Reklama

Reklama

Pozor, děti se dívají

  • Francie Attention, les enfants regardent (více)

Obsahy(1)

Příběh jedné zámožné rodiny, kdy si rodiče vyrazí někam do zahraničí a nechají své čtyři děti v obrovské vile jenom se španělskou chůvou. Ty tráví většinu času tím, že se dívají na televizní pořady plné násilí. Když se utopí jejich vychovatelka, tak se snaží její smrt zatajit. Když se pak rodiče vrátí domů, tváří se děti úplně nevinně. (MVanis)

(více)

Recenze (16)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavý letní příběh (zřejmě Cote d´Azur) z pláže. Alain ve výborné roli tichého pozorovatele, který podcení soupeře. Hlavní postavou je ale čtveřice (asi částečně nevlastních) sourozenů. O systematickém likvidování nemůže být řeč, obojí dost náhoda, ale divák nemusí řešit komu fandit, jen příhlíží a docela se baví. Solidní dabing z NOVY 1995. ()

harfuska 

všechny recenze uživatele

Velice prvoplánové a naivné, bez vačšej gradácie a emócií. Dietky sympatické, ovšem niekedy až moc prechytralé a pan Delon, ten veru nevykúzlil žiaden závratný výkon. Som si mohla radšej znovu pustiť Neříkejte mamince, že pečovatelka umřela. Pri tom by som sa aspoň trochu zabavila. V tomto prípade som musela len krútiť hlavou nad tým, čo sa tam dialo. ()

Reklama

evapetra 

všechny recenze uživatele

Brala jsem to jako prima černou komedii. Ty povedené dětičky nebyly zrovna moc sympatické, ale vyznaly se, fandila jsem jim. Však oni se k nim ti dospělí zrovna pěkně nechovali. Tak přece si miláčkové nenechají zkazit prázdniny, no ne? Co se týká jejich nezvaného návštěvníka, takhle zpustlého Delona jsem asi ještě v ničem neviděla. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Čtvrtý film z výzvy od HorrFi(ho). Všem budoucím divákům bych za sebe doporučil přečíst maximálně obsah pak už se jen nechte unášet tím co film přinese. Čím míň toho budete vědět, tím líp pro vás. Obsah sice napoví začátek, ale co se bude dít dál je celkem nepředvídatelné. A tak to vlastně vydrží až dokonce. Pochválit musím skvěle se hodící hudební doprovod, tajemného A. Delona a především výkon všech dětí.Nakonec si musí člověk udělat sám obrázek jestli to jsou takové svině jak se zdá. Mě tyhle " zlobivé " děcka byly celkem sympatické. Strašně se mi líbil jeden z posledních záběrů filmu kdy se rodiče vrací domů. Otevřou dveře a tam na ně čekají jejich milující zlatíčka. Bylo by zajímavé sledovat co by se dělo dál ( chování dětí, vyšetřování ), popřípadě jestli tyhle prázdniny v budoucnu děti nějak psychicky nepoznamenaly. Ale to už jsou jen takové úvahy. Za mě 4 slabší hvězdy. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Než mít podobné spratky doma, tak to bych raději nikdy neměl děcka. Tady je jasně patrné, jak jsou děcka boháčů rozmazlené (to neznamená, že všechny a že u chudších to taky není) – rodiče na ně nemají čas, stará se o ně chůva co se s nimi ani pořádně nedorozumí, mohou si dovolit skoro všechno, sami si myslí, že jsou nadřazení ostatním, protože jejich rodiče jsou…Žádná úcta a tak není divu, že to tu a tam vyvrcholí v tragédii – místy se to trochu vleklo, ale jinak jsem si tento film docela užil. Nejenom díky samotným spratkům – jejich dětští představitelé podali slušné výkony, ale i díky prostředí kde se natáčelo a samotné hlavní hvězdě - Alain Delon si nevedl vůbec zle, ale viděl jsem ho zahrát už lépe. Když byl ale na scéně, bylo vidět jasné zlepšení…Závěr sice naznačuje, že spravedlnost je slepá, ale nevěřte tomu, na každou svini se vaří voda…60% ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama