Ashley je dospívající dívka, vyrůstající v typické americké rodině na kalifornském předměstí. Má dvě mámy, dva dědy, dva strýčky a mladšího bratra. Zamiluje se do svého spolužáka, což je proti všemu, čemu byla v životě učena. Žije ve světě, kde "normální" a "menšinový" je prohozené a dívka tak čelí faktu, že je heterosexuální ve světě párů stejného pohlaví. Nepopiratelná přitažlivost k jinému pohlaví z ní dělá neustálý terč verbálních a fyzických útoků, které vrcholí tragédií. Šikana dospívajících a sebevraždy kvůli sexuální přitažlivosti, kterou cítí, jsou absurdní a tento snímek bez milosti ukazuje celou krutost současné společnosti. (TroiMae)

Paxxx.cz

Po dlouhé době moc pěkný a taky aktuální krátký film poukazující kam až může dospět šikana mezi dětmi. Je to pěkně zahrané, má to dobrou hudbu a zacloumalo to s mými emocemi. Proto spokojenost a za plný kotel 9/10. ()

Lum3n

Nápad super, provedení už zas tak ne. V těch ani ne 20-ti minutách vše působilo příliš zhuštěně a přehnaně vyhroceně. Krátká stopáž znemožňovala vytvořit si nějaké pouto k hlavní hrdince a tudíž závěr pak nebyl tak působivý. Na celovečerní verzi jsem zvědavý. ()

Verka13

Těším se na celovečerní verzi, výborné pojetí a zpracování toho, jak je nesmyslné někoho odsuzovat za to, že je jiný (ať je to homosexualita či cokoliv jiného). ()

runner85

Nikto by nemal trpieť, byť šikanovaný, ponižovaný, z nijakého dôvodu čo sa zrodí v hlúpej detskej hlavičke ... Tento kraťas, i keď možno trošku nadnesene poukazuje na problém z opačnou sexuálnou orientáciou, jedna vec je byť homofób a druhá je byť kretén ... ale celkové posolstvo toho filmu chápem... ()

hygienik

A keby namiesto homosexuality bola v tomto filme prezentovaná trebárs zoofília, pedofília, nekrofília atď, aj tak by dostal 82%? Nie? Ono vzťah muža a ženy ako aj jeho odraz v náboženstve a kultúre sa mení. Niekde je homosexualita tolerovaná viac (vrcholný stredovek) a inokedy menej (1. polovica 20. storočia). Tento film na diváka spustil za 15 min kopu emotívnych scén. Áno, trhá mi to srdce a neznášam, keď je niekomu ubližované. Ale vždy platí, že emócie by mali ustúpiť racionálnej diskusii, argumentom za a proti. A tu boli samé emócie a žiadne argumenty, resp. emócie sa stali argumentmi. ()

easaque

+3* Myslíte, že jde pochopit pocity druhého, když vše otočíte vzhůru nohama? Já nevím a trošku jsem měl s logikou v příběhu problém, i když je fakt, že v ortodoxním výkladu bible je sex určen jen k plození dětí. Pokud však změní tento kraťas myšlení zarputilého homofoba, tak je to jen plus a budu rád, když mi napíše :-) Takže dávám průměr a rozhodně by mě nebavilo sledovat tohle téma roztahané na celovečerní film.. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

animaxis

K tomuto filmu jde napsat hodně věcí, ale ze všech nejvystiženějších je když si dokážete představit Ashley jako homosexuálku a ostatní jako heterosexuály. Pak bohužel dostanete za výsledek náš svět. Ale tento film má potenciál někoho změnit k lepšímu. Nebo v to jen doufám. ()

Estrellita

Cílem tohohle filmu bylo nejspíš ukázat nám všem nesmyslnost předsudků, donutit nás pocítit to na vlastní kůži formou "Jak by asi bylo tobě?" a vidět bez cenzur hloupost toho všeho s přístupem církve v první linii. A abych řekla pravdu, v mém případě se to tvůrcům povedlo na jedničku! 79% ()

Tyny

Nečekala jsem takový konec, ale kdyby takový nebyl, tak to nemá žádné ponaučení, jestli se tomu tak dá říkat. Hodně silný snímek. ()

kinghome

Úžasný film u kterého mrazí. Už jen ta možnost, že by se tohle někdy stalo je hnus. Bych tady asi nepřežil. Je to dohnané až do úplné nesnášenlivosti. Kdyby byl film podanej normální cestou, tak by to byl jen další film o šikaně, ale takhle se hodně lišší a vyčnívá. Úžasný herecký výkon Lexi, která to zahrála úžasně. Doufám že se co nejdřív objeví celovečerní film. ()

A.L.E.S.

