Victor, Dan a Tom sú traja problémoví mladíci, ktorí chodia poza školu. Dostanú sa do opusteného zábavného parku, kde ich však nič príjemné nečaká. Dostanú vízie, v ktorých ženu spútanú v reťaziach ťahá maskovaný muž prezlečený za klauna. Maskovaný muž si chlapcov vzápätí všimne a tí sa ihneď dajú na útek. Objavili totiž niečo, čo bolo roky ukryté a čo nemal nikdy nikto vidieť. Mladíci sa snažia privolať políciu, avšak kvôli ich záznamom a problematickej minulosti im polícia odmieta pomôcť. Ešte v tú noc sa každému z nich niekto vkradne do domu a snaží sa zabiť jedného po druhom. (kubqo)

fugazi

Úchylná zhovadilost o nahym hermafroditovi, kterýho lze zabít jen hrncem na guláš. Nic jinýho mu za celou délku ublížit nedokázalo ... 4/10. ()

HorrFi

Tahle záležitost mi úplně unikla, ale to vlastně nevadí teď můžu říct, že Alexandre Bustillo rozhodně umí točit horory/thrillery.. tohle mě vtáhlo do děje hned na začátku a tak by to mělo bejt a pak už jsem si jenom užíval a bedlivě sledoval to napětí, kterýho si myslim že tu bylo dost a atmosféra taky zaslouží pochvalu.. ()

Khumbac

V tomo případě je verbalovo hodnocení zcela objektivní. Zbytečný film, který ve mě zanechá enem malou špetku zážitku jenž se mi vypaří z hlavy za cca 3 týdny. Ocením ale, mladé herce, to jo! ()

Luk80

Pánové Bustillo a Maruy si rádi libujou ve scénách s těhotnými ženami. Mně osobně se to násili v tomto stavu nelíbí. Nekompromisní syrové scény nejsou opravdu milým pohledem. U Insade jsem to zvládal a film si i oblíbil, ale tady tohle nahé hovado co vypadá jak by ho vypustili Ufoni mi nešmakovalo. Chcete Hard Core, tady je... ()

Yoshimitsu

Začátek filmu byl dost slibný, drsný a nabíral na otáčkách. Škoda je, že se to v tomhle duchu neneslo do konce a jako hlavní zabiják je 6ti letý Voldemort, který nemá péro. Za mě 35% ()

klima777

Magie dřevního filmu. Magie dětství (hmm... existuje vůbec něco takového?...). Magie plazivého děsu. ------------- Tohle je vydařený, poctivý počin. Páni kluci, tohle je fakt hustý... (3,5*) ()

manonfire

Maury s Bustillem zase hustí divákům horor, který má být v první řadě divný. Minimálně místy i je, ale to je málo. Vyvražďování se nevyhne obvyklým slabinám žánru. Aspoň že herci byli sympatičtí, snad s výjimkou dvou(centi)metrového velikána, důvod jehož zloby k normálně rostlým lidem byl i beze slov zřejmý. Jen mám pocit, že jeho představitel měl asi co vysvětlovat všem svým fanynkám na FB. Chloe Coulloud bych pak prosil s vyšší životností, hezky se na ní kouká.20% ()

CptPeroxid

No tak teda je to pěkně natočené po vizuální stránce. Uvodní scéna je na stejném levelu jak se u těchto filmů sluší a patří. No, a pak nastane hovno cca 80% filmu a pak dojede pan Lusk s hovnocucem, nachystá laptol a na scénu začne stříkat tuny nelogických sraček a scén, po kterých se bude zbytek představenstva klouzat a padat ostudou na hubu po zbytek filmu. ()

