Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  odpad!

  Jestli, že ta totálně přeceňovaná Francouzská verze byla u mě sračka, tak tohle je ovšem extra, mega, hyper, super, sračka. Občas mě Amerikánci lehce iritují tím jak musí všechno co se dá okopírovat a dokonce i okopírovat to co za to nestojí. Pak si říkáte jaký, že je vlastně do pytle smysl vzniku takových filmů?! No to je jednoduchý nějaký hovado jim na to dalo prachy a někdo si řekl, že je dobrý nápad něco podobnýho natočit. Tím to asi zřejmě z největší pravděpodobností bude...5%(9.1.2014)

 • chelseaman22
  ***

  Ty TERVO, tys čurák povolaný! Ve svém populárním commentu zmiňuješ, že snímek nepřinesl nic nového. Tos snad očekával spisovně mluvícího Omara nebo šlapku s pravým ňadrem větším?! Dvojka arogantních policejních vyšetřovatelů je svým způsobem vtipná, naneštěstí produkce vsadila kalhoty na fakt, že Omar je prostě černou obdobou Bolka Polívky ergo nějaký úchvatný scénář není zapotřebí. CHYBA BITCHES! Scénář je tak průhledný, že se raději věnujete nóbl bordelu, než polemizaci nad tím, proč nikdo neskoná násilnou smrtí. Bůh žehnej na české asketické cigoše, dobře živení francouzští lebkouni z předměstí L'Paris poslouchajíc tvrdý rap by bezesporu byli většími kandidáty na pozici "dnes tě oberu o svačinu, zítra o panictví". 55%(8.11.2013)

 • ARI50
  ****

  Výborná komedie s menší kapkou akce ale přesto povedená, když dva policajti co se nemusí spolu dělají vytvoří se výborná podívaná, takových filmu je spousty ale tenhle bude patřit mezi ty povedenější Omar Sy zahrál svoji roli výborně.(13.1.2017)

 • klerik
  ***

  Škoda, že scenár je na úrovni televízneho seriálu. Divák si ani neuvedomí, že ide o vyšetrovanie vraždy. Herci sú sympatickí, odkazy na SMRTNONOSNÚ ZBRAŇ, POLICAJTA Z BEVERLI HILLS, PROFESIONÁLA či CHOBOTNICU potešia, zaujímavo sa tu pracuje aj s kritikou francúzskej spoločnosti. V porovnaní s napr. sériou TAXI je film umiernenejší, ale stále dostatočne zábavný...(21.3.2015)

 • dom156
  ***

  Ušil jsem si na sebe trochu bič, když jsem tento film viděl v originálním znění, tedy ve frájině se slovenskými titulky. Chvíli jsem s tím zápasil, ale potom si to sedlo a na hodnocení filmu to nemělo žádný vliv. Překvapilo mě, jak málo lidí zde tento film hodnotilo, ale je pravdou, že tento film zas není všude možné stáhnout. K filmu jde snad jen říct, že je to klasická komedie, kde se dva protiklady (zde policajti) začnou spolupracovat. Hned po prvních 10 minutách jsem věděl, jak to skončí. Největším plusem tohoto filmu je účinkování Omara Sy, který je opravdu dobrý herec. Na relax je to film dobrý, jen moc od toho nečekejte.(5.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace