`barocco

Nezabudnutelna scena dutych hlav zandarskych, gag ktory si dovolia voci vlastnym ochrancom zakona skutocne len Francuzi. Aj napriek mensim zachvatom smiechu film je plny neopozeranych scen ktore robia z tejto komedie povinnu jazdu pre kazdeho fanusika Louis de Funèsa a jeho zandarskej serie. ()

da-a

Četník nadpřirozený. Již mírně kvalitativně uvadající pátý díl s poněkud hektičtějším výkonem hlavního představitele v nepřímé úměře na zvyšující se věk, který se stále se někam přesouvající Cruchot snaží cestou rozchodit a ještě se mu to daří. Mimozemské téma vděčné, obzvláště v kombinaci s typickým francouzským humorem, i když vcelku tento díl dává pocit, že jeho styl se již pohybuje mimo obvyklé četnické univerzum. ()

ALchemik

Když tento film dávali v kinech, bylo mi asi 9 let. Dodnes z toho mám velký zážitek a je málo filmů, které si takto pamatuji z kina. Skvělá hudba mi nikdy nezmizela z hlavy a vidět po třiceti letech tento film znovu, byla pro mě zábavná hodinka a půl... Za hudbu dávám ****+ ()

unclejack

Fúha , už len mimozemské civilizácie tu chýbajú. To je fakt sila. Slabý film , po dejovej stránke hrozný , neznášam tie umelé efekty v podobe blikajúcich tanierov a hudby z ktorej mi ide preskočiť. Keby som dal aj dve hviezdičky tak by sa nič nestalo. ()

martyxa

Oproti původním dílům se tu prijevuje sci-fi žánr, ale nevím proč, tady mi o nějak Nevadí, mě to příjde dobré pořád, i když Přece jen o trošku míň. ()

zigy

Funes už zestárl, což vás hned na začátku trochu rozesmutní, ale ne nadlouho. Za chvíli začne Méďa Béďa Bruder vyřvávat "šéééfe, šéééfe" a vy, milovníci starého dabingu, začnete spokojeně vrnět. Ústřední duo četníků si to taky dobře dává: "Jděte se vyčurat!" Potom taky Moravec jako mimozemšťan, to je tajemno samo. Snad jen prostřední pasáž je místy trochu roztahaná, ale závěr za zpěvu Ave Maria už je zase super. K hudbě pana Levefra netřeba nic dodávat, to je lahoda. ()

jackalsc

Staré francouzské komedie nemají chybu. A jejich králem je samozřejmě Funes, který by možná ani nebyl u nás tak slavný, nebýt legendárního Františka Filipovského který mu vdechl šmrnc, jeho novější komedie dabované Lábusem už nejsou to pravé ořechové. Četník a mimozemšťané je perfektní komedie tvořena řadou scén kde jsem doslova pukal smíchy, výborný hudební doprovod a zároveň škoda některých absurdit které film kazí. ()

Skylwalker42

Jako dítě jsem tento ďíl miloval a scény s lítajícím talířem mě fascinovaly. K tomu ještě naprosto geniální hudba. A dnes si myslím, že Funes je zde nejvtipnější (homba za polapení mimozemšťana či jeho jeptiška :-) ()

brasek

Po dlhšej odmlke ďalší film zo série o Četníkoch a jeden z najpodarenejších! Príbeh, dobrodružstvo, akcia. Veľká spokojnosť. ()

Kontryhelka

Pro mně nejlepší díl z celé série. Velká sranda se záměnami, honičky na mimozemšťany a super plán jak je polapit. Sranda i s tou reklamní kampaní, jak ti četníci byli zblblí a pořád mleli dokola reklamní slogany. Fakt dobrá komedie, kde si nikdo nebyl jistý,kdo je kdo. Úžasný hlášky, popletený Cruchot a ještě popletenější jeho nejbližší okolí, protože nikdo neměl ani tucha o čem Ludvík mluví. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

PeteBuck

Moja najobľúbenejšia časť. Ako decko som to žral. Vlastne si z detstva pamätám prvý diel, toto a posledný diel. Lietajúci tanier ako z priemerného amerického seriálu zo šesťdesiatych rokov a mimozemšťania, ktorí sa dokážu meniť na kohokoľvek, skúmajú zem a obyvateľov, neustále chlascú olej, žerú zeleninu a boja sa vody. To teda posrali, lebo pristáli rovno pri Saint-Tropez a je jasné, že akonáhle túto slabinu objaví Cruchot, tak ju využije a nastane drsná vojna. Toto je taká správna kravina, že nemôžem ináč. Mne sa to po rokoch stále páči. Nechýba pološialená rádová sestra jazdiaca ako diabol, Cruchot je zasa považovaný za blázna, lebo pravidelne každého obviňuje, že je mimozemšťan a vzápätí dotyčnému vrazí skrutkovač do riti, ako na potvoru, vždy sa trafí do ľudí a nie do mimozemšťanov. Chýba tu Claude Gensac, ale tá mala záväzky v divadle a nemohla prísť, chýbajú aj pôvodní 2 žandári, ale noví to tiež celkom slušne dávajú. Je zaujímave, že som čítal vo Funesovej biografii, že toto bolo vo Francúzsku považované za odvar, aj keď návštevnosť bola slušná, ale podľa mňa to bol jeden z najlepších dielov a jednoznačne môj najobľúbenejší. ()

PTuranyi

Celkom priemerná komédia. Dosť sa tlačí na pílu a treba občas privrieť oko lebo logika dostáva na frak. Ale pamätám si ju ako celkom dobrú komédiu. Najvydarenejšie scény sú asi Cruchot prezlečený za jeptišku. ()