Reklama

Reklama

VOD (1)

Na volbu norského krále dorazí do Vestfoldu jarl Thorkell a je uvítán králem Olafem. Gunnhild najde Lagerthu a dovídá se o Haliho smrti. Rozhodne se zůstat a bránit vesnici se svými štítonoškami. Hvítserk má opět halucinace, že vidí Thoru, a přísahá na svůj náramek, že pomstí její smrt zabitím Ívara... (TV Prima)

Recenze (11)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Z celého seriálu mě nepopsatelně sere totálně nudná Hvitserkova feťácká linka. Zbytek není úplně marný. Ani tentokrát se mi nevztyčilo mých 20 čísel, ale dívat se na to dá. Na to, že se jednalo o dějově docela plytkou epizodu, tak kupodivu svižně utekla. Navzdory zajímavě rozehraným hrám děj moc neposkočil a musím souhlasit, že se začíná lehce uměle natahovat. Alespoň, že došlo na gradaci a soudě dle hodnocení by měl další díl být pořádná pecka, takže jsem upřímně zvědavý, jestli se tvůrci stále zmůžou na velkolepé zvraty, na které jsme byli zvyklí z dřívějších sérií. Slabé 3 kousky. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj se kupředu nijak výrazně nesune, je to aktuálně ve fázi tzv. nastavované kaše. Zajímavá je dvojnice Freydis, tam se můžeme těšit, že si scénáristé vlastně mohou popustit jejich tvůrčí intelekt dle libosti. Hlasování o krále může být pro další epizody rovněž dobrá nosná dějová linka. Hvitserk ovšem na zabití. ()

Reklama

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět nejnudnější část série dostává nejvíce prostoru. Jako bychom neustále sledovali jen feťáka Hitsverka. Dal bych 1 hvězdu za sněm králů. Jinak téměř odpad. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lagertha získava pomoc pri obrane jej osady, kráľ Olaf zvolal všetkých jarlov a kráľov a chystá sa voľba kráľa celého Nórska, Ivar pomáha s útekom z Kyjeva Dirovi a Hvitserka naďalej prenasledujú nočné mory, ktoré sa snaží zahnať alkoholom a hubičkami. Za Ubbem prichádzajú obchodníci z Kattegatu a oznámia mu, že v novgorode sa dopočuli o tom, že v Kyjeve žije po boku princa Igora Ivar...pri predvolebnej kampani si z Bjorna železného nikto neuťahuje že je kebaby a že je fašista, nechápem ako mohla taká predvolebná kampaň fungovať...(irónia, pre istotu s poznámkou, lebo ľuďom v dnešnej dobe neuveriteľne hrabe...) ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama