Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cryo13
  *****

  Občan Khan je rodinne založená britska situačna komédia vyprodukovana stanicou BBC. Pozoruhodné pre BBC je to , ze je to vobec prvý South Asian (Juho Azijsky) sitcom. Dej sa odohrava v Sparkhill, Birmingham, jeho hlavné postavy pán Khan (Adil Ray) ako "Najdolezitejsi Britsky Pakistanec." Citizen Khan sleduje strastí pána Khana, chvastounskeho, patriarchálneho, samozvaneho vodcu spoločenstva, a jeho 'dlhé utrpenie' manželka (Shobu Kapoor) s dcérami Shazia (Maya Sondhi) a Alia (Bhavna Limbachia). Kris Marshall je tiež hviezdnou postavou ako Dave, manažér miestnej mešity pána Khana.(11.11.2012)

 • Eluin
  *****

  Number One - Citizen Khan. Od prvního do posledního dílu skvělý, aktuální humor. Nejvíce se mi líbila epizoda s kriketem... :)(28.6.2013)

 • - Tvůrce seriálu Adil Ray čelil kvůli tomuto satirickému seriálu výhružkám smrti. (P. J. D.)

 • - Název vznikl jako hříčka, a to zkomolením názvu filmu Citizen Kane (1941). (P. J. D.)

 • - Ačkoliv se seriál příběhově odehrává ve Sparkhill ve městě Birmingham, ve skutečnosti se zde nenatáčí (z Birminghamu pochází jen pár scén pro každou sérii). Natáčení totiž probíhá převážně ve městě Salford, a to kvůli tomu, že v Birminghamu se pro natáčení nenachází žádné vhodné studium. (P. J. D.)