Policajt Kurt Harris po nezhodách so šéfom opustí policajný zbor a rozhodne sa navštíviť svojho starého priateľa "šampióna" (bývalý boxer). Ten je však ešte tej noci zabitý šéfkou "misie" (B. Nielsen - áno, tá s tými kozami:-)) organizácie navonok pôsobiacej ako dobročinná, vskutočnosti však zločineckej. Polícia smrť šampióna označí za nepodarený pokus o lúpež, no Kurt vytuší niečo nekalé rozhodne sa do misie dostať a zistiť ako to bolo skutočne so šampiónovou smrťou. Zvyšok je každému asi jasný - klasický akčný karate film ničím nevybočujúci z b-kategórie. (Derek)

POciSEM

Je s podivem ze v dalsim dilu hraje Wincott a uplne nekoho jinyho nez ve dvojce. To ale nemeni nic na tom ze tresta zlotrilce svyma hulkama a efektnima kopackama,to kdyz nahodou nekdo nechce dat prispevek na misii hodne pani Larkinove. A kdyz nezabere ani to povola sveho dvoumetroveho bratricka kterej si necha dat nejdriv do huby nacez zlame vsechny prsty a vykosti dosytosti. Trikrat slava ()

Haymar

Za prvé nechápu, co to má společného se sérií "Martial Law"... Za druhé nechápu, tu šílenou žánrovou rozpolcenost (akční vs. thriller vs. krimi vs. komedie - nechtěná samozřejmě)... Za třetí nechápu to tragické obsazení (v čele s tou blonďatou kobylou a führerem Huesem)... Za čtvrtý nechápu samotný děj... Na jeden film celkem dost otazníků! Buď sem prostě nechápavej, nebo udělali soudruzi někde chybu! ()

ondrula

Klasická US kung-fu sračka ze začátku devadesátejch. Pamatuju si, že když jsem na to koukal, bylo mi asi 12 let a už tehdá mě zaujal stupidní překlad do českého dabingu. B. Nielsen (známější spíš jako Rudá Sonja) třeba říká svým poskokům: "Poodstupte víkáři moji, prosím poodstupte"; pokud vím, tak vikář je zástupce faráře a vůbec jsem nechápal, co tím bylo zamýšleno. Nebo tam naběhne na tiskovku zmlácenej černoch a začne B. Nielsen osočovat z jejích zločinů a ona prohlásí: "Neposlouchejte ho, právě mu zemřela babička" :-) Prostě klasika. ()

Sign

Na devadesátá léta velice vydařená akční bojovnka, scénář nijak revoluční ale ani nestojí nějak v pozadí, bojové scény vcelku dobré a přehledné, Jeff Wincott docela válí, velice se mi líbil a i ostatní představitelé nebyli žádní začátečníci, jistě jsou i mnohem lepší filmy ale taky MNOHEM horší s lepším hodnocením takže filmu dávám u mne zaslouženě za 4. ()

Tamten

Kriminální příběh, který je pouze hodně nablblý a nikoliv extrémně debilní, jak tomu u béčkových akčňáků bývá. Souboje celkem ujdou, není to žádný meganářez s geniální choreografií, ale není to ani příšerné předvádění technik na kameru bez jediné návaznosti. ()

Nix

Tenhle film mne v 90.tkách minul a musel jsem doplnit vzdělání. Je tu opravdu hodně akce a choreografie se mi líbila, rozhodně je to kvalitnější martial-arts, kde Vám je příběh jedno a chcete další bitky. Hlavně konečná bitka s Wincottem a Huesem je skvělá. Rozhodně to není úplný brak. ()

Clark_Kent

Tady neplatí pravidlo, že druhý a třetí díl už je o ničem.Tady zaručeně vede trojka nejlepší z celé série překvapení starších mlátiček a výborný Jeff Wincott.Matthias Hues klasicky narvanej záporák a skvělá Brigitte Nielsen. ()

horor2

Co víc si přát než vidět jak si dá Jeff Wincott s Matthiase Huesem po tlamě. Klasika a srdcovka. Perfektní bitky. Další moje oblíbená série z učebnice staré poctivé mlátičky. ()

johnsnow

Najlepší part. Samozrejme príbeh je úplne obyčajný ale súboje sú skvelé, sú dosť dlhé a najmä súboj v servise a záverečný majú úžasné grády. Akurát som čakal, že Nielsen dostane na papuľu a nevydalo. ()

Snooper

Poslední a nejlepší díl série mého dětství. Kdysi jsem si pořád dokola přehrával scénu s "uličkou cti", kde ze sebe Jeff Wincott dostává svoje životní maximum. Navíc zde použil svoji oblíbenou metodu naklepávání řízků z druhého dílu, kterou řádně prodloužil o pěkných pár sekund. :-) Matthiase by za normálních okolností nezvládnul nikdo ani se sekerou v ruce, ale co by pro svou roli neudělal... ()

till85

Dneska díky mé malé indispozici jsem si pustil všechny 3 díly za sebou a musim říct, že tenhle díl je nej. Podíl na to má i bouchač Matthias :D ()

JesterKruger

Tyhle ty béčka z IMAGE organization prostě miluju. Film je celý plný mlátiček. Samozřejmě nesmí chybět akční atmosféra podobná jako u jiných snímcích IMAGE organization. Ani jeden díl Martial Law co jsem viděl nebyl na 5*. Ale tohle si těch 5*. Tady si už s tím dějem více vyřádili, a je fajn, že konečný souboj byl originálnější, než v jiných film IMAGE organization (Skoro v každém akčním filmu od nich finální souboj nástává na skládce, nebo v továrně.). 5*. ()

Canniosh

Kvalitou sice film nijak nevyniká, ale zcela určitě se jedná o jeden z typických kultovních karate snímků vč. všech béčkových herců. Pro dříve narozené povinnost, pro mladší generaci asi odpad. Proto hodnocení jednoznačně průměrné - 50%. ()

Al90

To je nostalgie :) nezapomenu na souboj Wincotta s plno maníky podél žíněnek propracující si cestu k Brigitte :)) První kolo pro šampiona :)) Pro tento film mám prostě kur*a slabost :)) ()