Suckablood

Scénář:

Kamera:

Jonny Franklin

Ben Tillett

Gotická hororová pohádka na "dobrou noc" od Bena Tilletta a Jakea Cuddihya vypráví příběh Tilly, na kterou kvůli cucání palce přivolala její macecha kletbu. (pan Hnědý)

Pítrs85

Starší neteř se už tenhle ale jako fakt vošklivej zlozvyk odnaučila, takže teď je na řadě ta mladší, muhahaha ;-) Určitě jeden z těch lepších kraťasů a to hlavně díky skvělému vizuálu (gotické stavení, noc, bouřka- to funguje /skoro/ vždycky), ale i díky fajn nápadu. ()

SOLOM.

Necucej si ten palec spratku jeden usmrkanej! Jinak na tebe přijde Suckablood!!! Takhle nějak vyhrožovala macecha malé Tilly…Opravdu zajímavá gotická podívaná, kterou bych ovšem svým ratolestem jako pohádku (i když hororovou) asi nepouštěl. Tvůrce však musím pochválit skoro za všechno – ponurá a postupně budující atmosféra nám nabídla jak napětí, tak akci, hudební doprovod excelentní, monstrum taky ušlo a vypravěčovi verše rovněž. ()

JASON_X

Formálně... tedy z hlediska formy... vlastně po formální stránce... prostě udělaný je to na pět. Ale když já radši ty "opravdový" horrory... ()

maseer2

originální rýmovaná hororová jednohubka, kterou si budete chtít dát okamžitě znovu.. a bacha na cucání palce :) ()

evilmind

Pětiminutová veršovaná gotická hříčka o potvoře jménem Suckablood, která přijde v noci na zlobivé děti, co si cucají palce... Trochu předvídatelné, ale dostatečně atmosférické. ()

corpsy

Takže, cucajúci palec nahor za štylizáciu a masky ( naozaj, kto by chcel mať takú mamku ) a jeden dole za hlúpy príbeh. Ale ktovie, možno som v týchto veciach len ´´cucák´´. ()

ABLABLABLA

Ten nápad je přímo brilantní. Sice jsem se nebála při sledování, vzhledem k té humorné stránce. Ale obávám se, že s mou ustrašeností, se budu bát večer, až se mi bude zdát noční můra s tím strašným ksichtem "matky" anebo červenýma očima pod peřinou. Možno zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=fw4gwwS-nFI ()

Trevor

Aj s viac ako dobrými titulkami v podaní týpka, ktorý ešte sebakriticky na konci tvrdí že to nebolo dokonalé. No možno to dokonalé nebolo ale lepšie by to nezvládol asi nikto. Príjemný gotický kraťas so skvelou atmosférou, až je človeku ľúto že predsa len nebol o niečo dlhší. ()

C0r0ner

Mám jenom jednu výtku (tak jako u mnoha jiných krátkometrážních filmů) a totiž tu, že to bylo moc krátké. V každém jiném ohledu to byla vážně paráda, ale zároveň mě mrzelo, že to tak brzy skončilo, protože jsem chtěl víc a víc. Celovečerák by byl nepochybně naprosto geniální, ale vidět ho je bohužel jenom přání. 90% ()

forsythia

Chtěla jsem začít psát komentář, pak mi oči samovolně sklouzly ke komentáři uživatele verbala a teď už bych hodnotila jen jeho verše. ()

okkac

Skvělý večerníček pro dospělé. Burtonovská atmosféra a stylizace a milá pointa na ploše jen pár minut. ()

Forsberg11

Mimoriadne efektná a atmosferická záležitosť. Dusný a strašidelný kraťas, z ktorého by som sa ako dieťa dosť pravdepodobne posral od strachu. 80 %!! ()

orkadimenza

Tenhle originální "Fairytale Horror Short" pustím svým dětem, jestli si někdy budou chtít cucat palec. A až si někdy po vzoru nezbedné holčičky olíznu prostředníček s prsteníčkem (před nejmenovanou činností), vzpomenu si na "Krvouše - Suckablooda" a dám si pozor, čím budu vyhrožovat svým dětem v pytlíku. ()