Corpsegrinder

Bezpochyby velice hezky natočený, kamera je na tomhle filmu asi to nejlepší. Bohužel se to zbytečně drží zpátky co se týče hororový stránky. Nevadí mi absence krve a vraždy mimo záběr, ale často se v tomhle filmu stávalo že měla nějaká scéna potenciál na slušnou lekačku ale vždy se to vydalo takovou komornější cestou, proto hned první útok u brejlouna doma vyzní dost do prázdna. Celkově je to takovej průměr a myslim že když nic nečekáte tak si to relativně užijete. A má to velice píchatelnou hlídačku dětí ačkoliv ta se ve filmu moc nezdrží :)) ()

cskomando

Tak nějak jsem nevěděl co od toho očekávat a vzhledem k dalšímu žánru trailer jsem byl tak napůl zklamán. Za 1) Thriller jsem úplně přehlídl stím, že půjde o klasický masakrální horůrek, plné krve, lekaček, strašidelnosti a ano nebylo by tomu daleko. 2) Bohužel záležitost s dětma jako hlavními hrdiny se jaksi nepovedla - nebylo vidět žádné zabití dětí,sestry možnost byla vidět pouze zlomenou ruku otce přes sádru a až k úplnému samému konci s kosovou zbraní v ruce useknutý obličej... přišlo mi to místy jako pubertální film pro děti, dospívající, něco jako cenzura, která se snažila aby se to nepodobalo žánru horor. Nicméně herecky se snažili, atmosféra byla také dobrá. Poslední věc kterou bych vytkl je ale pár slabých chvilek, kdy se dostáváme k omráčení vraha a následně zůstat schovaní pod stolem, vrah vstane a jde opět na ně.. ?! Očekával bych útěk... (wtf) ()

Standic1

Po filmu Inside od stejných režisérů určitě změna k lepšímu, a to jak kvalitou, tak i námětem. Among the Living bohužel trpí jednou z často opakovaných vad na kráse. Proč proboha všechno dělat tak hloupě, když by to šlo udělat zajímavě a klidně se stejným výsledkem, aby film neskončil happy-endem po 10 minutách. Jak je možné, že ranou od dospělého, a to ještě k tomu dřevěnou palicí, náš (musím přiznat, že velmi zajímavý a děsivý) záporák prakticky ani neztratí rovnováhu, ale jakmile mu zváží 14ti letý klučina pánvičku na čele, tak je najednou v bezvědomí. Nemusím snad ani říkat, že jak bývá zvykem, nikdo ho na té zemi nedorazil, protože lepíš nápad je SCHOVAT SE POD STOLEM. Strašně by mi udělalo radost, stejně jako se to povedlo ve Wolf Creek 2 (a za to tleskám), aby tu dorážku alespoň někdo zkusil. Další vadou na kráse je (pravděpodobně) obava ukázat na kameru vraždu malých kluků, a to je po velmi, ale opravdu velmi slibném začátku filmu škoda. Asi už mi ani nevadí, že i parta popelářů by tu byla užitečnější než to "policejní komando", protože je zvykem, že někdo to odnést prostě musí vždycky, ale příliš mnoho nesmyslných situací, do kterých se postavy dostávají mi už docela lezlo krkem. I přes to všechno má tento horor určitě hodně positiv a zaslouží si, aby ho oko hororového fanouška posoudilo a věřím, že nás ještě v budoucnu režijní duo Bustillo a Maury velmi mile překvapí. ()

Silviaxx

Z Among the living som tak trochu v rozpakoch. Očividne som opäť precenila film, čo spôsobilo, že som počas celého trvania čakala to niečo, čo príde a čo ma úplne rozbije. Avšak realita bola taká, že zrazu prišli titulky a nič. Dobre, nebolo to vôbec zlé. Baviť som sa bavila, nechala som sa optimisticky unášať vlnou príbehu, ktorá pri trvaní 84 minút ubehla naozaj rýchlo. Okolo tej 50 minúty som sa však pozastavovala nad tým, že prečo sa nič výrazné nedeje. Sprvu to Among the living hral skôr na desivú atmosféru, pred tým než vyloží karty na stôl - musím povedať, že toto na mňa veľmi nezapôsobilo. V momente, kedy sa konečne stretávame zoči-voči hlavnému protagonistovi naberá snímok úplne iný rozmer. Je nechutný, krutý, surový, nepríjemný, úzkostný a +- aj napínavý. Lenže ani tých pár krutších záberov nevyváži celkovú uhladenosť prevažnej časti stopáže. Cítim to tak na 3*. ()

