Exeter

• USA Backmask (neoficiální název) (více)

V starej, opustenej nemocnici, ktorej priestory v minulosti slúžili na liečbu detských pacientov s psychickými problémami, jedného večera prebieha teenagerská párty. Keď už sa v ranných hodinách začína väčšina z mladých poberať domov, niekoľko jednotlivcov zotrvá, aby si predĺžili zábavu vyvolávaním duchov. Už čoskoro sa všetci presvedčia, že zahrávať s mŕtvymi dušami sa neoplatí. Duch, ktorý sa vráti zo záhrobia, je mocný, pomstychtivý a túži ich všetkých vidieť umierať. (*CARNIFEX*)

Brumbambule

Jako já vydržim fakt hodně!!! Ale tohle se teda vydržet fakt nedalo!!! Po 40 minutách nekonečného utrpení končím svou expedici do neznámých hororových vod a pro dnešek už to vzdávám. Herecké výkony totálně tragické, dějem film taky moc neoplývá..No děs..Dávam 1 hvězdu za to, že mě vlastně ten kus co jsem viděla nemile pobavil.. ()

vrch07256732

Na to že je to súčasný horor made in USA ešte celkom dobré. Len nechápem prečo musia úvodnú polhodinu všetci režisery zabiť pošahanou Teens Party, toto ma TAK otrávilo že znechutenie sa vlieklo celým filmom, napriek celkom dobrému gore, maskám a ľakačkám - bohužiaľ všetko tak predvídateľne natočené že to až nudilo. Teens hlášky boli kupodivu celkom humorným oživením, týpci tiež dobre vybratí, ale celé to nejak nefungovalo - možno u mňa kvôli úvodnej Teens Party. Doplnok 2021 zhliadnuté 2 raz: skvela je úplne posledná hláška. ()

Iveta47

Na béčkový horor dosť dobre natočené aj s občasnýmí humornými scénkami.Dej bol rýchly stále sa niečo dialo žiadne hluché 20 minútové miesta......ja osobne som sa aj zľakla :-) a postavy tiež odovzdali dobrý herecký výkon.Tých 43 % v hodnotení je veľmi málo.....niekedy fakt nechápem že horšie filmy idú cez 70 %. Za mňa 4*. ()

Wiceman

V popisu žánru chybí jedna věc a to komedie. To snad nikdo nemohl myslet vážně nebo snad jo? Vždyť se v tomhle filmu všichni chovají jako naprostý debilové (včetně Langa) a ta hudba? No katastrofa. Příběh retardovanej, lidi retardovaní, hudba retardovaná. Vše jakž takž zachraňujou hezký slečny. Toť ale vše. Hodně slabá 1 * . ()