho brácha je teda lepší. No Ford a Oldman celý film vytahují mnohem výše, než by si vlastně zasloužil. A Amber Heard byla taky fajn, jak tu někdo psal, moc pěkně se na ní kouká, trošku škoda, že je lesba. :) 3* ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Paranoia se drží jen díky výkonům oběma hlavním bafuňářům. A když se Gary a Harrison spolu na scéně objeví je atmosféra hodně hutná. Zbytek je průměrná bramborová kaše, kde se ji kuchař ani moc nesnažil příliš ochutit. Amber a Liam dávají filmu dokonalou hollywoodskou tvářičku, kterou průměrně chytrý amík (asi 90% populace) prostě vyžaduje a je už jedno, že jejich herecký výkon se nedokáže vynořit z bahna podprůměru. No a za závěrečné rozuzlení by měl scénárista vrátit všechny stravenky za celý rok. ()

Reklama

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Tento snímek je čítankový příklad filmové jednohubky, když nad tím nebudu přemýšlet, budu se místy celkem i bavit.. V okamžiku, kdy se zamyslím, tak nenacházím žádná vhodná slova o výjimečně talentovaném vývojáři, který je naivní jako desetiletý kluk a chová se jako tele.. Nicméně stará garda mě opět potěšila, Gary Oldman, Harrison Ford, Richard Dreyfuss, na ty je prostě spolehnutí.. Jo, jo, moderní technologie a průmyslová špionáž jsou dnešní lákadla a rychlý prachy taktéž.. U mě dobrý, na jedno kouknutí v pohodě.. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tohle nebylo vůbec zlé. Odrazovalo mě sice jméno Hemsworth v kolonce "obsazení", ale nakonec se to dalo, ačkoliv i druhý z bratrů dřeváků podal ochotnický výkon. Jenže jsou tu Gary Oldman a Harrison Ford v roli nekompromisních obchodníků neštítících se žádné levárny a docela promakaná zápletka na téma průmyslová špionáž. Pokud by byl v titulní roli někdo jiný, bylo by to ještě lepší, ale celkově převládá spokojenost, takže 80%. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Poklidný thriller z prostředí IT plný vychytávek a hipsterů. Pomalý, pro někoho možná nudný děj šperkuje herecká kvalita s tradičně výborným Gary Oldmanem v čele. Amber Heard mám rád, ale na slušňačku se tahle rozená coura teda vůbec nehodí, navíc jsem v úvodu při diskoteční scéně politovat její kolena, která musela při jejím stylu tance opuchnout přinejmenším do velikosti pomela. Pokud nevyhledáváte zběsilé akční jízdy, tohle by vás mohlo potěšit, nicméně mobil z podezření Velkého bratra díky tomuto filmu určitě nezahodím. 75% ()

Galerie (69)

Zajímavosti (3)

  • Ačkoliv se film odehrává a byl převážně natáčen na Manhattanu, budova ve které sídlí Wyattova (Gary Oldman) korporace, se nachází ve Philadelphii a jmenuje se Comcast Center. Ve filmu ji poznáte podle velkého proskleného lobby. (singone)

Reklama

Reklama