M.Myers

Od těchto režisérů, od těch co natočili Inside a Livide, tedy horory, kde se poměrně často vymykají v deném žánru zavedenému, vypustí do světa jako svůj další snímek obyčejné béčko, které ještě vypadá, jako by jím došly prachy. Úvod filmu ještě ušel, tradiční brutalita se rychle objevila, poté se však rychle vytratila a něco málo přišlo až ke konci. Spousta konfrontací záporáka s jeho obětmi je mimo záběr a na to u Bustilla s Maurym nejsem zvyklý. Poté když nám asi po hodině rozmazaných záběrů záporáka ukážou, musel jsem se prostě začít smát, radši měl být celý film zahalený, než tohleto, a když se na závěr dostaví na pomoc policie, co ty tam vyváděli, tak to už jsem moc nedával, postříleli by se tam snad všichni sami, jen netrefit ty špatný. Příliš pozitiv na tom filmu nenacházím, snad jen ta holka na hlídání, kterou tady hraje ta kočka s dvoubarevnýma očima z Livide, by mě mohla přijít pohlídat klidně každý den :-) , jinak béčkový děj plný píčovin, slabé gore, minimum Béatrice Dalle, záporák vykastrovaný Voldemort....no prostě za mě ne. Těšil jsem se moc a přišlo velké zklamání, ale to se občas stává. ()

Hapretor

Dějově bez myšlenky, herecky nic moc, prostředím poutavé jen trochu, atmosféricky jen okrajově. Logika a jasná posloupnost se neřeší, gore to vždy pojistí. To je asi motto režisérské a scénáristické dvojice. Zabaví, neurazí. Nevyděsí, neznechutí. Nešokuje, nepřekvapí. Zaplácne čas. ()

Junys

Trojce kluku chodí za školu a jednou jdou do opuštěného studia Blackwoods. Když se tam prochází tak uvidí auto které viděli předtím na silnici. Z kufru auta byly slyšet zvuky a tak se do kufru podívali. V kufru byla svázaná žena, nestihli ji ani pomoct protože ven vyšel chlap s klaunskou maskou. Dožijou se rána ? - Když pominu některý nedostatky tak ok. Prostředí 7/10 Herci 6/10 Atmosféra 8/10 Příběh 8/10 ()

Rathalos

Francuzsko opat v skvelej forme co sa tyka hororov,potvrdili svoju dominanciu,skvely napinavy strasidelny film,pri ktorom som si ohryzal vsetky nechty,Beatrice Dalle bola ako vzdy perfektna...:-) ()

DavidWebb

Patríte k fanúšikom hororu ktorí si myslia, že tomuto žánru jak sa vraví "zdechol pes" a už vás nič neprekvapí? Pre mňa nie je vôbec s podivom, že s niečím podobným musela prísť Európa konkrétne Francúzsko. Nedokážem si predstaviť ako podobný nápad, navyše takto prevedený, opúšťa akékoľvek filmové štúdio z poza mláky. Tento počin totiž nie je zaujímavý iba svojím príbehom ale je vcelku originálny aj hudobným doprovodom a má dosť napätia nato, aby ma to držalo v strehu aj keď som to pozeral cez deň a dokonca bez titulkov. Pre čistokrvný horor sa to síce nehodí ale predsa sa tvorcom chtiac-nechtiac stane, že niečo ide vo filme mimo žáner. SPOILER! Keď tí mladí chalani vyliezali z tej diery a kričali tomu tretiemu (čo ostal vonku dávať pozor) niečo vo význame aby zdrhal, tak on kokot tam zostal stáť! a celý sa zešťal zo strachu - tak ako skoro aj ja, ale od smiechu. KONIEC SPOILERA. Napriek neodškriepiteľným pozitívnym "vibráciám" sa ale ani tento flik neubránil klasickým chybám a typickým klišé a to hlavne v závere. Inak sa to rozhodne oplatí vidieť už preto, aby si človek vylepšil pomer napozeraného braku, kým sa dostane k niečomu lepšiemu. ()