Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zpět do víru života! Heslo, kterého se drží bývalý zlodějíček Alexandr Boroni po propuštění ze žaláře. Vyhledává společnost půvabných že, snaží se je očarovat a poté, co mu podlehnou je okrade. Díky souhře náhod se při jedné ze svých cest zaplete do hry tajných služeb na palubě letadla směrem do Benátek. Nebyl by to však on, kdyby nad nimi nedokázal zvítězit – nad nekalými živly, agenty a mafiány. Stihne toho však ještě mnohem víc! (MIDO FILM)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (113)

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Neříkám, že jsem se nebavil, ale na tomto filmu je něco divného. Možná podivně zastřený dabing, ale spíš podivnosti v logice děje. Také mi vadilo občasné „vyprávění“ do děje. Je to dobrý snímek, ale s Belmondem jsem viděl i lepší. Nu, podívám se jistě znovu a třeba ty dějové podivnosti napodruhé pochopím. Nevím jak to přesně popsat, ale zdálo se mi že scénář někdy zbytečně kličkuje na odbočných větvích a někdy trochu stagnuje. Také mi vadila „nevyrovnanost“ filmu, totiž někdy jako komedie, někdy jako vážná krimi. 2013062410129bts.Nova Cinema ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Po naprosto skvělým filmu Policajt nebo rošťák, se dvojice Georges Lautner a Jean-Paul Belmondo po roce opět sešla, tentokrát se ovšem zdá že tvůrci neměli přesně jasno, zda hlavní hrdina bude kašpárek nebo drsňáček, většinu filmu vítězí první varianta a proto ten název. Belmondo ovšem i tady předvede, že je ve formě a zejména přestup z motorového člunu do helikoptéry a následný let na Benátkami je opravdu fajnová záležitost . Kdo není tak velký fans Belmonda jako já, může si odečíst jednu hvězdičku. ()

Reklama

vesper001 

všechny recenze uživatele

V hitparádě Belmondových krimikomedií je tato sice na nižší příčce, ale rozhodně stojí za vidění. Obsazení je tradičně luxusní, děj ovšem trochu překombinovaný a především se člověk u mnohých scén nemůže zbavit pocitu „tohle už jsem někde viděl“: Belmondo visící na vrtulníku, Belmondo v motorovém člunu, Belmondo, který rozloží slavnost ve šlechtickém sídle, Belmondo hrající vabank se zloduchy, Belmondo předstírající něco, co není, aby dostal, co chce, Belmondo předstírající něco, co není, aby si zachránil kůži, Belmondo, jehož postava hraje několik rolí zároveň... a takhle pořád dál až do konce. ()

topi 

všechny recenze uživatele

Bláznivá detektivní komedie, která patří mezi slabší Belmondovky. Chvílemi hodně zmatená a nepřehledná. Belmondo je sice pořád štramák a i tady předvádí své kaskadérské kousky (nejlepší je asi let vrtulníkem nad Benátkami, kde se drží lanového žebříku), jinak tahle šaráda postrádá pořádný tah na bránu, jako v jinších Belmondových filmech. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je dost nevyvazenej, jakoby tvurci nevedeli, jesli to ma bejt komedie nebo kriminalka. Prvnich zhruba dvacet minut je film tak pitomej, az je docela vtipnej a potud se jedna o komedii. Jenze pak az do konce tvurci stridaj vtipny sceny se zbytecne moc vaznejma, takze se film vzdy rozjede a v zapeti zacne mirne nudit, diky prilisny ukecanosti. Nicmene Belmondo je tu dost dobrej a scena s velkou ochcavkou v hotelu je proste masakr. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení probíhalo na zámku Ferrières ve Ferrières-en-Brie a v Paříži (Francie). Dále se natáčelo v Benátkách (Itálie). (SONY_)
  • Prvýkrát v dejinách filmu tu bolo zobrazené použitie zbrane s laserovým zameriavačom. Efekt pohybujúceho sa červeného bodu - ako znamenie blížiacej sa smrti - sa neskôr objavil v nespočetnom množstve ďalších akčných filmov. (SGP)

Reklama

Reklama