Victor, Dan a Tom sú traja problémoví mladíci, ktorí chodia poza školu. Dostanú sa do opusteného zábavného parku, kde ich však nič príjemné nečaká. Dostanú vízie, v ktorých ženu spútanú v reťaziach ťahá maskovaný muž prezlečený za klauna. Maskovaný muž si chlapcov vzápätí všimne a tí sa ihneď dajú na útek. Objavili totiž niečo, čo bolo roky ukryté a čo nemal nikdy nikto vidieť. Mladíci sa snažia privolať políciu, avšak kvôli ich záznamom a problematickej minulosti im polícia odmieta pomôcť. Ešte v tú noc sa každému z nich niekto vkradne do domu a snaží sa zabiť jedného po druhom. (kubqo)

Miagy

Pomaly budované napätie, každá vražda naberala na intenzite, film nenechal diváka oddýchnuť si, hoci mohol mať stred mierne kratší, zato táver bol vynikajúci. Beatrice Dalle je psychopatka a skvela herecka. ()

joelly01

Kdybysem to byvala vedela, tak bysem na to byvala necumela. Nalezeno na externim disku, vubec neveda co to je pouzito jako kulisa na treadmil. Pri prvnich minutach me to tak vydesilo ze jsem malem spadla z pasu a pak... pak nic. Proste nic. Jenom jakesi cmouhy ve tme a naprosto nelogicky se chovajici postavy (teda ne ze bych v hororech sla po logice, natolik soudna jeste jsem, ale toto uz bylo opravdu dost i na hororoveho liberala jako jsem ja). Ja opet rikam: No to me tedy fujtajbl! ()

intro

Já prostě musím dát plný počet. Film se mi zamlouval od začátku až do konce, ani jsem nedutal :) . 80 minut uteče jako nic. Tihla dva rejžové mají hororové řemeslo zmáknuté. Aux yeux des vivants musím jednoznačně doporučit ! ()

XXXXXXXX

Škoda těch 16 minut na začátku, které jsou bezdůvodně zaplácány trampotami ze života 3 školou povinných spratků. To v hororu nemělo co dělat. ovšem scénu před nimi naopak vítám, byla špicovní. Taky jsem celkem rád, že v baráku nemáme na dveřích vyřezané dvířka pro kočku. ()

Mamlas

Schizofrenní film. Na jednu stranu je to jako Rychlé šípy pro děcka, pak jakoby snaha o gore, ale bez zvuku, mimo kameru a bez kapky krve. Střídá se to opakovaně. Promrhaný potenciál. Jednu ⭐ dávám za nápad, ale jinak necelictvá hovadina. ()

mikessc

Nebola to nejaka pecka ale ani sracka. Vlastne sa mi zda no nie som si na 100% isty ale ja som tusim od francuzov vyslovene zly horor nevidel. ()

srolyma

Páni kluci meets Texaský masakr motorovou pilou. Tři školáci utečou z domu a oddávají se takovým těm obvyklým dětským kratochvílím. Zapalují stodoly, ohrožují farmáře sekyrou, močí po sobě a tak dále. Pak ale narazí na podzemní úkryt, kde se skrývá před zlým světem bláznivý tatík s ještě bláznivějším a navíc znetvořeným synáčkem. A tatínek není zrovna nadšený z nečekané návštěvy. A tak vydá svému monstróznímu synáčkovi jednoduchý příkaz. Najdi je, zabij je. A synáček je poslušný... Průměrný film, který na začátku sliboval mnohem větší potenciál. ()

Zoltar78

Vůbec ne špatnej horor. Má to několik opravdu pěkných momentů, ale mohli rozhodně více přitlačit na pilu. Pro mě prozatím nejslabší počin pánů Bustilla a Mauryho. To ale nic nemění na tom, že se na další jejich film stále velmi těším! ()

mivr

Nemám rád francúzske filmy, všeobecne. Ale videl už pár ktoré som hodnotil aj veľmi dobre. Pri tomto som mal zmiešané pocity a rozhodoval som sa medzi 3 a 4. Úvod bol celkom OK, potom sa to trošku tiahlo a dej sa viac zameriaval na 3 chlapcov, ktorý nechceli sekať dobrotu. Potom sa to zvrtlo a film začal byť zaujímavejší a hlavne scény kde sa hlavný psychopat dostal k poslednému chlapcovi a začal robiť hrozné veci jeho rodine. Pomerne ma film bavil ale u mňa je to za slabé **** ,4/5 - 62% . ()

