Mimozemšťani zabili v poušti zmutovaného vetřelce. Jeho ostatky, laserové zbraně a napájecí zdroj nalezl mladík Billy, který pomocí napájecího zdroje začne mutovat ve vražedné monstrum. Podaří se mimozemšťanům vrátit zpět na planetu Zemi a zastavit vládu teroru? (ČSFD)

Anderton

Laserblast sa snaží zrejme niečo povedať o nebezpečí držby zbraní v USA, prípadne o tom, čo robí s mysľou vojaka zbraň, keď ju drží v ruke. Za mimozemšťanov si potom môžeme dosadiť vládu, ktorá právo na držbu zbraní, ani napriek množstvu incidentov, nikdy nezakázala. Ale čo tam po myšlienkach, keď je Laserblast brutálny trash so všetkým, čo k tomu patrí. Skrátka ide o ďalší film, ktorý sa slovami poriadne nedá popísať a pokiaľ neuvidíte, neuveríte. Príšerné pokusy o humor v inak vážnom scenári, niektoré postavy na facku, či skôr na odstrel a v niektorých pasážach maximálne od veci hudba. Hviezdičky nemajú opäť zmysel, ako to už pri podobných záležitostiach býva. Kto má pre podobné typy brakových diel slabosť, ľutovať nebude. ()

Campbell

Jo tohle nemělo chybu, chlápek najde v poušti zbraň a nějakou sračku od mimozeštanů a díky tomu začne mutovat.Neuvěřitelný béčko ale zatraceně zábavné. Stop motion sekvence mimozemštanů byly parádní a jen umocnily béčkovost, stejnak jako konec kterej byl neuvěřitelně stupidní a směšnej. Ale prostě se na to koukalo fakt pohodlně. Herci byly do jednoho toporní a nepředli vůbec nic a hlavní hrdina byl nesympaťák až to bolelo. Nic tu není uděláno pořádně, ale je to prostě zábava která navíc rychle uteče. ()

dobytek odpad!

Laserblast aneb co se stane, když takovej obyčejnej týpek najde náhodou v poušti zbraň a jakejsi kouzelnej přívěšek, co tam zapomněli 2 mimozemšťani, který vypadali jak E.T. uplácanej z hovna... Stane se z něj vraždící monstrum, který pomocí tý zbraně rozstřílí několik aut, benzínovou pumpu a stánek s novinama, až se nakonec musej ty mimozemšťani vrátit a zabít ho. Zápletka, jak z americkýho sci-fi z 50. let. K tomu si přidejte, že i všechny triky a speciální efekty jsou taky zhruba na úrovni filmů z 50. let a celkově je to děsná nuda. Pokud by Laserblast byl natočenej tak o 20 let dřív, tak by se tomu člověk zasmál, ale takhle je to spíš k pláči. Jinak skutečně nevim, jak si uživatel pend představuje takovej katastrofickej film, ale tohle katastrofickej film opravdu neni. Možná tak katastrofální, ale v každym případě je ten film hodně blbej a všem doporučuju vyhnout se mu velkym obloukem. ()

RadaRD

Tenhle film nemá zrovna nejlepší hodnocení. Já mu ale musím nadržovat. Viděl jsem jej totiž v době (téměř) poplatné jeho vzniku. Tj. na VHS, v několikáté kopii a bez dabingu. Tehdy jsem hltal každý takový počin a nepřišlo mi to slaboduché nebo dějové řídké. Děj se motá okolo týpka, který najde v poušti laserovou zbraň po sejmutým emzákovi a která se aktivuje speciálním náhrdelníkem. Jenže ten současně svého nositele poněkud ovlivňuje k samým špatnostem, áno. Celý snímek je tedy v kostce o tom, že týpek se - jsa opojen mocí z mocné zbraně - škaredě mstí všem, kteří mu nějakým způsobem ublížili. Což nemůže skončit dobře. A taková perlička, kterou asi málokdo ví - kapela Static X použila štěbetání alienů do intra v jednom ze svých songů (A Dios Alma Perdida). A já měl po tolik let mozkodlab, kde jsem to, xakru, slyšel. Nedokážete si představit tu úlevu, když jsem si tohle jedna plus jedna konečně dal dohromady! ()

TERRORDROME

Toto je film o ktorom je zábavnejšie len počuť, než ho reálne vidieť. Znie to totiž ako skvelý trash, nejaký cucák nájde na púšti lejzrový kanón ktorý ho zmení na dementného Hulka a všetko rozstrieľa. Hej, akurát že dosť neprekvapivo je to drvivú väčšinu času iba nuda kde sa toho moc nedeje. Nejaká bazénová párty, trampoty s dvoma kreténmi a párik srandovných policajtov z ktorých jeden furt niečo žerie a ten druhý mu to vezme a sám scháluje. A príšerná sedemdesiatková zombie disko hudba spôsobujúca opuch mozgu. Napokon hrdina s neustále rozopnutou košeľou konečne dosiahne vytúžený stupeň šialenstva, odstrelí benzínku, lietadlo, bilboard na Star Wars, telefónnu búdku, poštovú schránku aj trafiku, krepčí pri tom víťazne tančeky a hádže grimasy spod zeleného bosoráckeho ksichtu až je napokon odpravený samotnými emzákmi. Tí vyzerajú ako zmutovaný reptiliánsky Pat a Mať s dlhými krkmi a sú taktiež úplne vymastený, lebo si nikdy tú zbraň po odstránení magora nikdy nevezmú späť a tak ju môže nájsť niekto ďalší a ďalší. Hovadina je to strašná a Áresužiaľ málo zábavná. ()

• Celé natáčanie filmu trvalo 3 víkendy. (beso74)
  • Modely mimozemšťanov vytvorila technikou stop motion dvojica David Allen a Jon Berg. Aj keď je Allen uvádzaný, že je tvorca animácie bábok mimozemšťanov, väčšinu práce na tom odviedol Randall Cook, avšak jeho meno nie je v titulkoch vôbec spomínané. (beso74)
  • Všechny scény, ve kterých hrál Keenan Wynn byly natočeny za jeden den. (ČSFD)