Reklama

Reklama

Paprsky smrti z vesmíru

Obsahy(1)

Mimozemšťani zabili v poušti zmutovaného vetřelce. Jeho ostatky, laserové zbraně a napájecí zdroj nalezl mladík Billy, který pomocí napájecího zdroje začne mutovat ve vražedné monstrum. Podaří se mimozemšťanům vrátit zpět na planetu Zemi a zastavit vládu teroru? (ČSFD)

Recenze (11)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Jo tohle nemělo chybu, chlápek najde v poušti zbraň a nějakou sračku od mimozeštanů a díky tomu začne mutovat.Neuvěřitelný béčko ale zatraceně zábavné. Stop motion sekvence mimozemštanů byly parádní a jen umocnily béčkovost, stejnak jako konec kterej byl neuvěřitelně stupidní a směšnej. Ale prostě se na to koukalo fakt pohodlně. Herci byly do jednoho toporní a nepředli vůbec nic a hlavní hrdina byl nesympaťák až to bolelo. Nic tu není uděláno pořádně, ale je to prostě zábava která navíc rychle uteče. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Koniec 70. rokov. A koniec filmového sci-fi žánru, ako ho poznali dovtedy. Môžu za to Lucasove vesmírne bitky, ktoré natoľko zmenili prístup, až sa to pre intelektuálne založených filmových nadšencov stalo zúfalé. Na radu prišli ľudia, ktorý si začali plniť detské sny. No povedzte mi, ktorý producent by vám pred 25.májom 1977 dal peniaze na príbeh o loserovi, ktorý sa dostane ku vesmírnej pištoľke, zmení mu to vizáž ( a mozog ) a ženie ho do deštrukčných orgií zbraňou vyvolaných? Nikto. Vtedy letel ZARDOZ a spol. Lenže po spomínanom dátume, bolo všetko ináč. Na radu prišli popri veľkorozpočtových pokusoch ( napr. STAR TREK - FILM ) a mockbusteroch ( napr. STARCRASH ) aj takéto bájky, ktoré svojou naivitou a neschopným spracovaním nepatrili ani do kolónky Guilty Pleasure. ()

Reklama

Vampireman 

všechny recenze uživatele

Těžko lze říct o nějakém filmu, že všichni zúčastněni jsou na marjáně dokud nebyl viděn Laserblast. Ten film je opravdu groovy. Hlavní roli zajišťuje unavenej handsome džíňák Billy (jež si začne zapínat košili až v druhé půlce filmu), jeho buchta (jež si začne zapínat džínovou halenu až v druhé půlce filmu) a plexisklová roura Masterblaster 3000 s nabíjecím granátem, kterou ochraňujou nedomrlé verze E.T. mimozemšťana, parťáci Jů a Hele, ale kterou ze záhadných důvodů nezašijou do nějakého secure temple, ale nechají ji válet se po Zemi, aby s ní lidi mohli likvidovat auťáky. Billy s tim dokonce zvládne sestřelit letadýlko. Nejlepší jsou na filmu samozřejmě bitky, výbuchy, honičky a podobný thrilly, do kterejch hraje perfektní synth-rock jak z gameboye a potom taky fakt, že nikdo neobjasní, o co ve skutečnosti jde. Pro střídavý úžas a výbuchy smíchu se obdivuhodněji natočený trash bude asi těžko hledat. ()

dobytek odpad!

všechny recenze uživatele

Laserblast aneb co se stane, když takovej obyčejnej týpek najde náhodou v poušti zbraň a jakejsi kouzelnej přívěšek, co tam zapomněli 2 mimozemšťani, který vypadali jak E.T. uplácanej z hovna... Stane se z něj vraždící monstrum, který pomocí tý zbraně rozstřílí několik aut, benzínovou pumpu a stánek s novinama, až se nakonec musej ty mimozemšťani vrátit a zabít ho. Zápletka, jak z americkýho sci-fi z 50. let. K tomu si přidejte, že i všechny triky a speciální efekty jsou taky zhruba na úrovni filmů z 50. let a celkově je to děsná nuda. Pokud by Laserblast byl natočenej tak o 20 let dřív, tak by se tomu člověk zasmál, ale takhle je to spíš k pláči. Jinak skutečně nevim, jak si uživatel pend představuje takovej katastrofickej film, ale tohle katastrofickej film opravdu neni. Možná tak katastrofální, ale v každym případě je ten film hodně blbej a všem doporučuju vyhnout se mu velkym obloukem. ()

TERRORDROME 

všechny recenze uživatele

Toto je film o ktorom je zábavnejšie len počuť, než ho reálne vidieť. Znie to totiž ako skvelý trash, nejaký cucák nájde na púšti lejzrový kanón ktorý ho zmení na dementného Hulka a všetko rozstrieľa. Hej, akurát že dosť neprekvapivo je to drvivú väčšinu času iba nuda kde sa toho moc nedeje. Nejaká bazénová párty, trampoty s dvoma kreténmi a párik srandovných policajtov z ktorých jeden furt niečo žerie a ten druhý mu to vezme a sám scháluje. A príšerná sedemdesiatková zombie disko hudba spôsobujúca opuch mozgu. Napokon hrdina s neustále rozopnutou košeľou konečne dosiahne vytúžený stupeň šialenstva, odstrelí benzínku, lietadlo, bilboard na Star Wars, telefónnu búdku, poštovú schránku aj trafiku, krepčí pri tom víťazne tančeky a hádže grimasy spod zeleného bosoráckeho ksichtu až je napokon odpravený samotnými emzákmi. Tí vyzerajú ako zmutovaný reptiliánsky Pat a Mať s dlhými krkmi a sú taktiež úplne vymastený, lebo si nikdy tú zbraň po odstránení magora nikdy nevezmú späť a tak ju môže nájsť niekto ďalší a ďalší. Hovadina je to strašná a Áresužiaľ málo zábavná. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Spoločnosť Charles Band Productions ohlásila v 80. rokoch pokračovanie s názvom "Laserblast 2". Roky je tento projekt označovaný buď vo vývoji, čiastočne dokončený či dokonca skompletizovaný. Začiatkom 90. rokoch bol inzerát vo Variety, kde boli ponúkané na predaj všetky práva na film. Nie je jasné, či ich niekto kúpil, navyše, do dnešného dňa film ešte stále nikto nevidel. (beso74)
  • Všechny scény, ve kterých hrál Keenan Wynn byly natočeny za jeden den. (ČSFD)
  • Celé natáčanie filmu trvalo 3 víkendy. (beso74)

Reklama

Reklama