Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jaké by to bylo, kdyby se dal změnit osud celého vesmíru?  Je květen roku 2007. V tom, co zbylo z Yellowstoneského parku po termonukleární destrukci z minulého roku, přežívá v improvizovaném táboře několik lidí včetně rodiny Adamsových: Otec Jonathan, bývalý člen elitních sil Delta, jeho žena Evelyn, syn Jesse a dcera Veronica. Pán času vládnoucí na vzdálené planetě řídí odsud veškeré dění na Zemi, cestuje při tom časem, mění minulost i budoucnost. Posílá sběrače pro lidi z jiných planet, ti se potom stávají pěšáky v jeho hře. Tento osud potká i Jonathana a Evelyn - Evelyn hraje proti Mordorovi a jejím pěšákem ve hře je Jonathan. Čas se vrací do dob Divokého západu. Tam je Jonathan těžce zraněn, když jako šerif chystá popravu nebezpečného lupiče. Sběrač Isaiah, který chce zachránit Zemi, ale na místo vysílá Jesse (jehož naučí cestovat v čase), aby se pokusil otce zachránit... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Juto 

všechny recenze uživatele

Tento film nemá zmysel. Existuje pokročilá rasa mimozemšťanov, ktorí zvládli cestovanie v čase. Jediné použitie, ktoré títo mimozemšťania môžu prísť, je zjavne na hru. Cestujú na rôzne planéty a využívajú ich ľudnaté územia ako pešiakov v akejsi futuristickej hernej šou. Nakoniec vysajú životnú silu z planéty a premenia ju na modrú tekutinu, ktorá im poskytne večný život. (Myslím) 1/10 ()

MaxForValue 

všechny recenze uživatele

"Pre nás fyzikov je minulosť, prítomnosť a budúcnosť, iba čistá ilúzia", tento citát od Einsteina použil Pat Morita vo filme neraz. Nenápadný a snáď aj väčšine absolútne neznámy sci-fi film so skvelým námetom i sympatickým spracovaním. ()

mpet 

všechny recenze uživatele

Docela povedené staré sci-fi. Má to příběh, má to nápad, dokonce i efekty nejsou tak strašný (na svou dobu). Celkově se mi zde líbila atmosféra, prostředí i zpracování. Podle mě je to jeden z těch mnoha nedoceněných filmů, který by si tady rozhodně zasloužil lepší hodnocení, než právě má (cca 40%, když píšu tento komentář). Myslím si, že rozhodně stojí za to dát tomuto filmu šanci a mrknout se na něj. ()

Reklama

Reklama