Bart Cordell se vrací do Francie převzít impérium svého otce, který zahynul při letecké katastrofě. Je však obviněn z pašování drog a začíná tušit, že otcova nehoda i jeho obvinění jsou součástí rafinovaného spiknutí. (oficiální text distributora)

Johgas

Bebel hraje dobře, ale scénář mi přišel příšerný. Tak je Bebel obchodník, truchlící syn, nebo alfa alfa samec, na každém kroku podvádějící svoji ženu? A tu epizodu s mayskými kameny jsem nepochopila už vůbec. Celkem to šlo tedy totálně mimo mne. Takový pejsko-kočičí dort. ()

Jardatekk

Pozor na Dabing. S veškerou úctou já prostě nepochopím proč předabovali Belmonda panem Novotným. To jsem nedal a našel si dabing s panem Krampolem. Díky bohu. ()

PORTER44

Belmondo ve vážnější roli a v jiném dabingu a docela dobrý.Drama o jednom magnátovi Francie ktereho se chtějí zbavit,dobrá režie,napětí,nechybí ani pár tradičních rvaček, celkově dobrá podívaná. ()

Ruda.neck

Bart Cordell se vrací z USA do Francie převzít obchodní impérium svého otce. Pak následuje slátanina všeho možného: podstrčený kufřík s drogami, milostné románky, letecké neštěstí otce nebyla nehoda, židovské deportace z fašistické Itálie, nadnárodní koncerny ve sjednocené Evropě, lepší pracovní podmínky pro dělníky v továrnách, volby v Itálii, otec manželky zřejmě největší padouch 20. století, apod. Kdyby se jednalo o další pokračování Muže z ..., byla by to jistě slušná komedie, ale ono je to vše myšleno zcela vážně. Ne že by se na to nedalo úplně koukat, ale tvůrci to prostě trochu přeplácali. Vše korunuje divný konec. ()

Redyx1 odpad!

Naprosty odpadový film o ničem,ktery ve,Francii propadl až na dno a v Česku také.Nepochopím už vůbec vyběr herce,který J.P.Belmonda daboval.... naprosté fiasko a ostuda!Tuto žumpu považuji za jeden z nejhorších filmů Belmonda. ()

krysarr

Nebyt hlavni postavou Belmondo, asi bych hodnotil hur. Strihove pekelny film, vubec nechapu, ze to takhle pustili ven. Ponekud prilis nelogickych a wtf momentu... od hazeni granatu do vedlejsiho baraku, odkud na vas pali o 106 a rozstrili vsechno na zdi, ale dve postavy krcici se dole, ze bych je trefil prakem, v pohode az po nektere postavy napsane ponekud... zvlastne. A konec, no dobre no, nejak to skoncit muselo. Aktualnich 64% je ale myslim prilis... ()