Miluji Tě (TV film)

Komedie

Československo, 1978, 38 min

Tak tohle bylo moc pěkné. Velmi úsměvný příběh s top obsazením o jedné rodince, která řeší, kdo na protější zdi napsal slova MILUJI TĚ. Byl to mladý amant mladé dívky, nebo její vykutálený menší bratříček, nebo rodiče nebo strýček nebo dokonce prarodiče? Skvělé obsazení, jednoduchost příběhu, akorátní stopář = pohodový televizní film.(12.2.2018)

• blackrain

Opravdu to bylo hvězdně obsazené, ale obsazení bylo bohužel trestuhodně nevyužité. Kolem jednoho nápisu na zdi se dalo roztočit pořádné divadlo. Škoda, že se ten lehce nabízený potenciál nevyužil. Mimochodem, v ČT asi pro oči nevidí, když se někdo popletl paní Švormovou s paní Obermaierovou. Půlhoďka s touto rodinkou se vlekla jako týden před výplatou. Markéta Zinnerová má na svém kontě i lepší věci. Holt není každý den posvícení. Tak jako ve všem.(15.8.2016)

• Marthos

Blbůstka, která sotva obstojí u současného diváka. Humor z pera Markéty Zinnerové, autorky pozdějšího slavného seriálu My všichni školou povinní, vyšuměl kamsi do ztracena. Snad jen poněkud nevšední romance Bohdalové a Augusty v králíkárně má jakous takous naději na přežití. Zbytek raději hned zapomenout.(23.1.2016)

• topi

Jednoho sobotního rána se před domem jedné rodinky objeví na zdi velký nápis Miluji tě. A začíná retrospektiva celého předešlého pátečního dne, kdo to tam mohl asi napsat. Nesmyslný scénář Zinnerové má obsazení výborné (až na Andrlovou a Korna), ale je vidět, že i herci si natáčení moc neužívali a jejich výkony jsou dokonce podprůměrné. A Petr Hapka se u skládání hudby asi taky moc nudil, nebo hudbu napsal po opici, že o tom ani nevěděl. Špatná komedie po všech stránkách.(10.8.2016)

• argenson

Za prvý mi nepřijde v cajku, aby půlhodinová televizní věc měla šestiminutový úvodní titulky. Za druhý bych přísahal, že takhle protivnou hudbu musel spáchat Štaidl, což kupodivu ne. Za třetí, je to dost blbost. Ale s milejma lidma a úplně zbytečným Kornem.(28.5.2016)