Reklama

Reklama

Miláčku, vrať se

  • USA Committed (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Věrnost je pro Joline vším a když se vdala za Carla, je tou nejoddanější manželkou a udělala by pro něj cokoliv...i když ji před dvěma týdny opustil. Zmizel kdoví kam, ale s úmyslem zachránit manželství ho Joline jde hledat. Její jedinou stopou je pohlednice s kaktusem, a tak zamíří do Texasu, kde je kaktusů nejvíce. A div se světe, Carla opravdu najde, jenže ten si žije spokojeně v přívěsu s jinou ženou! Jolinina oddanost se změní v posedlost a vymyslí plán, jak Carla přinutit vrátit se k ní. Podle rad místního šamana se spřátelí s jeho milenkou Carmen, ale musí odolávat milostným návrhům přitažlivého sochaře Neila a jeho bratra Jaya. Jisté je, že tato love story skončí parádním řachotem... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

KdG 

všechny recenze uživatele

Celkem fajn filmík. Ze začátku se mě moc nelíbil a Heather byla dost nesympatická, ale v průběhu filmu jsem se naladil a nakonec to celkem uteklo. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Celkem nechápu, kde dokázali tvůrci nabrat tak známé tváře. No dobře, mnoho z nich bylo tenkrát na začátku svých kariér a nebyli tak slavní, jako teď, ale stejně. Jedná se totiž o naprosto průměrnou komedii, kdy postupem času začíná hlavní hrdinka tak trochu bláznit. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Hodně netradiční úsměvná poloromance o vdané dívce, která se vydá hledat svého manžela do Texasu, přičemž se snaží zachránit své manželství tak moc, až zjistí, že jen jeden na takový vztah nestačí. Docela zajímavé a svým způsobem ujeté, ale žádný zázrak se od tohoto malého dílka čekat nedá. ()

xander 

všechny recenze uživatele

Dalšia slabučká romantická komédia a táto je ešťe ak dosť zvláštna. Ale prečo v nej hrá tolko známych hercov , to neviem. Postava Heather Grahamovej nieje ani zaujímavá ani vtipná, ale skôr trápna. Podobne dopadol aj Luke Wilson a podivnú kreáciu predvádza Mark Ruffalo, Patricia Velasquezová- tá má nejaký podivný dabing. A príliš nezaujme ani Casey Affleck. Niektorí herci sa len tak mihnú a skoro som si niektorých ani nevšimol-Summer Phoenixová alebo Clea DuVallová. Najzaujímavejší sú jednoznačne Alfonso Arau, Goran Visnjic a Dylan Baker, ale ten už dostal menej priestoru. Ale film je slabučký a len za 2 hviezdičky. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama