• kulyk

Jako jedinec, čerstvě nominovaný na cenu otce desetiletí, nemohu odmítnout šestinedělnici spoluúčast při kukandě na tento ,,dokument". To zajisté pochopíte. Po dvou e-pizdo!dách dávám stejné dvě hvězdinky, neboť sledovat utrpení jiných za to stojí. Dílo se skládá z detailního popisu konání čtyř párků, které se vsunuly tam, kam Bohu libo a došlo k masivnímu množení buněk. Jeden párek žije se svou milovanou v rurálním prostředí, je mi krajně sympatický a má nové telátko. Druhý párek na truhlindu hodil loď, tudíž zde vůbec nevystupuje. Novopičené mamince přeji jen to, aby se jí zadařilo ihned po ukončení čistících a srůstacích akcí svých gonád dorazit do báru, utrhnout samečka a neotěhotnět při tom! Ve třetí dvojici můžeme zahlédnout zrzavé ,,děvče", které při výběru ploditele zabrousilo až někam pod Maghreb. Etiopčík již dorazil do našich končin, a zatímco mé horší já vznáší dotazy typu: byli s ním vůbec u veterináře a je řádně odčerven? - má nová, rozněžnělá podstata mu přeje jen to nejlepší a vyjadřuje onu nízkoprocentuální naději, že to vyjde. A konečně ten poslední klobás vlastní další žadatel o azyl, slovenský blond čudla. Hned na začátku mohu nastávající kojné poblahopřát, neboť patrně není homosexuálem, protože nezná pojem klystýr. Čímž jí odpadne jedno nepříjemné překvapení do budoucna....pokud tedy není pouze definitivní hnědopich, který to má rád schmutzig. Ovšem i tak by byl pro onu sebestřednou, vymaštěnou krávu až přespříliš dobrou variantou partnera. Uklidňuje mě jediné - i přes libovolnou nadstandardní péči se jí ten kobylí xycht při porodu protáhne ještě víc.(21.1.2013)

• Tommassi3

To si snad ze mě, vy všichni assbookáři a uživatelé s klapkama na očích, už opravdu děláte prdel ?? Lidem, kteří nedokáží rozlišit, případně odlišit, pojmy dokument a (ne)reality show, s tím vaším docusoapem běžte někam, včetně všech (nez)odpovědných na Kavkách by se měly povinně rozdávat šprcky zdarma..(7.3.2014)

Dokonalost. Výborný, zajímavý dokument, ve kterém vidíme různé životní situace spojené s narozením dítěte. Docela mi tam nesedí Věra. Je jasný, že by bylo blbý kdyby tam měly všechny ženy těžký život, ale Věra je pravý opak. Korunu tomu dává její přítel, který podle mě žije trošku mimo realitu. Mám z docusoap hrozný pocit úzkosti. Hlavně z příběhu Petry. Je na ní vidět, jak si myslí, že udělala chybu s Ábelem, který to má taky dost těžké. Pak taky příběh Lucky, která to má v životě prostě na hovno, ale hezky to zvládá. Proč tomu někdo dává odpad nechápu, určitě se na dokument podívejte.(26.1.2013)

Viděna 1. série. I přestože dvě účastnice řešily existenční potíže a nebylo jim co závidět, tak mi nejdepresivnější pár přišel : Věra s Jakubem (ti snobíci). Nevím jestli mne to v něčem mohlo obohatit, spíš taková letmá sonda do rodin s přírůstkem. Taková light verze Výměny manželek. Upřímně nepochopím proč někdo tak intimní zážitek jako porod, zaprodá za pár kaček. Osobně si absolutně neumím představit do něčeho takového jít, to snad raději jíst suchou kůrku od chleba..(10.2.2016)

Něco takového už považuju spíš za reality show, ale docela obdivuju, jaký uragán diskuzí s tím ty autorky dokázaly rozpoutat a jak načechraly vášně. Že by spousta lidí najednou měla pocit, že za každou cenu musí někomu fandit? Posuzovat, odsuzovat? Nebo že to jako má ukazovat, jak to má s tím přiváděním dětí na svět "správně bejt"? (Párkrát jsem sama sebe nachytala na švestkách, že na ně někdy koukám a taky vlastně už přísně kritizuju, hodnotím a vesele vnitřně posuzuju... no a pak mi to přišlo jako strašná blbost...) Na co? Co mě na tom baví nejvíc je, jak se podařilo naznačit tu mnohotvárnost situace související s rodičovstvím, kdy vlastně totéž nikdy nemůže znamenat totéž.(9.3.2013)

• - Prostřednictvím televizní výzvy se do seriálu přihlásilo téměř 300 těhotných zájemkyň o účinkování v seriálu. Bylo jim mezi 16 a 43 lety a pocházely ze všech částí Česka, ale byla mezi nimi i Vietnamka, Romka, Ukrajinka a Slovenka. O účast v pořadu se ucházelo několik žen, které otěhotněly neplánovaně, ženy po umělém oplodnění i žena, která otěhotněla ze zdravotních důvodů. Mezi adeptkami byla i nastávající maminka dítěte s postižením a budoucí maminka v trvalém invalidním důchodu. Přihlásily se těhotné chystající se na domácí porod, lesbická matka a několik budoucích matek dvojčat. Šlo o ženy ze všech sociálních skupin, od obyvatelek azylových domů, prodavaček a kadeřnic, až po sólistku opery, dostihovou jezdkyni, modelku, televizní moderátorku, starostku či několik těhotných dul. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V úvodních titulcích je vidět těhotenský test a testovací čárka, která se objeví jako druhá, je uprostřed. Správně je to naopak. Testovací čárka je blíž bílému konci, který se do moči máčí. Kontrolní je dál, aby bylo vidět, že byl test dostatečně ponořený. (Anetik)

• - Během natáčení otěhotněly a postupně porodily i autorky seriálu Linda Kallistová Jablonská a Irena Hejdová, a také manželka kameramana Davida Cysaře Kristina. Ve štábu se za kamerou narodily celkem 4 děti. (Zdroj: ČSFD.cz)