Tohle by si měli povinně přehrát ti, kteří podobnými lidmi opovrhují. Přiznám se k tomu, že jsem gay. Neřekl bych, že jsem na to hrdý, ale jako člověk mám svoji hrdost a nenechám s ji nikým zničit. Nebudu si hrát na něco, co nejsem, neustále lhát sobě a svému okolí a přetvařovat se, když vím, jak to spousta lidí nenávidí. Co se týká filmu, věřím, že se šikana na homosexuálech stále praktikuje a to nemluvím o civilizacích, které jsou schopny takového člověka popravit. Přiznám se, že mě emočně dostal na kolena, ale tohle jen odráží realitu dnešních dní, i když je scénář postavený na opačných rolích. Mám spoustu argumentů a dokážu se bránit. Ale je mi líto těch, kteří jsou popotahováni prakticky za nic. A jak čtu různé komentáře na internetu, je mi z toho na zvracení, protože si všichni o sobě myslí, že jsou oni vzorek dokonalé společnosti, která by měla být zachována. Navíc jim jde o zachování lidského rodu a blaho na Zemi. Přitom všichni víme, že to tak není. ()

BoncheR

Som za takéto filmy, lebo ich nevídať často. Ahley bola normálna našim očiam, no nie očiam spoločnosti okolo nej. Pekne zvládnutá drámička, odpovedajúca aj na otázky o deji, ktoré nás trápili (napr. ako sa deti rodili ak boli všetci homo atd.) Naozaj sila. 84% ()

Monoxid

No... Kdyby nechali děj odehrávat se v normálním světě, hodnotila bych určitě líp, ale to by zase neměli tu obrovskou „pointu“ na duhové ceduli, kterou by mohli mávat ve vzduchu. Kdyby roli homo- a heterosexuality nepřehodili, ukázali by na důležitější problémy, jako je náboženský fanatismus (jako křesťanka odmítám cítit zodpovědnost za lidi, kteří tvrdí, že věří ve stejného boha jako já) a šikana ve školách. Nedávno jsem zjistila, že podle někoho platí logika: manželství různých ras jsou rovnoprávné => manželství stejných pohlaví jsou rovnoprávné. Argumentace, že heterosexuální svazky plodí děti je prý lichá. Takto zarytí agitátoři homosexuality mě vytáčejí ještě víc, než zaprdění katoličtí radikálové. Přestože můj osobní názor je: je to každého věc. Kdo je bez viny, ať první hodí kamenem ; ) ()

VasaX

Není jednodušší sociální satyra než udělat inverzi skutečnosti. A to i přes to, že vlastně v mnoha smyslech (pro inteligentní uvažující lidi) nebude dávat mnoho principů smysl a tím bude rozbíjet původní děj. V podstatě to není nic jiného než prvoplánový citový apel, který spojuje dogmatismus, pohled na homosexualitu a nakonec i šikanu. A k ničemu v důsledku nepřispěje, jen je to líbivé pozlátko, při kterém se autoři poplácávají na konferencích navzájem po zádech. Tyhle videa nikdy nepřinesly nic prospěšného. Dramatizace a zmatečnost vytváří prostor, pro vlastní interpretaci. Tolerantní lidé budou pohnuti, nenávistní zase uspokojeni s výsledkem. A tak dále. "Love is all you need?" je stejně povrchní jako to, na co se snaží poukázat. Zpracování ujde, ale jelikož jde o poselství, tak je to téměř odpad. ()

Zagi20

Dokonalá myšlenka, která obrací poměr heterosexuálů a homosexuálů. A značně ho vyžene do extrému, kdy jen jediný dotek či polibek s osobou druhého pohlaví je brán jako opovržení hodný čin. A tohle zasaďte do prostředí základní školy s zhruba 13-letou (odhaduji) hlavní dívčinou, která musí snášet posměch všech okolo a zastání nenajde ani u svých matek. Vše krásně odsýpá a výborně gradující finále, mě strhlo ... skoro aj slzu sem musel zatlačit. Moje pravidelná dávka emocí. Nádherný filmeček. ()