dobso

Cudujem sa ze mam tak malo. Je to moja najoblubenejsia cast a aj najoblubenejsii film celkovo s legendou Louisom de Funes. Ale asi by ten film bvol onicom keby ho nenadaboval František Filipovský. ()

loco

Pokaždé, když vylezu z bazénu s vodou v uších a zabouchám si dlaní na temeno hlavy, tak ten rezonující zvuk mi vždy připomene četnické mimozemšťany a to jak pili olej. ()

mira007

Možná, že to na první díl nemá, ale je to po něm dle mého nejvtipnější a nejakčnější díl. Nápad s plechovými mimozemšťany je trochu možná zoufalý pokus oživit četnickou sérii, ale mne to hrozně bavilo a kdysi jsem na tom byl jako malej v kině. ()

rsimonyi

Četník a mimozemšťané je pořád zabavná komedie i když na Louis de Funesovi jde znát, že zestárl a onemocněl. K tomu zde hrají už jiní četníci a dokonce i jeho ženu hraje jiná herečka. Ale výborná zábava to ještě je. ()

Brejlil

Jako malý jsem to "žral" hlavně kvůli létajícímu talíři a rozpadajícím se mimozemšťanům. Teď mi to připadá hodně slabé, takže dvě hvězdičky jen z nostalgie. ()

Lilloos

Z klasických četníků zbyla jen hrstka v čele s už celkem okoukaným Funesem navíc bez ústředního hudebního motivu. Ten nahradila vesmírná znělka ufonů, která je asi tak tím jediným alespoň trochu strašidelným na celém filmu. Zbytek působí jako nepovedená parodie na "mimozemšťanské filmy". Ale abych jen nekritizovala...díky snaze o "sci-fi" je to asi nejzapamatovatelnější díl serie. ()

Tunri

Musím říct, že mně se tento díl líbí velmi :-D věřím, že pro někoho to může být moc, ale zrovna z tohoto dílu používám i hlášku "Jděte se vyčůrat!", scéna, kdy zmizí restaurace a četníci jen kroutí hlavami na všechno, co štábní řekne, bouchání na hlavy, "pana plukovníka neee!", Funes jako jeptiška a celý začátek je bezvadný. Dávám určitě 4 hvězdičky, prvnímu dílu se nevyrovná nic. ()

Vesecký

Pátý díl četnického seriálu byl natočen o řadu let později než předchozí díly a pro mne je hlubokým zklamáním. Scénář si napsal L. de Funes tentokrát sám a bylo to pokus velmi nezdařený. Snad měl být parodií na americké trháky o UFO, ale zbyla z toho jen změť nesouvislého příběhu, dá-li se vůbec o nějakém příběhu mluvit. Že se změní personální obsazení stanice, to se dalo čekat, ale že dokonce Funes i Galabru budou mít oba nové manželky se starými jmény, to šokovalo nejen samou touto skutečností, ale především tím, že nově obsazené herečky byly proti původním šedý podprůměr, přestože vlastně neměly co hrát. Film byl založen na dovednosti ufounů zmutovat se do jakékoliv lidské podoby. Jenže to bylo dost málo, protože po pár desítkách minut si divák uvědomil, že s opakováním jednoho gagu (dunící těla a popíjení oleje) se nedá na úspěchu filmu stavět. Dávám-li tři hvězdičky, je to spíše z milosti a z úcty k Funesovi, Galabru i Giraultovi. Film se opravdu, ale opravdu nepovedl. ()

bratr.Milan

Pořád jsou tu neuvěřitelně vtipné pasáže a scénky, u kterých jsem se nahlas smál, ale jako celek mi to nesedělo. Herci někdy až moc tlačili na pilu, přehrávali. Kvůli tomu, jak film uzavřeli, jsem dal jen dvě hvězdy. Jakoby už nevěděli co dál s vymyšleným příběhem. Lidé naše četníky na konci oslavují. Ale za co?! Vždyť o boji s mimozemšťany nevěděli. ()

reich odpad!

To je tak, když klasická francouzská komedie se snaží propojit s něčím jako je sci-fi... Co z toho může asi vzniknout? PARODIE na komedii, na kterou se nedá dívat, vtipy téměř žádné a pouze trapný pokus o humor... Mám rád filmy s Četníky, ale musím dát odpad, ani Louis de Funès to nezachrání... Film je naprostou ztrátou času. ODPAD 0%  ()

Lukoye

Když jsem byl malej tak jsem po tomhle filmu nemohl zaspat. Neustále jsem čekal návštěvu s likvidním laserem. Ale sranda je to zaručená. Asi není tajemnstvím, že celý film stojí na komice jeho protagonistů. Myslím, Michel Galbru je poměrně nedoceněný komik a herec v českých luzích a hájích. Závěrečné defilé na rivioře dává tušit jasný francouzský dotek. Místo těch plážových kavárniček tam mohl být vítězný oblouk. Každopádně to jak se četníci nakvartárujou do lětajícího talíře je prča jako řemen. Určitě jeden z lepších filmů o četnících. ()