Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nejzářivější hvězda současné francouzské komedie, Omar Sy, se po velkém úspěchu Nedotknutelných představuje v dalším filmu o dvou parťácích jiného původu a barvy pleti, kteří společně překonávají nástrahy osudu, přičemž o přehmaty a humorné situace opět není nouze. Manželka vlivného šéfa Národní unie zaměstnavatelů je nalezena mrtvá na pařížském předměstí Bobigny. Vyšetřování svede dohromady dva policisty z protichůdných světů. François Monge, kapitán slavné pařížské kriminálky, je v tvrdé předměstské realitě stejně nepoužitelný jako jeho předměstský kolega Ousmane Diakité ve vyšší společnosti naleštěných pařížských salónů. Okolnosti je však donutí spolupracovat a vyšetřování politicky ožehavého případu se dává do pohybu. Nepravděpodobná dvojice v baseballové bundě a baloňáku budí svými neohrabanými metodami pozdvižení všude, kde se objeví, triky odkoukané od Belmonda a Eddie Murphyho však zabírají a agenti se dostávají lotrům na zoubek… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (58)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,SI DOBREJ FÍZL, JSI URČITE NEJLEPŠÍ VE SVÉ ČTVRTI. ALE TADY JSME V PAŘÍŽI. SOUDĚ PODLE TVÉHO CHOVÁNÍ, NEMÁŠ ŠAJN, DO ČEHO STRKÁŠ NOS.“ … ,,- NEJSEM DEBIL.“ … ,,- NEVÍM, ZAČÍNAM O TOM POCHYBOVAT…“ /// Dva nesourodí policajti a voba jsou ujetý. Předměstí Paříže plný Arabů (nevím, jestli to má bejt zrovna vtipný, bejt Francouz, tak se moc netlemím…) a filmařina je to obstojná, ale na to ve finále sere pes, páč lidi se chcou hlavně bavit a ne čumět na rejžovo spodní prádlo a kameramanovu hru s filtrem (v kameře debile!). Příběh je totiž vobyčejňáckej, spíš hloupější než to druhý, ale lidem by mohlo stačit, že si berou do držky papaláše, kterejm jdou po krku. I humor tady je, vobčas je i k zasmání a vobčas zase k zasmání není. Prostě průměr se fším všudy. Howgh! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se přestěhovat na předměstí Paříže. 2.) Thx za titule ,,Mmaaja“ a ,,pavlos2“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Škoda, že scenár je na úrovni televízneho seriálu. Divák si ani neuvedomí, že ide o vyšetrovanie vraždy. Herci sú sympatickí, odkazy na SMRTNONOSNÚ ZBRAŇ, POLICAJTA Z BEVERLI HILLS, PROFESIONÁLA či CHOBOTNICU potešia, zaujímavo sa tu pracuje aj s kritikou francúzskej spoločnosti. V porovnaní s napr. sériou TAXI je film umiernenejší, ale stále dostatočne zábavný... ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Film nepřináší vůbec nic nového. Naopak se opět snaží dát dokupy herce, kteří se k sobě vůbec nehodí. Omar Sy (Ousmane Diakhité) jehož jméno se nedá ani vyslovit a Laurent Lafitte (Francois Monge) jsou jen podprůměrná nejiskřící a mnohdy i nudná dvojice. Tak vše musí zachraňovat Sabrina Ouazani v roli Yasmíny. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Žabožrouti se evidentně snaží z nové, zářící cirkusové gorily vyždímat maximum, a tak kvapen splácali pro svého senegalského Žángabéna rychlokvašnou sračku, jen aby si rychle zaparazitovali a vyždímali ještě pár Ojr z veskrze dokonalých Nedoknutelných. No, udělali by lépe, kdyby raději nechal odlít v Číně pár jeho velmi toxických figurek a rozhodili je do předměstských tržnic mezi všechny ty milé a vítané azylanty z afrických kolonií, co by si je flákli na poličku mezi djembe a bongo a snili dál svůj "francouzský sen". A tak mu místo velmi charismatického kripla přiřkli za partnera velmi nesympatického buzeranta a za každou cenu se z něj snažili udělat galského Eksla Folyho, přičemž tato snaha vyznívá uboze až trapně a z populárního dakarského lidoopa napodruhé vyždímali akorát tak profesora Klumpa. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Jestli, že ta totálně přeceňovaná Francouzská verze byla u mě sračka, tak tohle je ovšem extra, mega, hyper, super, sračka. Občas mě Amerikánci lehce iritují tím jak musí všechno co se dá okopírovat a dokonce i okopírovat to co za to nestojí. Pak si říkáte jaký, že je vlastně do pytle smysl vzniku takových filmů?! No to je jednoduchý nějaký hovado jim na to dalo prachy a někdo si řekl, že je dobrý nápad něco podobnýho natočit. Tím to asi zřejmě z největší pravděpodobností bude...5% ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama