Teenagerovská komedie vypráví o středoškolačce Eren, která se těší, že se odchodem na vysokou konečně odpoutá od své nefunkční rodiny. Ale ještě před tím je svou matkou Joy pověřena, aby se během svátku Halloween postarala o mladšího bratra Alberta. Wren je rozrušena pozváním na párty roku a mezi tím se jí Albert ztratí v záplavě maskovaných koledníků. Aby to její matka nezjistila, začne ho zuřivě hledat. Využije k tomu pomoci své nejlepší kamarádky April, dále pak atraktivního idola ženských srdcí a předsedy debatního kroužku Penga a jeho nejlepšího kamaráda  - šprta Roosevelta, který je zcela zaslepen láskou k Wren. Ve snaze nalézt Alberta se tato nesourodá čtveřice se vydává na celonoční halloweenské dobrodružství. (HBO Europe)

Filec

Victoria Justice je krásna takže tak no a k filmu?? Docela hlúposť zasmial som sa raz na konci pri Albertovy. Zaňho a za Victoriu po jednej hviezdičke. ()

helloween93

Moc vtipných momentů tady nebylo. Jediné co tu fungovalo byla halloweenská atmosféra (což byl také důvod, proč jsem na to koukal). A do role Alberta víc nesympatické dítě už nesehnali...2* ()

Sgt.Cliffer

Nečekal jsem od toho nic a nakonec jsou to i dokoukal. Možná trochu vysoké hodnocení na tenhle komentář, říkáte si, ale jako večerní jednorázová oddychovka se spoustou kravin - prima ()

Torgal

Dejovo prázdne, osadené rôznym spôsobom šľahnutými postavami, ale takým odpočinkovým spôsobom zábavné. Našťastie neskĺzava do trápnosti prcičkovského humoru direct-to-dvd častí série, ale udržuje si aspoň akú-takú úroveň a dokonca sa nebojí ísť aj do vážnejších momentov, ktoré zvláda v rámci možností so cťou. Bohužiaľ decko Albert, na ktorom film stojí, je nesympatický spratek a nechápem akým zázrakom prešiel castingom. 4+/10 ()

Bezda22

Albert je malej boží zmetek. Mělo to bejt víc o jeho telefonování a mohla to bejt větší sranda. Ale bavilo mě to, asi určitě se to nestane mnou vyhledávanym filmem, ale když bude v televizi hovno a tohle bude jediná koukatelná věc, nebránim se. Několikrát mě to fakt pobavilo. Průměr, slabej, ale průměr. 50% ()

DadysGirl

Jako, je to vlastne dost trapny (ale to kdyz je vam nact spousta veci opravdu je) a vlastne to zachranuje ten malej hajzlik... Za me jednorazove shlednuti a adios... tezky prumer americkych hovadin... ()

Miagy

Na nič sa nehrajúca teen halloweenska prkotinka, ktorá však okolo Halloweenu navodí dobrú atmosféru... ()

Dickator odpad!

Měl jsem každou sekundou pocit, že se mi z těch velice inteligentních dialogů snižuje I.Q. Připadal jsem si jako když koukám na film, ve kterém hrajou (a jehož scénář psali duševně zaostalí... Ne, děkuji. ()

Amores

Velmi jednoducha oddychovka. Vtipne to moc neni, kazdopadne ja se na to dival jen kvuli Victoria Justice a 2 ze 3 hvezdicek co filmu davam patri ji :) ()

HMTD

Výkon toho malého kluka byl slušný, trapnost mi k typu filmu seděla. Určitá dávka originality se filmu upřít nedá a mohu ho doporučit například na cestu vlakem. ()

Pythonator

Přirovnávat tenhle USAteen sranec k filmu Superbad je blbost. Superbad je asi tak desetkrát lepší film. Jedinou předností téhle halloweenské zhovadilosti s nechutně tlustým a hnusným malým chlapečkem, který zřejmě Amíkům připadá roztomilý, jsou dvě mladé hérečky, co se zde honí. Jane Levy je obzvláště luxusní kočička snad díky tomu kočičímu kostýmu. ()

P@\/EL

Několik povedených srandovních scén a hlášek se poněkud ztráci v unylém, nezáživném příběhu, na který rozhodně nebudu moc dlouho vzpomínat. Albert mi osobně svým neustálým mlčením přišel spíše otravný než zábavný. Aspoň že nádherná Victoria Justice se má k světu a rovněž potěší i starý známy z Jackass partičky Johnny Knoxville. ()

Googooplexer

Dá sa. Keby Knoxville niekedy aspoň trochu niečo zahral, možno by to bolo aj podpriemerné. Našťastie sa tam objavil len na chvíľu. Všetky očakávané klišé sa objavili, takže ani to moc nesklamalo. (Vindaloo myslím volá z Turkey-Slovakia). ()