Pitryx

Pokračování prvního filmu je rovněž skvělé, ale přece jen slabší než první film. Zdálo se mi, že je zde méně gagů a konec jakoby byl uměle protahovaný. Přesto se u snímku bavím vždy, když se na něj znovu podívám.  *** A PŮL ()

PlysovyMacko

Skupinka nie veľmi inteligentných žandárov ide pracovne do New Yorku a dostávajú sa do komických situácií hlavne aj vďaka Cruchotovej dcére, ktorá príde do Ameriky načierno. Najlepšia scéna je, ako sa učia anglicky ( your flowers are beautiful). Tvorcom sa do filmu podarilo prepašovať aj scénu z West side story. ()

Milivoj

Druhý díl z francouzské série není až tak dobrý jako ten první, navíc opět nastává problém jak nadabovat dialogy v různých řečech a vystihnout přitom nedorozumění mezi národy. Při vší úctě k Františku Filipovskému doporučuji pustit si tento film raději v původním zněním s titulky. Ovšem můj oblíbený Louis opět exceluje, ať si kdo chce co chce říká. Viděl bych to tak na čtyři a půl hvězdičky. A polovina se zaokrouhluje nahoru, dávám tedy za pět. ()

(fjw)

Tak tohle je mnohem lepší než jednička:) To jsem tady jedinej? Funes jako vždy válí. Samozřejmě, že krádež masa je trochu trapná, ale ostatní vtípky Vám to skvěle vynahradí:) ()

vdv

Po skvělém filmu Četník ze Saint Tropez bych od Četníka v New Yorku čekal víc. Film mi i přes dobrý výkon Louis de Funese vůbec nepřipadal vtipný, nedokázal mě pobavit a udržet mou pozornost. Prostě tomu něco chybí, aby to bylo to pravé ořechové. ()

MIchael90

Stále ještě perfektní četníci, kde nechybí téměř nic! Funés/Filipovský bezchybní, vtipní a opět v situacích, kde se pořádně zapotil-i. Stejně jako i jiní, nechápu zdejší "těžkou" kritiku některých lidí, kteří tento 2. díl této legendární série považují za jeden z nejslabších nebo dokonce za nejslabší vůbec.. Pokud Vám tento humor nevadí a máte jej rádi, film je perfektní a to jen a jen potvrzují i další schlédnutí ;) 4/5! ()

sunjata

Nechápu, proč by tohle měla být nejslabší epizoda série. Sice pár hluchých míst (nelíbila se mi třeba taneční kreace a la West Side Story, když Cruchotovi ukradnou maso), ale pořád spousta dobrých fórů a bylo se čemu smát. Pravda, není to žádný sofistikovaný humor, ale to přece humor být nemusí ... Je to milý, přirozený humor, který pohladí po duši. ()

martins

Pro mne nejslabší díl z prvních čtyř. Ale oproti 5 a 6 kvalitativně výše. Hodně prostoru dostává Genevieve Grad jako Nicole, výborné jsou jazykové kurzy a památky New Yorku a scény s černým taxikářem, ale při třetím shlédnutí filmu jsem už tolik nebavil. ()

Stanmi

Četníci ze Saint Tropez se vydávají až do dalekého New Yorku, aby rezprezentovali Francii na mezinárodním sjezdu četnictva. Do New Yorku se chce podívat také Cruchotova dcera Nicole (Geneviève Grad), která se i přes otcův zákaz dostane na loď a vypluje spolu s četníky do země neomezených možností... Druhý díl četnické série se tématicky příliš neliší od svého předchůdce, protože i zde čekají strážmistra Cruchota (Louis de Funès) trable s jeho dcerou, tentokráte však v prostředí velkoměsta, které přece jenom nabízí více možnosti než přímořské letovisko. I když snímek nabízí dostatek vtipných scén (výuka angličtiny, prohlídka města, vaření, psychoanalýza), tak především v druhé polovině kvalita a především zábavnost snímku lehce klesá, ale nejedná se o žádnou tragédii, v tomto ohledu je však předchozí díl, přece jen o něco lepší. Herecké osazenstvo v čele s Louisem de Funès opět odvedlo velice dobrou práci, u hereckých výkonů prakticky není co vytknout. Četník z New Yorku je tak další povedenou (i když ne úplně dokonalou) francouzskou komedií, kterých se (také díky panu de Funès) v šedesátých letech urodilo opravdu hodně. ()

Gig

Já vím, že četník, ten ze St. Tropez, je jen jeden. Ale já si nemůžu pomoci. Where, where, where, kruci, kde to jsem. My flowers are buetiful, your flowers are not buetiful. Tvé květiny jsou hnuj. Když budete hodní, řeknu vám přiběh: Once upon a time .... Jé, to je krásné. Co krásné, to je briliantní. Já to prostě miluju, tedy I love it a šmitec. ()

david666

Četníky v New Yorku zachraňuje hlavně vyučování Cruchota angličtině. Jinak si nemůžu pomoci ale četníci se do USA nehodí. ()

da-a

Četník cizokrajný. Kvalita zhruba na stejné úrovni jako nezapomenutelný originál, s menším úpadkem tempa ve střední části a párem nadbytečných scén. Je to však bohatě kompenzováno nespočtem gagů na neznámé prostředí, ve kterém to četníkovi sluší stejně jako na francouzské Riviéře. ()

unclejack

Trochu sklamanie , ale dalo sa. Nie je to také zlé ako žandárky a mimozemštania , na druhú stranu ani také dobré ako Saint Tropez alebo ženba. Celkom sa mi však film pozdáva , Cruchot je Cruchot a prinajmenšom on je dôvodom na pozretie. ()