Kámoši až na dno lahve

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

kaylin

Tak jo, celkem dlouho jsem si říkal, že tenhle snímek mě prostě nemůže dostat, ale nakonec se mu to povedlo. Je hezké vidět, když herci skutečně hrají a je vidět, že si svoje role užívají. Tenhle civilní styl mi hodně sedí a já jsem rád, že konečně vidím Olivii ve snímku, kde konečně vyniknou její schopnosti. Mimochodem Olivia a Anna v jednom filmu, to je skoro jako splněný sen. Obě jsou výborné, stejně jako Jake Johnson. Tenhle film stojí na hercích a ti ho táhnou do výšin, i když je to vlastně jen snímek o tom, jak se život někdy sere a někdy zase ne. ()

ABLABLABLA

Já se tak těšila na dobrý snímek, co vypadal jako komedie, s Olivií a Jakem a Kendričkou a dostala se mi tohohle? Naprosto nudící, zbytečný snímek působící dojmem domácího videa aneb natoč i obyčejné vytahování balls (misek rozuměj) při tom řekni trapný vtip o koulích (balls rozuměj) - totálná výplňová vata... ale vyplňuje co? Více výplně... jo to je ono.. celý tenhle film je výplní toho, že i přestože by člověk čekal klišé, tak spolu ti dva nic neměli a byli pořád jen drinking buddies. Ty rozhovory byly všechny tak bezduché, naprosto umělé a prázdné, prostě tupé. A působilo to, jako by se tam bavili úplně cizí lidé nikoliv spolupracovníci, kamarádi natož partneři. 1* za to obsazení. ()

Philcze

S kompletně improvizovaným "scénářem" a provařeným tématem to asi líp dopadnout nemohlo. Swanberg neprohrává, v posledních deseti minutách doběhne k remíze, ale film za sebou emocionální spoušť nezanechá. Palec nahoru pro obsazení (Jake Johnson je komediální raketa a doufám, že už konečně dostane vlastní film), které zůstává příjemné, i když improv dialogy často drhnou. Nadprůměrná indie svačina. 60% ()

runner85

Tak toto teda áno ! Konečne som sa dočkal filmu kde sa myslí aj na druhých a nie len na seba, kde ukážu, že medzi priateľstvom a láskou je len veľmi malá hranica, kde s citami druhých sa nezahráva, kde sa povie všetko radšej hneď na rovinu ... , herecké obsadenie skvelo fungovalo, Olivia ako vždy plná krásy a charizmy a Anna je zas zlatučká ako vždy ... ()

M.i.k.e

film,který hodně slibuje,ale nakonec nic moc nenabízí.Plusem budiž fakt,že nejede po klasických kolejích,nevyužívá otravných rom-komových klišé a není tak dopředu odhadnutelný.Ani Olivia to tentokrát alle nedotáhne na vyšší hodnocení...60% ()

Aljak

Veľmi chabý dojem to vo mne zanechalo. Hneď od začiatku sa sformoval klasický (ne)milostný štvoruholník. Aj keď klišé sa nekonalo, z čoho som celkom prekvapený, ale aj tak sa ten film vliekol neskutočne slabou dejovou líniou, o nevýrazných dialógoch ani nevravím. Rozhodne som očakával niečo viac, oveľa viac. Škoda toho, nezaujalo ma to. Aspoň že na Annu Kendrick a Oliviu Wilde sa dobre pozeralo, aj keď tej Anny tam mohlo byť určite aj oveľa viacej. ()

zbyshek

Takovej film do pohody s příjemnými herci. Dalo by se i říct, že to bylo prakticky o ničem. Ano, s tím souhlasím, ale v takovém kontextu, v jakém byl film točen, mi to vůbec nevadilo. Občas jsem sledoval jen z půlky a stejnak jsem byl stále v obraze. Na relax ideální, 55%. ()

BarryLyndon

Podle obsazení jsem očekával luxusní film. Dostal jsem příšernou nudu. Někdy v půlce jsem si začal říkat, že to spěje k zajímavému konci, ten byl ale děsnej. Olivia Wilde vládla, jak herecky, tak vizuelně. 4/10 ()

O´Neill

Slušný námět, takový ze života, a dobří herci. To je ovšem ale tak nějak všechno...Děj byl utahaný, dialogy o ničem a kromě pár světlých momentů nás zde nic pořádného nečeká. V podstatě ztráta času. ()

TommyLeeJape

Nejdříve jsem si říkal, jaký je to zbytečný film naprosto o ničem. U závěrečných titulků jsem si ale uvědomil, že se jedná o celkem jednoduchý, přesto ale dojemný příběh ze života. Není to ta klasická kýčovitá romantická komedie, protože je to zde postaveno hlavně na dialozích. Když nad tím přemýšlím, tak to asi není ani komedie. Jediné co je tam vtipné jsou Američané vařící pivo (ekvivalent jsou medvědi hrající hokej). ()

C0r0ner

Nebyla to ani komedie, ani drama, ani romantický film. Vlastně to bylo takové prázdné nic, které si třetí hvězdičku zasloužilo jenom díky občasnému šaškování Olivie Wilde a pivovarskému prostředí. Ne že by se člověk během sledování nudil nebo otravoval, ale po skončení jsem si sám nemohl odpovědět na otázku: "O čem to bylo?" 50% ()

dresi

Scény ze života, které ani po několikátém shlédnutí neztrácejí nic ze své pohodovosti a upřímnosti. Ten konec mě vždycky dojme. Pro některé film o ničem, pro jiné o všem. ()

markyz.

Zajímavý romantický film ze života, ačkoliv né jak by to kdo čekal, celou dobu.. a věřím tomu, že každý to tak měl, jsem se snažil odhadnout linii a děj filmu. Ruku na srdce, kdo čekal takový konec.. Proto slabší 4* ()

dr.fish

Ve filmu se pořád v jednom kuse pije pivo a Olivia Wilde tam porád běhá v nátělníku, takže je na co koukat. To jsou ty pozitivní zprávy. Jinak se potýkáme s nulovým dějem a jeho směřováním k nějakému zásadnějšímu poselství. Na rozdíl od obvyklých nezávisláků, které jsou taky velmi pomalé v tempu, tady jsem si ten prostor k přemýšlení nějak nedokázal sám dovyplnit. Takže trošku nuda.60% ()

Fanita

A kde je koniec? Nejak mi asi niečo ušlo, pretože mi v tom filme chýbal dáky dej, a dáke správne zakončenie. U niektorých filmov bude otvorený koniec fungovať, ale tu nie..Asi bol na mňa príliš alternatívny. ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)