kacir

Horor je hlavne na to, aby vystrašil, držal diváka v takom napätí, že jeho nádych za minútu sa zníži na minimum. Na mňa ako na diváka tento film až tak nefungoval. Vraždy nemusia byť ukázané, aby bol horor dobrý. V tomto filme sa to veľakrát udialo, zamrzelo to, ale až tak veľmi mu to neublížilo. Násilie bolo vyvážené napätím, aj keď toho tiež mohlo byť viac. Skôr to nelogické správanie postáv mi vadilo a pokazilo mi to celkový dojem z filmu. Nejdem spoilerovať. Škoda, malo to naviac. Dnes som videl aj Hranice života. Tam je násilia zase až až a dobrý film to nie je. Tento je určite lepší, ale... Sto ľudí, sto chutí. ()

jokino

Prečo sa v takýchto a im podobných snímkoch musia hlavné, no i vedľajšie postavy chovať poväčšine ako úplní idioti..? To tvorcom fakt nedochádza, že tým svoje snímky iba zbytočne degradujú ? Tu boli obaja záporáci "fajn", najmä "naháč", no bolo toľko príležitosti, ako by mohli ostať "kvalitnejšie" scény.. Niektoré boli fakt na výsmech, žiaľ.. Škoda, podľa mňa to mohlo byť o kus lepšie.. ()

halberdier

Oldschoolový slasher, který po hodně brutálním rozjezdu zpomalí a sleduje partu kluků, kteří na konci školního roku provádí různé vylomeniny, až v opuštěných ateliérech objeví svázanou ženu. Od té chvíle jde všem o život... Francouzi opět za málo peněz natočili hodně napínavý horror, který si vystačí i s málo gore efekty a sazí především na atmosféru a hrůzu nahánějícím záporákovi. Není to sice příliš originální, ale napínavé a zručně natočené. (7/10) ()

Snakefinger

Tak konečně tvůrci legendárního INSIDE po šlápnutí vedle v podobě MEUTE a LIVID natočili pravý psychodelický trip hodný skoro plného počtu. Nejvíce mi utkvěl v hlavě tupý hermafrodit a geniální scény skoro navazující na INSIDE. Ocenil bych naprostou absenci Zombie , Klekanic, Vodníků a pobobných blbostí jako minule. Tohle je pecka. ()

Sadova302b50

Čekala jsem horší film, naopak, napětí i správné gradování atmosféry tam byly, záporák docela zapůsobil. Hodnocení sráží nelogičnost, úměrně rostoucí se stopáží filmu, až se nakonec nedá prominout. Obvykle se pak směju, ale tady to nešlo. Přesto si tenhle snímek vysloužil aspoň dvě a půl *. ()

Tomatec

těžkej kalibr, lámání páteří, ksichtů a ohrožování dětí je fakt hnus. Ode dneška mám u postele AK-47. ()

lineker

Pro ty co nepotřebují potoky krve, kilometry vyhřezlých střev či litry mozkomíšního moku se jedná o vcelku podařený kousek ( i když zmiňovaným se také zrovna nešetří). Po brutálním úvodu, přijde zklidnění ve formě nevinného dovádění tří ne zcela ovladatelných adolescentů aby závěr opravdu gradoval ve slušnou gore uchylárnu. Slušná horská dráha, která vás v pohodě dokáže 90 minut bavit bez toho aby jste se poblinkal. ()

Martin29

3 rozmazlení fakani, které jejich rodiče neuměly vychovat (jednoho jeho fotík pořád omlouvá jednoho jeho fotík sice mlátí, ale tam se to mine účinkem a u posledního se rodiče rozvádějí tak na něho nemají čas) se jednoho dne místo toho, aby byly po škole potulují v bývalém filmovém studiu kde nejprve zapálí stodolu a pak narazí na psychopatickou rodinu. Jelikož se hlava rodiny bojí prozrazení tak na ně pošle svého syna, aby je zabil. Za mě spokojenost ze začátku dobré hlášky (Jsem tak hladový, že bych sežral i hovno nechce se Vám někomu srát nebo Já bych tak pil škoda, že jsme nevzali s sebou tvou matku mohli jsme se napít z jejich cecků) pak se to rozjede ve slušný masakr. Zamrzí jen absence scénáře (jak se dostal k těma dvěma nikdo neví a není to ani vysvětleno nemluvě o tom, že tím průlezem pro kočku by neprolezl ani náhodou) a to, že není komu fandit jelikož ty děcka jsou spratci co si to zasloužily (kdyby sejmul i toho třetího šel bych na 5 hvězd) ()