Reklama

Reklama

Norman je na policii vyslýchán, ale „matka“ přebírá nad jeho chováním plnou kontrolu. Obviní ze Samovy vraždy Madeleine s tím, že zamilovaný Norman ji chtěl zachránit. Dylan sežene advokátku a vysvětlí jí, že Norman není zlý člověk, jen potřebuje léčit. Policie identifikuje nalezené tělo Emminy matky, což potvrdí Dylanovy obavy. Romero se vrací do Batesova domu, kde najde Chicka, který se mu vysmívá. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Normana úrad šerifa zadrží a odvedie do väzby, kde sa Norman prizná k vražde Sama Loomisa. Ráno však svoje tvrdenie odvolá, pretože nad ním opäť preberie kontrolu "matka". Dylan zoženie Normanovi miestnu právničku a s ňou postaví svoju obhajobu Norman na tom, že sa k vražde priznal preto, aby chránil Madelaine Loomisovú. Romero opustí dom Maggie a navštívi dom Batesových. V pivnici objaví Chicka, ktorý tam píše svoju knihu o zločinoch Normana Batesa. Romero Chicka zastrelí. Príšlušníci miestnej polície objavia telo Sama loomisa a tak šerifka Normana obviní nielen z jeho vraždy, ale aj Jima Blackwella a Emminej mamy Audrey. Jedna z mála sérií seriálov, ktorá si u mňa za každú časť zatiaľ zaslúžila 5*. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je husté, že se v průběhu let dopracoval sám Freddie Highmore do pozice, kdy si mohl odrežírovat epizodu. A je to na ní dost cítit, tomuhle člověku už těžko budeme v jiném pořadu věřit odlišnou povahu. Navždy Norman Bates! ()

Reklama

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Normanova cesta se blíží ke konci. Sám se udal policii a je ve vazbě. Přiznal se k vraždě Sama Loomise. Bývalý šerif Alex Romero se vrátí do města. Jde do Normanova domu. Tam najde ve sklepě Chicka, jak píše knihu o Normanovi. Místní šerifka dodatečně obviní Normana z vraždy Jima Blackwella a Audrey Ellisové, matky Emmy. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama